Macva 1 - 0 RAD — rezultat
Tabele Srbija - Super liga
Super Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 11 | 10 | 1 | 0 | 27 | 3 | 24 | 2.7 | 31 |
| 2 | Vojvodina | 12 | 9 | 1 | 2 | 27 | 11 | 16 | 3.2 | 28 |
| 3 | IMT Novi Beograd | 11 | 5 | 3 | 3 | 13 | 7 | 6 | 1.8 | 18 |
| 4 | Zeleznicar Pancevo | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 10 | 7 | 2.7 | 17 |
| 5 | Radnicki 1923 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 14 | 3 | 2.8 | 17 |
| 6 | Radnik Surdulica | 12 | 4 | 5 | 3 | 17 | 16 | 1 | 2.8 | 17 |
| 7 | Mladost Lucani | 11 | 4 | 5 | 2 | 10 | 12 | -2 | 2 | 17 |
| 8 | Cukaricki | 12 | 4 | 3 | 5 | 17 | 20 | -3 | 3.1 | 15 |
| 9 | Novi Pazar | 11 | 3 | 4 | 4 | 10 | 12 | -2 | 2 | 13 |
| 10 | FK Partizan | 10 | 3 | 2 | 5 | 18 | 19 | -1 | 3.7 | 11 |
| 11 | OFK Beograd | 12 | 2 | 5 | 5 | 14 | 22 | -8 | 3 | 11 |
| 12 | Macva | 12 | 2 | 4 | 6 | 9 | 20 | -11 | 2.4 | 10 |
| 13 | Radnicki NIS | 11 | 2 | 2 | 7 | 7 | 18 | -11 | 2.3 | 8 |
| 14 | Zemun | 12 | 0 | 3 | 9 | 6 | 25 | -19 | 2.6 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Vojvodina | 7 | 6 | 1 | 0 | 14 | 3 | 11 | 2.4 | 19 |
| 2 | FK Crvena Zvezda | 6 | 6 | 0 | 0 | 19 | 2 | 17 | 3.5 | 18 |
| 3 | Radnik Surdulica | 7 | 4 | 3 | 0 | 14 | 7 | 7 | 3 | 15 |
| 4 | Zeleznicar Pancevo | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 5 | 7 | 2.8 | 13 |
| 5 | Cukaricki | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 9 | 2 | 2.9 | 11 |
| 6 | Novi Pazar | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 7 | 2 | 2.7 | 11 |
| 7 | IMT Novi Beograd | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 1 | 6 | 1.6 | 10 |
| 8 | Radnicki 1923 | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 4 | 6 | 3.5 | 9 |
| 9 | Mladost Lucani | 5 | 2 | 3 | 0 | 6 | 3 | 3 | 1.8 | 9 |
| 10 | Macva | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.8 | 8 |
| 11 | FK Partizan | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 6 |
| 12 | OFK Beograd | 5 | 1 | 3 | 1 | 7 | 8 | -1 | 3 | 6 |
| 13 | Radnicki NIS | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 4 |
| 14 | Zemun | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 10 | -7 | 2.2 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | 1 | 7 | 1.8 | 13 |
| 2 | Vojvodina | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 | 8 | 5 | 4.2 | 9 |
| 3 | IMT Novi Beograd | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2 | 8 |
| 4 | Radnicki 1923 | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.4 | 8 |
| 5 | Mladost Lucani | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 9 | -5 | 2.2 | 8 |
| 6 | FK Partizan | 5 | 1 | 2 | 2 | 11 | 12 | -1 | 4.6 | 5 |
| 7 | OFK Beograd | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | 14 | -7 | 3 | 5 |
| 8 | Zeleznicar Pancevo | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 4 |
| 9 | Cukaricki | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 11 | -5 | 3.4 | 4 |
| 10 | Radnicki NIS | 7 | 1 | 1 | 5 | 2 | 10 | -8 | 1.7 | 4 |
| 11 | Novi Pazar | 5 | 0 | 2 | 3 | 1 | 5 | -4 | 1.2 | 2 |
| 12 | Radnik Surdulica | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | 9 | -6 | 2.4 | 2 |
| 13 | Macva | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 14 | -10 | 3 | 2 |
| 14 | Zemun | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 15 | -12 | 3 | 1 |
Forma i statistika timova
Macva Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.12.2019 | Napredak | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 04.12.2019 | Javor | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 01.12.2019 | FK Partizan | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 24.11.2019 | Indjija | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 09.11.2019 | Vojvodina | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 03.11.2019 | Cukaricki | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.10.2019 | FK Spartak Zdrepceva KRV | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 26.10.2019 | Mladost Lucani | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 19.10.2019 | FK Vozdovac | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 05.10.2019 | Radnicki NIS | H | 0-1 (0-0) | I | U |
RAD Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.12.2019 | FK Partizan | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 04.12.2019 | Indjija | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 30.11.2019 | Vojvodina | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 23.11.2019 | Cukaricki | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 09.11.2019 | FK Spartak Zdrepceva KRV | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 03.11.2019 | Mladost Lucani | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.10.2019 | FK Vozdovac | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 26.10.2019 | Radnicki NIS | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 18.10.2019 | FK Crvena Zvezda | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 05.10.2019 | Proleter Novi SAD | H | 1-1 (0-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2019 | Super Liga | RAD | 2-0 (1-0) | Macva | I | U |
| 11.05.2019 | Super Liga | Macva | 0-0 (0-0) | RAD | N | U |
| 01.03.2019 | Super Liga | Macva | 0-0 (0-0) | RAD | N | U |
| 22.09.2018 | Super Liga | RAD | 1-0 (0-0) | Macva | I | U |
| 25.04.2018 | Super Liga | Macva | 0-0 (0-0) | RAD | N | U |
| 09.12.2017 | Super Liga | RAD | 0-2 (0-0) | Macva | P | U |
| 19.08.2017 | Super Liga | Macva | 1-2 (1-2) | RAD | I | O |