Samorin 2 - 1 Humenne — rezultat
Forma i statistika timova
Samorin Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Petrzalka | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 05.10.2026 | Liptovsky Mikulas | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 26.09.2026 | Lokomotiva Zvolen | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 19.09.2026 | Tatran Presov | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 12.09.2026 | Galanta | H | 3-2 (2-2) | P | O |
| 08.09.2026 | Raca | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 05.09.2026 | MFK Bytca | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 29.08.2026 | Zilina II | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 22.08.2026 | Povazska Bystrica | A | 1-4 (0-1) | P | O |
| 19.08.2026 | Rohoznik | A | 0-1 (0-1) | P | U |
Humenne Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | MFK Bytca | A | 4-1 (2-0) | I | O |
| 03.10.2026 | Pohronie | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 28.09.2026 | Zilina II | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 19.09.2026 | Inter Bratislava | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 12.09.2026 | Povazska Bystrica | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 05.09.2026 | Petrzalka | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 02.09.2026 | MSK Tesla Stropkov | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 29.08.2026 | Banik Lehota p.Vtacnikom | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 22.08.2026 | Liptovsky Mikulas | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 17.08.2026 | Slovan Bratislava II | A | 3-0 (1-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (9 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.08.2026 | 2. liga | Samorin | 3-1 (2-1) | Humenne | P | O |
| 09.05.2025 | 2. liga | Humenne | 1-1 (0-0) | Samorin | N | U |
| 27.10.2024 | 2. liga | Samorin | 1-2 (1-0) | Humenne | I | O |
| 23.03.2024 | 2. liga | Humenne | 1-0 (0-0) | Samorin | I | U |
| 03.09.2023 | 2. liga | Samorin | 2-2 (1-0) | Humenne | N | O |
| 01.04.2023 | 2. liga | Humenne | 3-2 (2-0) | Samorin | I | O |
| 02.09.2022 | 2. liga | Samorin | 3-1 (1-0) | Humenne | P | O |
| 27.02.2022 | 2. liga | Samorin | 1-1 (0-1) | Humenne | N | U |
| 07.08.2021 | 2. liga | Humenne | 3-1 (2-1) | Samorin | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 90.1% | 89.4% | 90.0% | 90.1% | 90.0% |
| 1 | 1.26 8.0% | 1.26 8.0% | 1.25 6.0% | 1.27 0.8% | 1.24 6.1% | 1.28 1.5% | 1.23 6.1% |
| X | 4.85 0.0% | 4.85 0.0% | 5.10 9.7% | 5.15 0.0% | 5.25 9.1% | 5.25 5.0% | 5.45 10.1% |
| 2 | 9.40 59.9% | 9.40 59.9% | 8.75 25.0% | 7.30 4.3% | 8.75 25.0% | 7.25 2.1% | 8.75 25.9% |
| 0-2 | 2.28 3.0% | 2.28 3.0% | 2.38 0.0% | 2.32 6.1% | 2.30 0.0% | 2.20 4.3% | 2.40 0.0% |
| 3+ | 1.50 2.0% | 1.50 2.0% | 1.48 0.0% | 1.51 4.1% | 1.54 0.0% | 1.53 3.4% | 1.50 0.7% |
| 4+ | 2.29 0.9% | 2.29 0.9% | 2.30 0.0% | 2.30 4.5% | 2.31 0.4% | 2.35 6.8% | 2.32 0.9% |
| GG | 1.87 12.7% | 1.87 12.7% | 1.93 10.3% | 1.90 5.6% | 1.95 10.2% | 1.85 4.5% | 1.96 10.1% |
| NG | 1.82 12.1% | 1.82 12.1% | 1.68 10.6% | 1.80 5.3% | 1.71 10.5% | 1.82 4.2% | 1.71 10.5% |
| I2+ | 2.17 2.4% | 2.17 2.4% | 2.20 0.0% | - | 2.24 0.0% | 2.30 4.5% | 2.25 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice