Koper 0 - 0 Bravo — rezultat
Mečevi iz lige Slovenija - 1. SNL
Tabele Slovenija - 1. SNL
1. SNL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Maribor | 11 | 6 | 5 | 0 | 21 | 9 | 12 | 2.7 | 23 |
| 2 | Koper | 11 | 5 | 4 | 2 | 14 | 11 | 3 | 2.3 | 19 |
| 3 | Bravo | 11 | 5 | 3 | 3 | 12 | 11 | 1 | 2.1 | 18 |
| 4 | Nafta | 11 | 5 | 1 | 5 | 18 | 16 | 2 | 3.1 | 16 |
| 5 | Olimpija Ljubljana | 11 | 4 | 3 | 4 | 13 | 11 | 2 | 2.2 | 15 |
| 6 | Celje | 10 | 4 | 3 | 3 | 12 | 11 | 1 | 2.3 | 15 |
| 7 | Aluminij | 11 | 3 | 4 | 4 | 16 | 12 | 4 | 2.5 | 13 |
| 8 | Brinje-Grosuplje | 11 | 3 | 2 | 6 | 15 | 20 | -5 | 3.2 | 11 |
| 9 | Mura | 11 | 2 | 4 | 5 | 13 | 24 | -11 | 3.4 | 10 |
| 10 | Radomlje | 10 | 1 | 3 | 6 | 12 | 21 | -9 | 3.3 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Maribor | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 4 | 7 | 3 | 11 |
| 2 | Olimpija Ljubljana | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 11 |
| 3 | Bravo | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 10 |
| 4 | Nafta | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 11 | 1 | 3.8 | 9 |
| 5 | Celje | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 8 |
| 6 | Brinje-Grosuplje | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 9 | 1 | 3.2 | 7 |
| 7 | Aluminij | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.8 | 6 |
| 8 | Koper | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 5 |
| 9 | Mura | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 10 | -7 | 2.6 | 4 |
| 10 | Radomlje | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 13 | -8 | 3 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Koper | 7 | 4 | 2 | 1 | 9 | 6 | 3 | 2.1 | 14 |
| 2 | Maribor | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 12 |
| 3 | Bravo | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 5 | 0 | 1.7 | 8 |
| 4 | Aluminij | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 6 | 5 | 3.4 | 7 |
| 5 | Nafta | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 6 | Celje | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 7 |
| 7 | Mura | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 | 14 | -4 | 4 | 6 |
| 8 | Olimpija Ljubljana | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 5 | -1 | 1.8 | 4 |
| 9 | Radomlje | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 4 |
| 10 | Brinje-Grosuplje | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 11 | -6 | 3.2 | 4 |
Forma i statistika timova
Koper Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.08.2026 | Maribor | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 02.08.2026 | Brinje-Grosuplje | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 30.07.2026 | NSI Runavik | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 26.07.2026 | Radomlje | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 23.07.2026 | NSI Runavik | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 17.07.2026 | Nafta | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 23.05.2026 | NK Domzale | H | 0-0 | I | U |
| 16.05.2026 | Celje | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 09.05.2026 | Aluminij | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 03.05.2026 | Mura | A | 0-1 (0-1) | P | U |
Bravo Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.08.2026 | Brinje-Grosuplje | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 02.08.2026 | Radomlje | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 30.07.2026 | Shkendija | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 26.07.2026 | Nafta | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 23.07.2026 | Shkendija | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 18.07.2026 | Olimpija Ljubljana | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 23.05.2026 | Olimpija Ljubljana | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 16.05.2026 | NK Domzale | A | 0-0 | I | U |
| 09.05.2026 | Radomlje | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 02.05.2026 | Celje | A | 2-3 (0-3) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (26 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.04.2026 | 1. SNL | Bravo | 1-1 (1-0) | Koper | N | U |
| 31.01.2026 | 1. SNL | Koper | 6-2 (5-0) | Bravo | P | O |
| 28.09.2025 | 1. SNL | Bravo | 4-2 (2-1) | Koper | I | O |
| 20.07.2025 | 1. SNL | Koper | 2-1 (0-0) | Bravo | P | O |
| 23.04.2025 | Cup | Koper | 3-0 (3-0) | Bravo | P | O |
| 19.04.2025 | 1. SNL | Koper | 1-0 (0-0) | Bravo | P | U |
| 22.02.2025 | 1. SNL | Bravo | 2-1 (1-1) | Koper | I | O |
| 27.10.2024 | 1. SNL | Koper | 3-2 (2-1) | Bravo | P | O |
| 12.08.2024 | 1. SNL | Bravo | 1-0 (0-0) | Koper | I | U |
| 21.04.2024 | 1. SNL | Koper | 0-0 (0-0) | Bravo | N | U |
| 26.02.2024 | 1. SNL | Bravo | 0-0 (0-0) | Koper | N | U |
| 28.10.2023 | 1. SNL | Koper | 1-1 (1-0) | Bravo | N | U |
| 18.08.2023 | 1. SNL | Bravo | 0-3 (0-1) | Koper | P | O |
| 01.04.2023 | 1. SNL | Koper | 1-0 (1-0) | Bravo | P | U |
| 10.12.2022 | 1. SNL | Bravo | 0-1 (0-1) | Koper | P | U |
| 01.10.2022 | 1. SNL | Koper | 2-0 (1-0) | Bravo | P | U |
| 24.07.2022 | 1. SNL | Bravo | 1-0 (1-0) | Koper | I | U |
| 22.05.2022 | 1. SNL | Bravo | 0-0 (0-0) | Koper | N | U |
| 11.05.2022 | Cup | Koper | 3-1 (0-0) | Bravo | P | O |
| 13.03.2022 | 1. SNL | Koper | 0-0 (0-0) | Bravo | N | U |
| 28.11.2021 | 1. SNL | Bravo | 1-2 (1-2) | Koper | P | O |
| 19.09.2021 | 1. SNL | Koper | 0-1 (0-0) | Bravo | I | U |
| 01.05.2021 | 1. SNL | Koper | 0-0 (0-0) | Bravo | N | U |
| 20.02.2021 | 1. SNL | Bravo | 3-0 (1-0) | Koper | I | O |
| 24.11.2020 | 1. SNL | Koper | 2-1 (1-0) | Bravo | P | O |
| 19.09.2020 | 1. SNL | Bravo | 0-0 (0-0) | Koper | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 91.7% | 91.6% | 91.7% | 92.7% | 91.7% |
| 1 | 1.69 1.7% | 1.69 2.4% | 1.75 1.2% | 1.73 5.5% | 1.72 1.2% | 1.73 1.8% | 1.75 3.6% |
| X | 3.75 11.1% | 3.75 7.4% | 3.85 2.5% | 3.80 2.6% | 4.19 2.1% | 3.85 0.0% | 3.85 1.3% |
| 2 | 4.16 2.3% | 4.16 1.5% | 3.85 2.5% | 4.00 2.4% | 3.70 0.5% | 4.15 3.5% | 3.85 1.3% |
| 0-2 | 2.30 13.2% | 2.30 8.7% | 2.45 3.9% | 2.32 7.9% | 2.45 3.5% | 2.35 2.9% | 2.45 7.5% |
| 3+ | 1.49 0.7% | 1.49 5.7% | 1.48 2.1% | 1.51 3.4% | 1.48 2.1% | 1.53 2.0% | 1.49 5.7% |
| 4+ | 2.29 6.0% | 2.29 8.5% | 2.30 4.5% | 2.25 4.7% | 2.28 3.6% | 2.35 4.4% | 2.28 8.6% |
| GG | 1.51 0.7% | 1.51 4.1% | 1.48 0.0% | 1.53 0.7% | 1.49 1.4% | 1.50 0.7% | 1.49 3.5% |
| NG | 2.36 9.6% | 2.36 6.7% | 2.45 2.0% | 2.35 0.8% | 2.43 2.0% | 2.45 0.0% | 2.45 3.9% |
| I2+ | 2.24 3.2% | 2.24 6.2% | 2.25 2.3% | 2.15 2.4% | 2.23 2.3% | 2.30 2.2% | 2.22 4.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice