Visnove 0 - 4 Namestovo — rezultat
Mečevi iz lige Slovacka - Kup
Forma i statistika timova
Visnove Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2025 | Sokol Zubrohlava | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 06.08.2025 | Dolny Kubin | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 28.07.2024 | Cadca | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 27.09.2023 | Fomat Martin | H | 0-5 (0-3) | I | O |
| 23.08.2023 | Rosina | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 29.07.2023 | Pokrok Stara Bystrica | A | 0-4 (0-4) | P | O |
| 10.08.2022 | Stranavy | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 25.07.2021 | Javornik Makov | H | 0-3 | I | O |
| 19.08.2020 | Liptovsky Mikulas | H | 1-5 | I | O |
| 26.07.2020 | Stranavy | H | 0-0 | N | U |
Namestovo Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.2025 | Nitra | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 30.09.2025 | Povazska Bystrica | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 30.09.2025 | Povazska Bystrica | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 20.08.2025 | Javornik Makov | A | 0-6 (0-4) | P | O |
| 24.09.2024 | Zilina | H | 0-5 (0-2) | I | O |
| 28.08.2024 | Slovan Bystricka | A | 0-3 (0-3) | P | O |
| 07.08.2024 | Teplicka nad Vahom | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 23.08.2023 | Sokol Zubrohlava | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 02.08.2023 | Tatran Krasno | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 31.08.2022 | Svosov | A | 3-0 (2-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.6% | – | 90.0% | 89.2% | – | 90.1% | 90.3% |
| 1 | 12.50 33.7% | - | 10.00 0.0% | 9.10 2.2% | - | 9.20 13.6% | 9.85 24.7% |
| X | 6.30 10.5% | - | 6.70 0.0% | 6.70 11.7% | - | 6.50 8.3% | 6.60 20.0% |
| 2 | 1.14 6.6% | - | 1.16 0.0% | 1.16 1.7% | - | 1.18 3.3% | 1.17 6.4% |
| 0-2 | 3.92 22.5% | - | 4.45 2.3% | 3.55 6.0% | - | 3.45 0.0% | 4.40 35.4% |
| 3+ | 1.18 6.3% | - | 1.14 0.0% | 1.21 1.6% | - | 1.22 0.0% | 1.16 10.1% |
| 4+ | 1.52 13.6% | - | 1.45 2.0% | 1.60 3.6% | - | 1.57 0.0% | 1.49 16.3% |
| GG | 1.53 1.9% | - | 1.48 0.0% | 1.63 0.0% | - | 1.59 8.2% | 1.50 5.7% |
| NG | 2.29 3.2% | - | 2.35 2.2% | 2.15 0.0% | - | 2.15 12.2% | 2.35 7.8% |
| I2+ | 1.73 7.5% | - | 1.58 0.0% | - | - | 1.72 0.0% | 1.60 12.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice