Uporedi kvote: ljungSKile SK - IK brage
17.10.2026 11:00 • Svedska - Superettan
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 3,0 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.7% | 92.7% | – | 92.5% | 93.3% | 92.4% | 90.0% |
| 1 | 1.95 1.6% | 1.95 1.6% | - | 2.00 5.3% | 1.97 0.0% | 1.98 0.0% | 1.95 6.6% |
| X | 3.80 2.7% | 3.80 2.7% | - | 3.65 1.4% | 3.95 0.0% | 3.65 0.0% | 3.70 1.3% |
| 2 | 3.30 3.5% | 3.30 3.5% | - | 3.25 1.5% | 3.22 0.0% | 3.30 0.0% | 3.05 10.3% |
| 0-2 | 2.35 0.0% | 2.35 0.0% | - | 2.35 1.3% | - | 2.35 0.0% | 2.40 0.8% |
| 3+ | 1.47 0.0% | 1.47 0.0% | - | 1.53 0.6% | - | 1.53 0.0% | 1.48 1.3% |
| 4+ | 2.29 0.0% | 2.29 0.0% | - | 2.30 0.0% | 2.30 0.0% | 2.35 0.0% | 2.28 1.7% |
| GG | 1.46 0.0% | 1.46 0.0% | - | 1.49 0.7% | 1.47 0.0% | 1.44 0.0% | 1.45 2.0% |
| NG | 2.53 0.0% | 2.53 0.0% | - | 2.42 2.0% | 2.53 0.0% | 2.60 0.0% | 2.50 2.0% |
| I2+ | 2.16 0.0% | 2.16 0.0% | - | 2.22 0.9% | 2.24 0.0% | 2.30 0.0% | 2.22 1.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
ljungSKile SK
IK brage
H2H serije
Mečevi iz lige Svedska - Superettan
Tabele Svedska - Superettan
Superettan
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 26 | 18 | 4 | 4 | 52 | 16 | 36 | 2.6 | 58 |
| 2 | falkenbergs FF | 26 | 14 | 6 | 6 | 48 | 34 | 14 | 3.2 | 48 |
| 3 | Varbergs BoIS FC | 26 | 13 | 6 | 7 | 45 | 34 | 11 | 3 | 45 |
| 4 | Ostersunds FK | 26 | 11 | 11 | 4 | 34 | 25 | 9 | 2.3 | 44 |
| 5 | Landskrona BoIS | 26 | 12 | 7 | 7 | 42 | 28 | 14 | 2.7 | 43 |
| 6 | Oddevold | 26 | 10 | 9 | 7 | 40 | 34 | 6 | 2.8 | 39 |
| 7 | Sandviken | 26 | 10 | 7 | 9 | 45 | 36 | 9 | 3.1 | 37 |
| 8 | Osters IF | 26 | 11 | 3 | 12 | 38 | 40 | -2 | 3 | 36 |
| 9 | United Nordic | 26 | 9 | 9 | 8 | 38 | 42 | -4 | 3.1 | 36 |
| 10 | Helsingborg | 26 | 8 | 6 | 12 | 36 | 47 | -11 | 3.2 | 30 |
| 11 | IFK Varnamo | 26 | 8 | 5 | 13 | 34 | 47 | -13 | 3.1 | 29 |
| 12 | Norrby IF | 26 | 5 | 12 | 9 | 30 | 35 | -5 | 2.5 | 27 |
| 13 | IK brage | 26 | 6 | 8 | 12 | 41 | 48 | -7 | 3.4 | 26 |
| 14 | ljungSKile SK | 26 | 6 | 8 | 12 | 32 | 39 | -7 | 2.7 | 26 |
| 15 | Orebro SK | 26 | 5 | 10 | 11 | 28 | 40 | -12 | 2.6 | 25 |
| 16 | GIF Sundsvall | 26 | 6 | 1 | 19 | 19 | 57 | -38 | 2.9 | 19 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 13 | 8 | 3 | 2 | 28 | 8 | 20 | 2.8 | 27 |
| 2 | Ostersunds FK | 13 | 7 | 5 | 1 | 18 | 12 | 6 | 2.3 | 26 |
| 3 | falkenbergs FF | 13 | 7 | 4 | 2 | 20 | 13 | 7 | 2.5 | 25 |
| 4 | Varbergs BoIS FC | 13 | 8 | 1 | 4 | 23 | 16 | 7 | 3 | 25 |
| 5 | Osters IF | 13 | 7 | 1 | 5 | 18 | 16 | 2 | 2.6 | 22 |
| 6 | Sandviken | 13 | 6 | 3 | 4 | 27 | 20 | 7 | 3.6 | 21 |
| 7 | Landskrona BoIS | 13 | 5 | 5 | 3 | 20 | 14 | 6 | 2.6 | 20 |
| 8 | Oddevold | 13 | 5 | 4 | 4 | 20 | 16 | 4 | 2.8 | 19 |
| 9 | United Nordic | 13 | 5 | 4 | 4 | 23 | 25 | -2 | 3.7 | 19 |
| 10 | Norrby IF | 13 | 4 | 5 | 4 | 20 | 19 | 1 | 3 | 17 |
| 11 | Helsingborg | 13 | 4 | 4 | 5 | 19 | 20 | -1 | 3 | 16 |
| 12 | IK brage | 13 | 3 | 5 | 5 | 25 | 25 | 0 | 3.8 | 14 |
| 13 | Orebro SK | 13 | 3 | 5 | 5 | 11 | 16 | -5 | 2.1 | 14 |
| 14 | ljungSKile SK | 13 | 4 | 1 | 8 | 14 | 21 | -7 | 2.7 | 13 |
| 15 | GIF Sundsvall | 13 | 4 | 1 | 8 | 14 | 28 | -14 | 3.2 | 13 |
| 16 | IFK Varnamo | 13 | 2 | 5 | 6 | 15 | 18 | -3 | 2.5 | 11 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 13 | 10 | 1 | 2 | 24 | 8 | 16 | 2.5 | 31 |
| 2 | Landskrona BoIS | 13 | 7 | 2 | 4 | 22 | 14 | 8 | 2.8 | 23 |
| 3 | falkenbergs FF | 13 | 7 | 2 | 4 | 28 | 21 | 7 | 3.8 | 23 |
| 4 | Varbergs BoIS FC | 13 | 5 | 5 | 3 | 22 | 18 | 4 | 3.1 | 20 |
| 5 | Oddevold | 13 | 5 | 5 | 3 | 20 | 18 | 2 | 2.9 | 20 |
| 6 | Ostersunds FK | 13 | 4 | 6 | 3 | 16 | 13 | 3 | 2.2 | 18 |
| 7 | IFK Varnamo | 13 | 6 | 0 | 7 | 19 | 29 | -10 | 3.7 | 18 |
| 8 | United Nordic | 13 | 4 | 5 | 4 | 15 | 17 | -2 | 2.5 | 17 |
| 9 | Sandviken | 13 | 4 | 4 | 5 | 18 | 16 | 2 | 2.6 | 16 |
| 10 | Osters IF | 13 | 4 | 2 | 7 | 20 | 24 | -4 | 3.4 | 14 |
| 11 | Helsingborg | 13 | 4 | 2 | 7 | 17 | 27 | -10 | 3.4 | 14 |
| 12 | ljungSKile SK | 13 | 2 | 7 | 4 | 18 | 18 | 0 | 2.8 | 13 |
| 13 | IK brage | 13 | 3 | 3 | 7 | 16 | 23 | -7 | 3 | 12 |
| 14 | Orebro SK | 13 | 2 | 5 | 6 | 17 | 24 | -7 | 3.2 | 11 |
| 15 | Norrby IF | 13 | 1 | 7 | 5 | 10 | 16 | -6 | 2 | 10 |
| 16 | GIF Sundsvall | 13 | 2 | 0 | 11 | 5 | 29 | -24 | 2.6 | 6 |
Forma i statistika timova
ljungSKile SK Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Orebro SK | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 20.09.2026 | GIF Sundsvall | A | 3-2 (0-2) | I | O |
| 13.09.2026 | falkenbergs FF | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 09.09.2026 | Norrby IF | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 04.09.2026 | IFK Norrkoping | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 29.08.2026 | IFK Varnamo | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 24.08.2026 | Ostersunds FK | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 19.08.2026 | Franke | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 15.08.2026 | Osters IF | H | 2-3 (2-2) | I | O |
| 08.08.2026 | Oddevold | H | 0-1 (0-0) | I | U |
IK brage Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Helsingborg | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 19.09.2026 | Varbergs BoIS FC | A | 3-2 (0-1) | I | O |
| 15.09.2026 | Sandviken | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 10.09.2026 | Ostersunds FK | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 05.09.2026 | GIF Sundsvall | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 29.08.2026 | falkenbergs FF | A | 4-1 (2-0) | I | O |
| 23.08.2026 | United Nordic | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 18.08.2026 | Karlberg | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 14.08.2026 | Orebro SK | H | 3-3 (1-1) | N | O |
| 08.08.2026 | IFK Norrkoping | A | 3-0 (3-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.06.2026 | Superettan | IK brage | 2-2 (0-0) | ljungSKile SK | N | O |
| 22.10.2020 | Superettan | IK brage | 0-1 (0-0) | ljungSKile SK | P | U |
| 08.07.2020 | Superettan | ljungSKile SK | 1-3 (1-2) | IK brage | I | O |