Uporedi kvote: Zemplin Michalovce - AS Trencin
05.09.2026 16:00 • Slovacka - Super liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,8 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.0% | 93.0% | 91.6% | 92.4% | 91.8% | 92.5% | 90.0% |
| 1 | 1.97 1.5% | 1.97 1.5% | 2.00 0.0% | 2.05 4.1% | 2.00 0.0% | 2.00 0.0% | 1.98 0.0% |
| X | 3.66 0.5% | 3.66 0.5% | 3.65 0.0% | 3.55 1.4% | 3.66 0.0% | 3.60 0.0% | 3.60 0.0% |
| 2 | 3.40 3.0% | 3.40 3.0% | 3.15 0.0% | 3.20 0.0% | 3.16 0.0% | 3.30 0.0% | 3.05 0.0% |
| 0-2 | 2.31 0.0% | 2.31 0.0% | 2.30 0.0% | 2.25 0.0% | 2.31 0.0% | 2.20 0.0% | 2.30 0.0% |
| 3+ | 1.58 0.0% | 1.58 0.0% | 1.55 0.0% | 1.57 0.0% | 1.54 0.0% | 1.60 0.0% | 1.54 0.0% |
| 4+ | 2.30 1.3% | 2.30 1.3% | 2.45 0.0% | 2.40 0.0% | 2.43 0.0% | 2.55 0.0% | 2.40 0.0% |
| GG | 1.50 0.0% | 1.50 0.0% | 1.50 0.0% | 1.52 0.0% | 1.50 0.0% | 1.56 0.0% | 1.49 0.0% |
| NG | 2.42 0.0% | 2.42 0.0% | 2.40 0.0% | 2.37 0.0% | 2.41 0.0% | 2.30 0.0% | 2.40 0.0% |
| I2+ | 2.27 0.0% | 2.27 0.0% | 2.30 0.0% | 2.27 0.0% | 2.32 0.0% | 2.40 0.0% | 2.32 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Zemplin Michalovce
AS Trencin
Mečevi iz lige Slovacka - Super liga
Tabele Slovacka - Super liga
Super Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dunajska Streda | 5 | 4 | 1 | 0 | 17 | 2 | 15 | 3.8 | 13 |
| 2 | Spartak Trnava | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 5 | 8 | 3 | 13 |
| 3 | Zilina | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | 12 | 3 | 4.5 | 13 |
| 4 | Slovan Bratislava | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | 3 | 12 | 3.6 | 12 |
| 5 | Podbrezova | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 12 | -2 | 3.7 | 10 |
| 6 | Zemplin Michalovce | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 7 | -2 | 2 | 7 |
| 7 | Skalica | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 15 | -6 | 4 | 7 |
| 8 | FK Kosice | 5 | 1 | 3 | 1 | 14 | 13 | 1 | 5.4 | 6 |
| 9 | AS Trencin | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 11 | -4 | 3.6 | 5 |
| 10 | Dukla Banska Bystrica | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 15 | -9 | 3.5 | 4 |
| 11 | Komarno | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | 11 | -5 | 2.8 | 3 |
| 12 | Ruzomberok | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 15 | -11 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Spartak Trnava | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 7 |
| 2 | Podbrezova | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 3 | 7 |
| 3 | Dunajska Streda | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 0 | 7 | 3.5 | 6 |
| 4 | Slovan Bratislava | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 2 | 7 | 3.7 | 6 |
| 5 | Zemplin Michalovce | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 4 |
| 6 | Zilina | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 8 | -1 | 5 | 4 |
| 7 | AS Trencin | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 6 | -3 | 3 | 4 |
| 8 | Skalica | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 11 | -6 | 5.3 | 3 |
| 9 | FK Kosice | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 1 |
| 10 | Ruzomberok | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2.7 | 1 |
| 11 | Dukla Banska Bystrica | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 10 | -5 | 5 | 1 |
| 12 | Komarno | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Zilina | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 4 | 4 | 4 | 9 |
| 2 | Dunajska Streda | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 2 | 8 | 4 | 7 |
| 3 | Spartak Trnava | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 3.5 | 6 |
| 4 | Slovan Bratislava | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 3.5 | 6 |
| 5 | FK Kosice | 3 | 1 | 2 | 0 | 10 | 8 | 2 | 6 | 5 |
| 6 | Skalica | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 7 | Komarno | 4 | 0 | 3 | 1 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 3 |
| 8 | Zemplin Michalovce | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 3 |
| 9 | Dukla Banska Bystrica | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 2 | 3 |
| 10 | Podbrezova | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 9 | -5 | 4.3 | 3 |
| 11 | AS Trencin | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 1 |
| 12 | Ruzomberok | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 9 | -7 | 3.7 | 0 |
Forma i statistika timova
Zemplin Michalovce Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Slovan Bratislava | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 26.08.2026 | V. Kapusany | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 22.08.2026 | Skalica | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 16.08.2026 | Spartak Trnava | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 08.08.2026 | Komarno | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 02.08.2026 | Zilina | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 25.07.2026 | Podbrezova | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 16.05.2026 | Slovan Bratislava | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 09.05.2026 | Dunajska Streda | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 05.05.2026 | Zilina | A | 3-2 (2-2) | I | O |
AS Trencin Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Tatran Krasno | A | 0-0 | I | U |
| 29.08.2026 | Ruzomberok | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 23.08.2026 | Spartak Trnava | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 19.08.2026 | Jednota Banova | A | 0-6 (0-2) | P | O |
| 15.08.2026 | Podbrezova | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 08.08.2026 | Slovan Bratislava | H | 0-0 | I | U |
| 01.08.2026 | FK Kosice | A | 3-3 (2-0) | N | O |
| 25.07.2026 | Komarno | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 16.05.2026 | FK Kosice | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 09.05.2026 | Ruzomberok | A | 4-3 (3-3) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (24 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.02.2026 | Super Liga | AS Trencin | 1-2 (0-0) | Zemplin Michalovce | P | O |
| 04.10.2025 | Super Liga | Zemplin Michalovce | 2-0 (2-0) | AS Trencin | P | U |
| 19.04.2025 | Super Liga | Zemplin Michalovce | 3-2 (3-0) | AS Trencin | P | O |
| 09.03.2025 | Super Liga | AS Trencin | 3-2 (2-1) | Zemplin Michalovce | I | O |
| 14.12.2024 | Super Liga | AS Trencin | 0-0 (0-0) | Zemplin Michalovce | N | U |
| 14.09.2024 | Super Liga | Zemplin Michalovce | 1-1 (1-0) | AS Trencin | N | U |
| 04.05.2024 | Super Liga | AS Trencin | 1-0 (1-0) | Zemplin Michalovce | I | U |
| 06.04.2024 | Super Liga | Zemplin Michalovce | 0-0 (0-0) | AS Trencin | N | U |
| 04.11.2023 | Super Liga | Zemplin Michalovce | 0-0 (0-0) | AS Trencin | N | U |
| 05.08.2023 | Super Liga | AS Trencin | 2-0 (1-0) | Zemplin Michalovce | I | U |
| 06.05.2023 | Super Liga | Zemplin Michalovce | 0-2 (0-2) | AS Trencin | I | U |
| 08.04.2023 | Super Liga | AS Trencin | 3-3 (1-1) | Zemplin Michalovce | N | O |
| 22.10.2022 | Super Liga | Zemplin Michalovce | 2-0 (0-0) | AS Trencin | P | U |
| 05.08.2022 | Super Liga | AS Trencin | 3-1 (1-1) | Zemplin Michalovce | I | O |
| 21.05.2022 | Super Liga | AS Trencin | 2-2 (1-1) | Zemplin Michalovce | N | O |
| 05.03.2022 | Super Liga | Zemplin Michalovce | 1-0 (1-0) | AS Trencin | P | U |
| 05.11.2021 | Super Liga | AS Trencin | 4-2 (2-0) | Zemplin Michalovce | I | O |
| 07.08.2021 | Super Liga | Zemplin Michalovce | 1-2 (0-0) | AS Trencin | I | O |
| 13.12.2020 | Super Liga | AS Trencin | 2-2 (0-2) | Zemplin Michalovce | N | O |
| 12.09.2020 | Super Liga | Zemplin Michalovce | 1-1 (0-1) | AS Trencin | N | U |
| 15.02.2020 | Super Liga | AS Trencin | 8-1 (2-1) | Zemplin Michalovce | I | O |
| 14.09.2019 | Super Liga | Zemplin Michalovce | 2-1 (2-0) | AS Trencin | P | O |
| 09.03.2019 | Super Liga | Zemplin Michalovce | 4-2 (3-1) | AS Trencin | P | O |
| 06.10.2018 | Super Liga | AS Trencin | 1-2 (0-0) | Zemplin Michalovce | P | O |