Grasshoppers 1 - 1 FC Basel 1893 — rezultat
23.11.2025 15:30 • Svajcarska - Super liga
Mečevi iz lige Svajcarska - Super liga
Tabele Svajcarska - Super liga
Super League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 10 | 9 | 1 | 0 | 31 | 7 | 24 | 3.8 | 28 |
| 2 | BSC Young Boys | 10 | 6 | 4 | 0 | 33 | 18 | 15 | 5.1 | 22 |
| 3 | FC Sion | 10 | 6 | 1 | 3 | 23 | 17 | 6 | 4 | 19 |
| 4 | FC ST. Gallen | 10 | 5 | 1 | 4 | 17 | 19 | -2 | 3.6 | 16 |
| 5 | FC Zurich | 10 | 4 | 2 | 4 | 18 | 22 | -4 | 4 | 14 |
| 6 | Servette FC | 10 | 4 | 1 | 5 | 14 | 13 | 1 | 2.7 | 13 |
| 7 | FC Basel 1893 | 10 | 4 | 1 | 5 | 17 | 20 | -3 | 3.7 | 13 |
| 8 | FC Luzern | 10 | 3 | 3 | 4 | 17 | 22 | -5 | 3.9 | 12 |
| 9 | FC Thun | 10 | 3 | 1 | 6 | 17 | 27 | -10 | 4.4 | 10 |
| 10 | FC Vaduz | 10 | 3 | 0 | 7 | 21 | 21 | 0 | 4.2 | 9 |
| 11 | Grasshoppers | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 26 | -13 | 3.9 | 8 |
| 12 | Lausanne | 10 | 1 | 3 | 6 | 7 | 16 | -9 | 2.3 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 4 | 14 | 3.7 | 16 |
| 2 | BSC Young Boys | 5 | 3 | 2 | 0 | 17 | 12 | 5 | 5.8 | 11 |
| 3 | FC Sion | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 7 | 4 | 3.6 | 10 |
| 4 | FC Vaduz | 5 | 3 | 0 | 2 | 14 | 8 | 6 | 4.4 | 9 |
| 5 | FC Luzern | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 9 | 2 | 4 | 9 |
| 6 | FC Zurich | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 10 | 1 | 4.2 | 9 |
| 7 | Servette FC | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 8 | FC ST. Gallen | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 7 |
| 9 | Grasshoppers | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 4 |
| 10 | FC Basel 1893 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 11 | -4 | 3.6 | 3 |
| 11 | Lausanne | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 11 | -6 | 3.2 | 2 |
| 12 | FC Thun | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 11 | -9 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | BSC Young Boys | 5 | 3 | 2 | 0 | 16 | 6 | 10 | 4.4 | 11 |
| 3 | FC Basel 1893 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 9 | 1 | 3.8 | 10 |
| 4 | FC Sion | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 10 | 2 | 4.4 | 9 |
| 5 | FC ST. Gallen | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 9 | 0 | 3.6 | 9 |
| 6 | FC Thun | 6 | 3 | 0 | 3 | 15 | 16 | -1 | 5.2 | 9 |
| 7 | Servette FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 6 |
| 8 | FC Zurich | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 12 | -5 | 3.8 | 5 |
| 9 | Lausanne | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.4 | 4 |
| 10 | Grasshoppers | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 13 | -7 | 3.8 | 4 |
| 11 | FC Luzern | 5 | 0 | 3 | 2 | 6 | 13 | -7 | 3.8 | 3 |
| 12 | FC Vaduz | 5 | 0 | 0 | 5 | 7 | 13 | -6 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Grasshoppers Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 3
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2025 | FC Winterthur | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 02.11.2025 | FC Luzern | A | 6-0 (3-0) | I | O |
| 30.10.2025 | BSC Young Boys | H | 3-3 (2-1) | N | O |
| 25.10.2025 | FC ST. Gallen | A | 5-0 (3-0) | I | O |
| 19.10.2025 | FC Sion | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 04.10.2025 | FC Zurich | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 27.09.2025 | FC Lugano | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 21.09.2025 | Bellinzona | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 14.09.2025 | Lausanne | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 30.08.2025 | FC Thun | A | 1-1 (0-0) | N | U |
FC Basel 1893 Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.11.2025 | FC Lugano | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 06.11.2025 | FCSB | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 02.11.2025 | BSC Young Boys | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.10.2025 | FC Zurich | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 26.10.2025 | Lausanne | A | 5-1 (3-0) | I | O |
| 23.10.2025 | Lyon | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 18.10.2025 | FC Winterthur | H | 3-0 (3-0) | P | O |
| 05.10.2025 | Servette FC | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 02.10.2025 | VfB Stuttgart | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 28.09.2025 | FC Luzern | H | 1-2 (0-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (29 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2025 | Super League | FC Basel 1893 | 2-1 (1-0) | Grasshoppers | I | O |
| 03.04.2025 | Super League | FC Basel 1893 | 2-1 (2-0) | Grasshoppers | I | O |
| 14.12.2024 | Super League | FC Basel 1893 | 0-1 (0-1) | Grasshoppers | P | U |
| 03.08.2024 | Super League | Grasshoppers | 0-3 (0-2) | FC Basel 1893 | I | O |
| 18.05.2024 | Super League | Grasshoppers | 0-1 (0-0) | FC Basel 1893 | I | U |
| 17.02.2024 | Super League | Grasshoppers | 2-1 (2-1) | FC Basel 1893 | P | O |
| 09.12.2023 | Super League | FC Basel 1893 | 0-1 (0-0) | Grasshoppers | P | U |
| 06.08.2023 | Super League | Grasshoppers | 3-1 (3-1) | FC Basel 1893 | P | O |
| 29.05.2023 | Super League | FC Basel 1893 | 3-1 (0-0) | Grasshoppers | I | O |
| 04.02.2023 | Super League | Grasshoppers | 1-0 (0-0) | FC Basel 1893 | P | U |
| 01.02.2023 | Schweizer Cup | Grasshoppers | 3-5 (1-2) | FC Basel 1893 | I | O |
| 12.11.2022 | Super League | Grasshoppers | 1-0 (1-0) | FC Basel 1893 | P | U |
| 11.09.2022 | Super League | FC Basel 1893 | 5-1 (2-1) | Grasshoppers | I | O |
| 12.05.2022 | Super League | FC Basel 1893 | 1-1 (0-0) | Grasshoppers | N | U |
| 20.03.2022 | Super League | Grasshoppers | 2-4 (2-2) | FC Basel 1893 | I | O |
| 19.12.2021 | Super League | FC Basel 1893 | 2-2 (1-0) | Grasshoppers | N | O |
| 25.07.2021 | Super League | Grasshoppers | 0-2 (0-0) | FC Basel 1893 | I | U |
| 13.04.2019 | Super League | FC Basel 1893 | 0-0 (0-0) | Grasshoppers | N | U |
| 03.02.2019 | Super League | Grasshoppers | 0-4 (0-2) | FC Basel 1893 | I | O |
| 27.10.2018 | Super League | Grasshoppers | 1-3 (0-3) | FC Basel 1893 | I | O |
| 04.08.2018 | Super League | FC Basel 1893 | 4-2 (2-0) | Grasshoppers | I | O |
| 18.04.2018 | Super League | FC Basel 1893 | 1-0 (0-0) | Grasshoppers | I | U |
| 17.12.2017 | Super League | Grasshoppers | 0-2 (0-1) | FC Basel 1893 | I | U |
| 30.09.2017 | Super League | Grasshoppers | 0-0 (0-0) | FC Basel 1893 | N | U |
| 10.08.2017 | Super League | FC Basel 1893 | 3-2 (2-0) | Grasshoppers | I | O |
| 28.05.2017 | Super League | Grasshoppers | 1-3 (0-1) | FC Basel 1893 | I | O |
| 18.03.2017 | Super League | FC Basel 1893 | 1-0 (1-0) | Grasshoppers | I | U |
| 29.10.2016 | Super League | Grasshoppers | 0-2 (0-2) | FC Basel 1893 | I | U |
| 10.09.2016 | Super League | FC Basel 1893 | 3-1 (2-1) | Grasshoppers | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.6% | 93.6% | 92.8% | 94.4% | 94.5% | 94.9% | 91.8% |
| 1 | 4.97 8.0% | 4.97 8.0% | 4.35 19.2% | 4.80 3.2% | 4.38 17.1% | 4.50 11.1% | 4.15 3.8% |
| X | 3.78 5.0% | 3.78 5.0% | 3.85 1.3% | 3.85 2.7% | 4.02 1.3% | 4.00 0.0% | 3.90 2.5% |
| 2 | 1.66 0.6% | 1.66 0.6% | 1.70 8.1% | 1.69 1.7% | 1.72 7.0% | 1.72 4.4% | 1.69 0.6% |
| 0-2 | 2.25 9.3% | 2.25 9.3% | 2.35 9.6% | 2.30 8.0% | 2.40 0.0% | 2.35 9.6% | 2.38 9.2% |
| 3+ | 1.60 11.9% | 1.60 11.9% | 1.53 5.5% | 1.55 5.4% | 1.56 0.0% | 1.60 6.7% | 1.51 5.6% |
| 4+ | 2.40 12.1% | 2.40 12.1% | 2.40 9.1% | 2.35 11.9% | 2.44 9.4% | 2.55 13.3% | 2.35 9.3% |
| GG | 1.59 6.7% | 1.59 6.7% | 1.55 6.9% | 1.57 6.1% | 1.58 7.5% | 1.60 7.4% | 1.53 4.8% |
| NG | 2.28 6.6% | 2.28 6.6% | 2.30 9.8% | 2.25 8.9% | 2.34 10.7% | 2.30 11.5% | 2.32 9.0% |
| I2+ | 2.40 12.7% | 2.40 12.7% | 2.30 7.0% | 2.25 7.1% | 2.35 6.3% | 2.40 6.7% | 2.28 6.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice