Spartak Myjava 0 - 3 Ruzomberok — rezultat
14.10.2026 12:30 • Slovacka - Kup
Forma i statistika timova
Spartak Myjava Domaćin
- Dao
- 1.5
- Primio
- 1
- GG
- 75%
- Bez primljenog
- 25%
- Bez datog
- 25%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.09.2026 | Galanta | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 19.08.2026 | Holic | A | 1-3 (1-0) | P | O |
| 08.10.2025 | Skalica | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 23.09.2025 | Skalica | H | - | I | U |
| 03.09.2025 | Rusovce | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 06.08.2025 | Holic | A | 0-5 (0-3) | P | O |
| 06.11.2024 | FK Kosice | H | 1-3 (1-0) | I | O |
| 16.10.2024 | Lokomotiva Kosice | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 25.09.2024 | Malzenice | H | 5-3 (4-0) | P | O |
| 04.09.2024 | Kopcany | A | 0-9 (0-4) | P | O |
Ruzomberok Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Zilina | H | 2-2 (2-2) | N | O |
| 19.09.2026 | FK Kosice | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 12.09.2026 | Zemplin Michalovce | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 06.09.2026 | Spartak Trnava | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 02.09.2026 | Poprad | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 29.08.2026 | AS Trencin | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 22.08.2026 | Dukla Banska Bystrica | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 18.08.2026 | Spisske Podhradie | A | 0-5 (0-3) | P | O |
| 15.08.2026 | Slovan Bratislava | A | 5-0 (1-0) | I | O |
| 08.08.2026 | Podbrezova | H | 1-4 (1-2) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.3% | 90.3% | 90.0% | 89.7% | 90.0% | 90.1% | 90.0% |
| 1 | 6.65 18.4% | 6.65 18.4% | 6.10 11.9% | 5.60 9.8% | 6.10 11.9% | 5.70 14.0% | 6.05 10.0% |
| X | 4.40 19.3% | 4.40 19.3% | 4.50 5.9% | 4.40 4.8% | 4.49 5.9% | 4.25 0.0% | 4.75 4.4% |
| 2 | 1.37 9.6% | 1.37 9.6% | 1.38 4.8% | 1.41 4.1% | 1.38 4.8% | 1.43 3.4% | 1.36 3.5% |
| 0-2 | 2.33 10.0% | 2.33 10.0% | 2.45 2.9% | 2.30 0.0% | - | 2.20 0.0% | 2.47 2.9% |
| 3+ | 1.48 6.5% | 1.48 6.5% | 1.45 2.0% | 1.52 0.0% | - | 1.53 0.0% | 1.46 1.4% |
| 4+ | 2.27 8.1% | 2.27 8.1% | 2.20 4.3% | 2.30 0.0% | 2.23 3.9% | 2.35 0.0% | 2.22 2.6% |
| GG | 1.66 2.9% | 1.66 2.9% | 1.65 1.2% | 1.70 2.4% | 1.66 1.2% | 1.66 3.1% | 1.67 1.2% |
| NG | 2.07 3.5% | 2.07 3.5% | 2.05 0.0% | 2.05 2.4% | 2.06 1.4% | 2.05 4.7% | 2.05 2.4% |
| I2+ | 2.22 6.7% | 2.22 6.7% | 2.15 2.3% | - | 2.19 2.2% | 2.30 0.0% | 2.20 0.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice