Krsko 0 - 0 Dekani — rezultat
Mečevi iz lige Slovenija - 2. SNL
Tabele Slovenija - 2. SNL
2. SNL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tabor Sezana | 10 | 8 | 1 | 1 | 21 | 7 | 14 | 2.8 | 25 |
| 2 | Beltinci | 10 | 7 | 1 | 2 | 28 | 12 | 16 | 4 | 22 |
| 3 | Triglav | 10 | 7 | 1 | 2 | 20 | 5 | 15 | 2.5 | 22 |
| 4 | Jesenice | 10 | 5 | 2 | 3 | 18 | 14 | 4 | 3.2 | 17 |
| 5 | Slovan Ljubljana | 10 | 5 | 2 | 3 | 14 | 16 | -2 | 3 | 17 |
| 6 | Ilirija | 10 | 5 | 1 | 4 | 17 | 11 | 6 | 2.8 | 16 |
| 7 | Rudar | 10 | 5 | 0 | 5 | 19 | 17 | 2 | 3.6 | 15 |
| 8 | Dekani | 10 | 4 | 3 | 3 | 7 | 6 | 1 | 1.3 | 15 |
| 9 | Bilje | 10 | 5 | 0 | 5 | 18 | 22 | -4 | 4 | 15 |
| 10 | Bistrica | 10 | 4 | 2 | 4 | 13 | 15 | -2 | 2.8 | 14 |
| 11 | Dren Vrhnika | 10 | 4 | 2 | 4 | 10 | 13 | -3 | 2.3 | 14 |
| 12 | Primorje | 10 | 2 | 4 | 4 | 11 | 16 | -5 | 2.7 | 10 |
| 13 | Krsko | 10 | 2 | 3 | 5 | 8 | 17 | -9 | 2.5 | 9 |
| 14 | Krka | 10 | 2 | 1 | 7 | 10 | 18 | -8 | 2.8 | 7 |
| 15 | Dravinja | 10 | 1 | 2 | 7 | 10 | 25 | -15 | 3.5 | 5 |
| 16 | Brezice | 10 | 0 | 3 | 7 | 10 | 20 | -10 | 3 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Beltinci | 6 | 6 | 0 | 0 | 22 | 4 | 18 | 4.3 | 18 |
| 2 | Tabor Sezana | 6 | 6 | 0 | 0 | 11 | 2 | 9 | 2.2 | 18 |
| 3 | Triglav | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 1 | 12 | 2.8 | 13 |
| 4 | Ilirija | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 13 |
| 5 | Rudar | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 3.5 | 12 |
| 6 | Jesenice | 6 | 3 | 2 | 1 | 14 | 8 | 6 | 3.7 | 11 |
| 7 | Slovan Ljubljana | 5 | 3 | 2 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2 | 11 |
| 8 | Dekani | 6 | 3 | 2 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.2 | 11 |
| 9 | Dren Vrhnika | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 10 |
| 10 | Bilje | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 9 |
| 11 | Bistrica | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 9 |
| 12 | Primorje | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 7 |
| 13 | Krsko | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 7 |
| 14 | Krka | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 4 |
| 15 | Dravinja | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 12 | -6 | 4.5 | 3 |
| 16 | Brezice | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Triglav | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 4 | 3 | 2.2 | 9 |
| 2 | Tabor Sezana | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 7 |
| 3 | Jesenice | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 6 |
| 4 | Slovan Ljubljana | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 6 |
| 5 | Bilje | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 15 | -6 | 4.8 | 6 |
| 6 | Bistrica | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 5 |
| 7 | Beltinci | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 4 |
| 8 | Dekani | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 4 |
| 9 | Dren Vrhnika | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 9 | -7 | 2.2 | 4 |
| 10 | Ilirija | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 3 |
| 11 | Primorje | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 10 | -6 | 2.3 | 3 |
| 12 | Rudar | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 15 | -8 | 3.7 | 3 |
| 13 | Krka | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 13 | -8 | 3 | 3 |
| 14 | Krsko | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 2 |
| 15 | Dravinja | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 13 | -9 | 2.8 | 2 |
| 16 | Brezice | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 12 | -8 | 2.7 | 1 |
Forma i statistika timova
Krsko Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Tabor Sezana | H | 0-6 (0-5) | I | O |
| 14.08.2026 | Jesenice | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 08.08.2026 | Primorje | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 23.05.2026 | Gorica | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 16.05.2026 | Dravinja | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 10.05.2026 | Krka | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 07.05.2026 | Rudar | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 30.04.2026 | Slovan Ljubljana | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 24.04.2026 | Triglav | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 18.04.2026 | Brinje-Grosuplje | H | 1-2 (1-0) | I | O |
Dekani Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.08.2026 | Jesenice | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 15.08.2026 | Primorje | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 08.08.2026 | Slovan Ljubljana | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 23.05.2026 | Krka | H | 4-3 (1-3) | P | O |
| 15.05.2026 | Rudar | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 10.05.2026 | Slovan Ljubljana | H | 5-1 (4-1) | P | O |
| 06.05.2026 | Triglav | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 29.04.2026 | Brinje-Grosuplje | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 25.04.2026 | Beltinci | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 18.04.2026 | Bilje | H | 2-2 (2-2) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (11 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.03.2026 | 2. SNL | Krsko | 1-1 (1-0) | Dekani | N | U |
| 23.08.2025 | 2. SNL | Dekani | 1-2 (0-1) | Krsko | P | O |
| 02.04.2023 | 2. SNL | Krsko | 1-2 (0-1) | Dekani | I | O |
| 17.09.2022 | 2. SNL | Dekani | 1-0 (1-0) | Krsko | I | U |
| 14.05.2022 | 2. SNL | Dekani | 1-0 (0-0) | Krsko | I | U |
| 30.10.2021 | 2. SNL | Krsko | 2-1 (1-0) | Dekani | P | O |
| 15.05.2021 | 2. SNL | Krsko | 1-1 (1-0) | Dekani | N | U |
| 21.03.2021 | 2. SNL | Dekani | 0-0 | Krsko | N | U |
| 29.08.2020 | 2. SNL | Krsko | 0-0 (0-0) | Dekani | N | U |
| 23.11.2019 | 2. SNL | Dekani | 1-1 (0-1) | Krsko | N | U |
| 17.08.2019 | 2. SNL | Krsko | 3-0 (1-0) | Dekani | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.0% | 91.4% | 90.2% | 90.1% | 88.4% |
| 1 | 4.18 16.1% | 4.18 16.1% | 4.00 3.9% | 3.90 6.8% | 3.99 0.0% | 3.85 0.0% | 3.80 13.4% |
| X | 3.65 1.4% | 3.65 1.4% | 3.45 1.5% | 3.55 1.4% | 3.45 0.0% | 3.50 0.0% | 3.45 1.5% |
| 2 | 1.70 10.5% | 1.70 10.5% | 1.75 2.8% | 1.80 2.7% | 1.76 0.0% | 1.77 0.0% | 1.73 7.5% |
| 0-2 | 1.96 0.5% | 1.96 0.5% | 1.95 2.6% | 1.95 1.6% | 1.98 0.0% | 1.94 0.0% | 1.95 2.1% |
| 3+ | 1.74 1.1% | 1.74 1.1% | 1.70 1.7% | 1.76 1.1% | 1.72 0.0% | 1.77 0.0% | 1.70 1.2% |
| 4+ | 2.83 1.1% | 2.83 1.1% | 2.90 3.3% | 2.77 2.8% | 2.92 0.0% | 3.00 0.0% | 2.88 2.4% |
| GG | 1.68 1.2% | 1.68 1.2% | 1.65 1.8% | 1.70 1.2% | 1.69 0.0% | 1.74 0.0% | 1.67 1.2% |
| NG | 2.02 1.5% | 2.02 1.5% | 2.00 1.0% | 2.05 2.5% | 2.03 0.0% | 1.95 0.0% | 2.00 1.5% |
| I2+ | 2.56 3.2% | 2.56 3.2% | 2.60 1.9% | 2.50 2.0% | 2.62 0.0% | 2.70 0.0% | 2.60 1.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice