Uporedi kvote: Ruzomberok - Spartak Trnava
06.09.2026 17:00 • Slovacka - Super liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,9 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.3% | 93.3% | 91.9% | 92.6% | 91.9% | 92.6% | 90.2% |
| 1 | 4.14 7.8% | 4.14 7.8% | 4.05 0.0% | 3.80 5.6% | 4.05 6.6% | 3.95 0.0% | 3.75 4.2% |
| X | 3.72 1.6% | 3.72 1.6% | 3.50 0.0% | 3.55 0.0% | 3.50 0.6% | 3.50 0.0% | 3.45 2.8% |
| 2 | 1.78 2.2% | 1.78 2.2% | 1.80 0.0% | 1.87 2.2% | 1.80 2.7% | 1.85 0.0% | 1.81 1.1% |
| 0-2 | 2.01 3.8% | 2.01 3.8% | 2.00 0.0% | 2.02 0.0% | 2.00 2.6% | 2.03 0.0% | 1.98 4.8% |
| 3+ | 1.76 3.5% | 1.76 3.5% | 1.73 0.0% | 1.71 0.0% | 1.72 2.3% | 1.70 0.0% | 1.72 4.2% |
| 4+ | 2.78 4.5% | 2.78 4.5% | 2.90 0.0% | 2.72 1.1% | 2.91 3.3% | 2.75 0.0% | 2.90 7.4% |
| GG | 1.68 3.7% | 1.68 3.7% | 1.68 0.0% | 1.64 1.2% | 1.68 0.6% | 1.64 0.0% | 1.68 5.0% |
| NG | 2.06 5.1% | 2.06 5.1% | 2.05 0.0% | 2.12 1.0% | 2.05 0.0% | 2.15 0.0% | 2.05 6.0% |
| I2+ | 2.54 4.1% | 2.54 4.1% | 2.65 0.0% | 2.47 1.2% | 2.62 2.2% | 2.60 0.0% | 2.62 4.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Ruzomberok
Spartak Trnava
H2H serije
Mečevi iz lige Slovacka - Super liga
Tabele Slovacka - Super liga
Super Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dunajska Streda | 5 | 4 | 1 | 0 | 17 | 2 | 15 | 3.8 | 13 |
| 2 | Spartak Trnava | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 5 | 8 | 3 | 13 |
| 3 | Zilina | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | 12 | 3 | 4.5 | 13 |
| 4 | Slovan Bratislava | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | 3 | 12 | 3.6 | 12 |
| 5 | Podbrezova | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 12 | -2 | 3.7 | 10 |
| 6 | Zemplin Michalovce | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 7 | -2 | 2 | 7 |
| 7 | Skalica | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 15 | -6 | 4 | 7 |
| 8 | FK Kosice | 5 | 1 | 3 | 1 | 14 | 13 | 1 | 5.4 | 6 |
| 9 | AS Trencin | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 11 | -4 | 3.6 | 5 |
| 10 | Dukla Banska Bystrica | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 15 | -9 | 3.5 | 4 |
| 11 | Komarno | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | 11 | -5 | 2.8 | 3 |
| 12 | Ruzomberok | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 15 | -11 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Spartak Trnava | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 7 |
| 2 | Podbrezova | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 3 | 7 |
| 3 | Dunajska Streda | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 0 | 7 | 3.5 | 6 |
| 4 | Slovan Bratislava | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 2 | 7 | 3.7 | 6 |
| 5 | Zemplin Michalovce | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 4 |
| 6 | Zilina | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 8 | -1 | 5 | 4 |
| 7 | AS Trencin | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 6 | -3 | 3 | 4 |
| 8 | Skalica | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 11 | -6 | 5.3 | 3 |
| 9 | FK Kosice | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 1 |
| 10 | Ruzomberok | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2.7 | 1 |
| 11 | Dukla Banska Bystrica | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 10 | -5 | 5 | 1 |
| 12 | Komarno | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Zilina | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 4 | 4 | 4 | 9 |
| 2 | Dunajska Streda | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 2 | 8 | 4 | 7 |
| 3 | Spartak Trnava | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 3.5 | 6 |
| 4 | Slovan Bratislava | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 3.5 | 6 |
| 5 | FK Kosice | 3 | 1 | 2 | 0 | 10 | 8 | 2 | 6 | 5 |
| 6 | Skalica | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 7 | Komarno | 4 | 0 | 3 | 1 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 3 |
| 8 | Zemplin Michalovce | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 3 |
| 9 | Dukla Banska Bystrica | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 2 | 3 |
| 10 | Podbrezova | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 9 | -5 | 4.3 | 3 |
| 11 | AS Trencin | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 1 |
| 12 | Ruzomberok | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 9 | -7 | 3.7 | 0 |
Forma i statistika timova
Ruzomberok Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Poprad | A | 0-0 | I | U |
| 29.08.2026 | AS Trencin | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 22.08.2026 | Dukla Banska Bystrica | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 18.08.2026 | Spisske Podhradie | A | 0-5 (0-3) | P | O |
| 15.08.2026 | Slovan Bratislava | A | 5-0 (1-0) | I | O |
| 08.08.2026 | Podbrezova | H | 1-4 (1-2) | I | O |
| 01.08.2026 | Skalica | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 26.07.2026 | Dunajska Streda | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 16.05.2026 | Skalica | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 09.05.2026 | AS Trencin | H | 4-3 (3-3) | P | O |
Spartak Trnava Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Puchov | A | 0-0 | I | U |
| 30.08.2026 | Zilina | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 23.08.2026 | AS Trencin | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 19.08.2026 | Trencianske Stankovce | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 16.08.2026 | Zemplin Michalovce | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 08.08.2026 | Dukla Banska Bystrica | H | 3-0 (3-0) | P | O |
| 02.08.2026 | Komarno | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 28.07.2026 | CSKA 1948 | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.07.2026 | Skalica | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 22.07.2026 | CSKA 1948 | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (25 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2025 | Super Liga | Ruzomberok | 1-1 (1-1) | Spartak Trnava | N | U |
| 27.07.2025 | Super Liga | Spartak Trnava | 3-0 (1-0) | Ruzomberok | I | O |
| 01.05.2025 | Cup | Ruzomberok | 0-1 (0-1) | Spartak Trnava | I | U |
| 07.12.2024 | Super Liga | Ruzomberok | 0-2 (0-1) | Spartak Trnava | I | U |
| 01.09.2024 | Super Liga | Spartak Trnava | 2-2 (2-1) | Ruzomberok | N | O |
| 04.05.2024 | Super Liga | Spartak Trnava | 1-0 (1-0) | Ruzomberok | I | U |
| 01.05.2024 | Cup | Ruzomberok | 1-0 (1-0) | Spartak Trnava | P | U |
| 06.04.2024 | Super Liga | Ruzomberok | 2-1 (0-0) | Spartak Trnava | P | O |
| 10.02.2024 | Super Liga | Ruzomberok | 1-0 (1-0) | Spartak Trnava | P | U |
| 24.09.2023 | Super Liga | Spartak Trnava | 2-2 (1-0) | Ruzomberok | N | O |
| 17.02.2023 | Super Liga | Spartak Trnava | 0-2 (0-0) | Ruzomberok | P | U |
| 04.09.2022 | Super Liga | Ruzomberok | 3-2 (3-1) | Spartak Trnava | P | O |
| 24.04.2022 | Super Liga | Spartak Trnava | 0-0 (0-0) | Ruzomberok | N | U |
| 20.03.2022 | Super Liga | Ruzomberok | 0-0 (0-0) | Spartak Trnava | N | U |
| 28.11.2021 | Super Liga | Spartak Trnava | 0-3 (0-1) | Ruzomberok | P | O |
| 21.08.2021 | Super Liga | Ruzomberok | 0-0 (0-0) | Spartak Trnava | N | U |
| 07.11.2020 | Super Liga | Ruzomberok | 0-1 (0-0) | Spartak Trnava | I | U |
| 11.08.2020 | Super Liga | Spartak Trnava | 3-1 (1-0) | Ruzomberok | I | O |
| 17.07.2020 | Super Liga | Spartak Trnava | 0-2 (0-0) | Ruzomberok | P | U |
| 04.07.2020 | Super Liga | Spartak Trnava | 2-0 (1-0) | Ruzomberok | I | U |
| 02.05.2020 | Super Liga | Ruzomberok | 0-0 | Spartak Trnava | N | U |
| 29.11.2019 | Super Liga | Spartak Trnava | 2-0 (1-0) | Ruzomberok | I | U |
| 24.08.2019 | Super Liga | Ruzomberok | 0-1 (0-1) | Spartak Trnava | I | U |
| 02.12.2018 | Super Liga | Ruzomberok | 3-1 (1-0) | Spartak Trnava | P | O |
| 26.08.2018 | Super Liga | Spartak Trnava | 0-0 (0-0) | Ruzomberok | N | U |