Uporedi kvote: Malmo FF - Hacken
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.1% | 93.1% | – | 93.7% | – | 95.1% | 92.4% |
| 1 | 2.38 4.8% | 2.38 4.8% | - | 2.45 10.4% | - | 2.45 0.0% | 2.45 0.0% |
| X | 3.68 0.5% | 3.68 0.5% | - | 3.55 0.0% | - | 3.50 0.0% | 3.65 0.0% |
| 2 | 2.62 5.1% | 2.62 5.1% | - | 2.65 0.7% | - | 2.80 0.0% | 2.50 0.0% |
| 0-2 | 2.33 0.0% | 2.33 0.0% | - | 2.35 2.2% | - | 2.42 0.0% | 2.40 0.0% |
| 3+ | 1.56 0.0% | 1.56 0.0% | - | 1.55 0.0% | - | 1.57 0.0% | 1.50 0.0% |
| 4+ | 2.30 0.0% | 2.30 0.0% | - | 2.32 1.3% | - | 2.45 0.0% | 2.32 0.0% |
| GG | 1.47 0.0% | 1.47 0.0% | - | 1.47 1.3% | - | 1.45 0.0% | 1.45 0.0% |
| NG | 2.50 0.0% | 2.50 0.0% | - | 2.50 2.0% | - | 2.70 0.0% | 2.55 0.0% |
| I2+ | 2.21 0.0% | 2.21 0.0% | - | 2.25 0.0% | - | 2.35 0.0% | 2.25 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Mečevi iz lige Svedska - Allsvenskan
Tabele Svedska - Allsvenskan
Allsvenskan
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sirius | 23 | 17 | 3 | 3 | 53 | 28 | 25 | 3.5 | 54 |
| 2 | Djurgardens IF | 23 | 14 | 2 | 7 | 48 | 21 | 27 | 3 | 44 |
| 3 | Hammarby FF | 23 | 13 | 4 | 6 | 49 | 21 | 28 | 3 | 43 |
| 4 | IF Elfsborg | 23 | 11 | 7 | 5 | 35 | 22 | 13 | 2.5 | 40 |
| 5 | BK Hacken | 23 | 10 | 9 | 4 | 42 | 30 | 12 | 3.1 | 39 |
| 6 | Malmo FF | 23 | 11 | 3 | 9 | 38 | 33 | 5 | 3.1 | 36 |
| 7 | Vasteras SK FK | 23 | 10 | 5 | 8 | 34 | 36 | -2 | 3 | 35 |
| 8 | IFK Goteborg | 23 | 10 | 5 | 8 | 32 | 41 | -9 | 3.2 | 35 |
| 9 | AIK Stockholm | 23 | 9 | 6 | 8 | 36 | 40 | -4 | 3.3 | 33 |
| 10 | Gais | 23 | 8 | 6 | 9 | 28 | 21 | 7 | 2.1 | 30 |
| 11 | IF Brommapojkarna | 23 | 8 | 6 | 9 | 36 | 41 | -5 | 3.3 | 30 |
| 12 | Mjallby AIF | 23 | 5 | 8 | 10 | 28 | 39 | -11 | 2.9 | 23 |
| 13 | Degerfors IF | 23 | 5 | 5 | 13 | 20 | 35 | -15 | 2.4 | 20 |
| 14 | Kalmar FF | 23 | 5 | 4 | 14 | 21 | 37 | -16 | 2.5 | 19 |
| 15 | Orgryte IS | 23 | 3 | 6 | 14 | 25 | 52 | -27 | 3.3 | 15 |
| 16 | Halmstad | 23 | 3 | 5 | 15 | 16 | 44 | -28 | 2.6 | 14 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hammarby FF | 12 | 9 | 1 | 2 | 34 | 7 | 27 | 3.4 | 28 |
| 2 | IF Elfsborg | 12 | 7 | 3 | 2 | 21 | 9 | 12 | 2.5 | 24 |
| 3 | Sirius | 11 | 7 | 2 | 2 | 25 | 15 | 10 | 3.6 | 23 |
| 4 | IFK Goteborg | 12 | 6 | 3 | 3 | 16 | 13 | 3 | 2.4 | 21 |
| 5 | BK Hacken | 12 | 5 | 5 | 2 | 21 | 18 | 3 | 3.2 | 20 |
| 6 | Djurgardens IF | 12 | 6 | 1 | 5 | 30 | 14 | 16 | 3.7 | 19 |
| 7 | Gais | 12 | 5 | 4 | 3 | 16 | 5 | 11 | 1.8 | 19 |
| 8 | Kalmar FF | 11 | 5 | 2 | 4 | 14 | 17 | -3 | 2.8 | 17 |
| 9 | Malmo FF | 12 | 5 | 1 | 6 | 25 | 20 | 5 | 3.8 | 16 |
| 10 | Vasteras SK FK | 11 | 4 | 4 | 3 | 17 | 13 | 4 | 2.7 | 16 |
| 11 | IF Brommapojkarna | 11 | 4 | 3 | 4 | 15 | 13 | 2 | 2.5 | 15 |
| 12 | AIK Stockholm | 11 | 4 | 1 | 6 | 17 | 25 | -8 | 3.8 | 13 |
| 13 | Degerfors IF | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 15 | -4 | 2.4 | 11 |
| 14 | Mjallby AIF | 12 | 3 | 2 | 7 | 12 | 19 | -7 | 2.6 | 11 |
| 15 | Halmstad | 11 | 3 | 2 | 6 | 9 | 18 | -9 | 2.5 | 11 |
| 16 | Orgryte IS | 11 | 1 | 6 | 4 | 17 | 20 | -3 | 3.4 | 9 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sirius | 12 | 10 | 1 | 1 | 28 | 13 | 15 | 3.4 | 31 |
| 2 | Djurgardens IF | 11 | 8 | 1 | 2 | 18 | 7 | 11 | 2.3 | 25 |
| 3 | AIK Stockholm | 12 | 5 | 5 | 2 | 19 | 15 | 4 | 2.8 | 20 |
| 4 | Malmo FF | 11 | 6 | 2 | 3 | 13 | 13 | 0 | 2.4 | 20 |
| 5 | BK Hacken | 11 | 5 | 4 | 2 | 21 | 12 | 9 | 3 | 19 |
| 6 | Vasteras SK FK | 12 | 6 | 1 | 5 | 17 | 23 | -6 | 3.3 | 19 |
| 7 | IF Elfsborg | 11 | 4 | 4 | 3 | 14 | 13 | 1 | 2.5 | 16 |
| 8 | Hammarby FF | 11 | 4 | 3 | 4 | 15 | 14 | 1 | 2.6 | 15 |
| 9 | IF Brommapojkarna | 12 | 4 | 3 | 5 | 21 | 28 | -7 | 4.1 | 15 |
| 10 | IFK Goteborg | 11 | 4 | 2 | 5 | 16 | 28 | -12 | 4 | 14 |
| 11 | Mjallby AIF | 11 | 2 | 6 | 3 | 16 | 20 | -4 | 3.3 | 12 |
| 12 | Gais | 11 | 3 | 2 | 6 | 12 | 16 | -4 | 2.5 | 11 |
| 13 | Degerfors IF | 12 | 2 | 3 | 7 | 9 | 20 | -11 | 2.4 | 9 |
| 14 | Orgryte IS | 12 | 2 | 0 | 10 | 8 | 32 | -24 | 3.3 | 6 |
| 15 | Halmstad | 12 | 0 | 3 | 9 | 7 | 26 | -19 | 2.8 | 3 |
| 16 | Kalmar FF | 12 | 0 | 2 | 10 | 7 | 20 | -13 | 2.2 | 2 |
Forma i statistika timova
Malmo FF Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.2026 | Kalmar FF | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 19.09.2026 | Vasteras SK FK | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 13.09.2026 | Orgryte IS | H | 4-1 (0-0) | P | O |
| 07.09.2026 | AIK Stockholm | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 31.08.2026 | Sirius | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 27.08.2026 | Lindo FF | A | 1-5 (0-1) | P | O |
| 24.08.2026 | Djurgardens IF | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 16.08.2026 | Gais | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 09.08.2026 | Degerfors IF | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 02.08.2026 | IF Brommapojkarna | A | 1-2 (0-0) | P | O |
Hacken Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2025 | Atletico Madrid W | H | 1-1 (0-1) | N | U |