Nafta 1 - 3 Celje — rezultat
Mečevi iz lige Slovenija - 1. SNL
Tabele Slovenija - 1. SNL
1. SNL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Maribor | 11 | 6 | 5 | 0 | 21 | 9 | 12 | 2.7 | 23 |
| 2 | Koper | 11 | 5 | 4 | 2 | 14 | 11 | 3 | 2.3 | 19 |
| 3 | Bravo | 11 | 5 | 3 | 3 | 12 | 11 | 1 | 2.1 | 18 |
| 4 | Nafta | 11 | 5 | 1 | 5 | 18 | 16 | 2 | 3.1 | 16 |
| 5 | Olimpija Ljubljana | 11 | 4 | 3 | 4 | 13 | 11 | 2 | 2.2 | 15 |
| 6 | Celje | 10 | 4 | 3 | 3 | 12 | 11 | 1 | 2.3 | 15 |
| 7 | Aluminij | 11 | 3 | 4 | 4 | 16 | 12 | 4 | 2.5 | 13 |
| 8 | Brinje-Grosuplje | 11 | 3 | 2 | 6 | 15 | 20 | -5 | 3.2 | 11 |
| 9 | Mura | 11 | 2 | 4 | 5 | 13 | 24 | -11 | 3.4 | 10 |
| 10 | Radomlje | 10 | 1 | 3 | 6 | 12 | 21 | -9 | 3.3 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Maribor | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 4 | 7 | 3 | 11 |
| 2 | Olimpija Ljubljana | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 11 |
| 3 | Bravo | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 10 |
| 4 | Nafta | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 11 | 1 | 3.8 | 9 |
| 5 | Celje | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 8 |
| 6 | Brinje-Grosuplje | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 9 | 1 | 3.2 | 7 |
| 7 | Aluminij | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.8 | 6 |
| 8 | Koper | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 5 |
| 9 | Mura | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 10 | -7 | 2.6 | 4 |
| 10 | Radomlje | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 13 | -8 | 3 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Koper | 7 | 4 | 2 | 1 | 9 | 6 | 3 | 2.1 | 14 |
| 2 | Maribor | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 12 |
| 3 | Bravo | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 5 | 0 | 1.7 | 8 |
| 4 | Aluminij | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 6 | 5 | 3.4 | 7 |
| 5 | Nafta | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 6 | Celje | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 7 |
| 7 | Mura | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 | 14 | -4 | 4 | 6 |
| 8 | Olimpija Ljubljana | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 5 | -1 | 1.8 | 4 |
| 9 | Radomlje | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 4 |
| 10 | Brinje-Grosuplje | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 11 | -6 | 3.2 | 4 |
Forma i statistika timova
Nafta Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.08.2026 | Aluminij | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 01.08.2026 | Mura | H | 5-2 (2-1) | P | O |
| 26.07.2026 | Bravo | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 17.07.2026 | Koper | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 31.05.2026 | Primorje | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 27.05.2026 | Primorje | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.05.2026 | Triglav | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 17.05.2026 | Brinje-Grosuplje | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 10.05.2026 | Beltinci | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 06.05.2026 | Bilje | A | 0-1 (0-1) | P | U |
Celje Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.08.2026 | Ararat-Armenia | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 08.08.2026 | Olimpija Ljubljana | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 04.08.2026 | Ararat-Armenia | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 01.08.2026 | Maribor | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 28.07.2026 | Egnatia Rrogozhine | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 22.07.2026 | Egnatia Rrogozhine | A | 3-3 (1-1) | N | O |
| 17.07.2026 | Mura | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 22.05.2026 | Primorje | A | 0-4 (0-4) | P | O |
| 16.05.2026 | Koper | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 09.05.2026 | NK Domzale | A | 0-0 | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (5 meča)
Golovi
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 91.9% | 92.1% | 91.7% | 92.5% | 91.5% |
| 1 | 3.00 28.9% | 3.00 25.7% | 3.20 20.0% | 3.05 21.8% | 2.88 28.2% | 3.25 27.0% | 2.88 26.2% |
| X | 3.44 17.7% | 3.44 14.0% | 3.80 5.0% | 3.55 9.0% | 3.65 8.3% | 3.50 9.1% | 3.65 6.4% |
| 2 | 2.10 20.7% | 2.10 26.5% | 1.95 14.7% | 2.10 25.7% | 2.13 25.3% | 2.05 22.0% | 2.12 26.2% |
| 0-2 | 2.30 13.2% | 2.30 8.7% | 2.50 2.0% | 2.37 6.0% | 2.44 4.3% | 2.42 3.2% | 2.45 3.9% |
| 3+ | 1.49 0.7% | 1.49 5.7% | 1.48 2.1% | 1.49 1.4% | 1.49 2.8% | 1.50 2.0% | 1.49 2.8% |
| 4+ | 2.29 4.1% | 2.29 7.0% | 2.25 2.3% | 2.22 3.3% | 2.30 5.0% | 2.25 2.3% | 2.30 5.5% |
| GG | 1.44 4.0% | 1.44 0.7% | 1.45 2.0% | 1.47 2.0% | 1.45 1.4% | 1.44 2.7% | 1.45 1.4% |
| NG | 2.56 1.9% | 2.56 1.2% | 2.55 4.1% | 2.50 3.3% | 2.55 2.8% | 2.60 4.0% | 2.55 3.2% |
| I2+ | 2.26 3.2% | 2.26 6.1% | 2.20 0.0% | 2.15 2.4% | 2.24 3.2% | 2.25 2.3% | 2.25 3.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice