Uporedi kvote: Mura - Nafta
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 3,1 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.5% | 90.5% | – | 91.9% | 91.7% | 92.6% | – |
| 1 | 2.06 0.0% | 2.06 0.0% | - | 2.12 3.4% | 2.14 0.0% | 2.10 2.3% | - |
| X | 3.28 0.0% | 3.28 0.0% | - | 3.35 3.1% | 3.32 0.0% | 3.50 7.7% | - |
| 2 | 3.18 0.0% | 3.18 0.0% | - | 3.15 1.6% | 3.11 0.0% | 3.15 3.1% | - |
| 0-2 | 1.84 0.0% | 1.84 0.0% | - | 2.02 8.0% | 1.87 0.0% | 1.97 5.3% | - |
| 3+ | 1.83 0.0% | 1.83 0.0% | - | 1.70 7.1% | 1.82 0.0% | 1.75 4.4% | - |
| 4+ | 3.05 0.0% | 3.05 0.0% | - | 2.65 11.7% | - | 2.90 7.9% | - |
| GG | 1.68 0.0% | 1.68 0.0% | - | 1.60 4.8% | 1.69 0.0% | 1.63 2.4% | - |
| NG | 2.04 0.0% | 2.04 0.0% | - | 2.20 6.3% | 2.05 0.0% | 2.15 4.9% | - |
| I2+ | 2.64 0.0% | 2.64 0.0% | - | 2.42 7.6% | 2.78 0.0% | 2.70 3.6% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Mura
Nafta
H2H serije
Mečevi iz lige Slovenija - 1. SNL
Tabele Slovenija - 1. SNL
1. SNL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Maribor | 11 | 6 | 5 | 0 | 21 | 9 | 12 | 2.7 | 23 |
| 2 | Koper | 11 | 5 | 4 | 2 | 14 | 11 | 3 | 2.3 | 19 |
| 3 | Bravo | 11 | 5 | 3 | 3 | 12 | 11 | 1 | 2.1 | 18 |
| 4 | Nafta | 11 | 5 | 1 | 5 | 18 | 16 | 2 | 3.1 | 16 |
| 5 | Olimpija Ljubljana | 11 | 4 | 3 | 4 | 13 | 11 | 2 | 2.2 | 15 |
| 6 | Celje | 10 | 4 | 3 | 3 | 12 | 11 | 1 | 2.3 | 15 |
| 7 | Aluminij | 11 | 3 | 4 | 4 | 16 | 12 | 4 | 2.5 | 13 |
| 8 | Brinje-Grosuplje | 11 | 3 | 2 | 6 | 15 | 20 | -5 | 3.2 | 11 |
| 9 | Mura | 11 | 2 | 4 | 5 | 13 | 24 | -11 | 3.4 | 10 |
| 10 | Radomlje | 10 | 1 | 3 | 6 | 12 | 21 | -9 | 3.3 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Maribor | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 4 | 7 | 3 | 11 |
| 2 | Olimpija Ljubljana | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 11 |
| 3 | Bravo | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 10 |
| 4 | Nafta | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 11 | 1 | 3.8 | 9 |
| 5 | Celje | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 8 |
| 6 | Brinje-Grosuplje | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 9 | 1 | 3.2 | 7 |
| 7 | Aluminij | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.8 | 6 |
| 8 | Koper | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 5 |
| 9 | Mura | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 10 | -7 | 2.6 | 4 |
| 10 | Radomlje | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 13 | -8 | 3 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Koper | 7 | 4 | 2 | 1 | 9 | 6 | 3 | 2.1 | 14 |
| 2 | Maribor | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 12 |
| 3 | Bravo | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 5 | 0 | 1.7 | 8 |
| 4 | Aluminij | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 6 | 5 | 3.4 | 7 |
| 5 | Nafta | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 6 | Celje | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 7 |
| 7 | Mura | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 | 14 | -4 | 4 | 6 |
| 8 | Olimpija Ljubljana | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 5 | -1 | 1.8 | 4 |
| 9 | Radomlje | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 4 |
| 10 | Brinje-Grosuplje | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 11 | -6 | 3.2 | 4 |
Forma i statistika timova
Mura Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 2.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Olimpija Ljubljana | A | 3-3 (1-0) | N | O |
| 20.09.2026 | Celje | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.09.2026 | Aluminij | H | 1-6 (0-3) | I | O |
| 06.09.2026 | Maribor | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 29.08.2026 | Bravo | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 22.08.2026 | Koper | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 16.08.2026 | Brinje-Grosuplje | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 10.08.2026 | Radomlje | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 01.08.2026 | Nafta | A | 5-2 (2-1) | I | O |
| 25.07.2026 | Olimpija Ljubljana | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Nafta Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Bravo | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 19.09.2026 | Koper | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 11.09.2026 | Brinje-Grosuplje | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 04.09.2026 | Radomlje | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 30.08.2026 | Maribor | H | 2-3 (1-2) | I | O |
| 21.08.2026 | Olimpija Ljubljana | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 15.08.2026 | Celje | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 09.08.2026 | Aluminij | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 01.08.2026 | Mura | H | 5-2 (2-1) | P | O |
| 26.07.2026 | Bravo | A | 0-3 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.08.2026 | 1. SNL | Nafta | 5-2 (2-1) | Mura | I | O |
| 03.12.2025 | Cup | Mura | 1-2 (1-1) | Nafta | I | O |
| 05.04.2025 | 1. SNL | Nafta | 4-2 (1-1) | Mura | I | O |
| 02.02.2025 | 1. SNL | Mura | 0-0 (0-0) | Nafta | N | U |
| 28.09.2024 | 1. SNL | Nafta | 0-0 (0-0) | Mura | N | U |
| 20.07.2024 | 1. SNL | Mura | 1-0 (0-0) | Nafta | P | U |
| 24.06.2020 | Cup | Nafta | 0-2 (0-0) | Mura | P | U |