Ahal 2 - 2 Paro — rezultat
Forma i statistika timova
Ahal Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2.2
- GG
- 75%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 25%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.08.2025 | Regar-TadAZ | A | - | I | U |
| 05.12.2023 | Al Ain | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 28.11.2023 | Al-Fayha | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 07.11.2023 | Pakhtakor | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 24.10.2023 | Pakhtakor | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 03.10.2023 | Al Ain | A | 4-2 (3-0) | I | O |
| 19.09.2023 | Al-Fayha | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 26.04.2022 | Al-Gharafa | H | 4-2 (2-1) | P | O |
| 22.04.2022 | Shabab Al Ahli Dubai | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 18.04.2022 | Foolad FC | H | 0-1 (0-1) | I | U |
Paro Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.08.2026 | Abu Muslim | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 31.10.2025 | Abdish-Ata | H | 3-3 (2-2) | N | O |
| 28.10.2025 | Altyn Asyr | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 25.10.2025 | Al-Shabab | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 01.11.2024 | Bashundhara Kings | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 29.10.2024 | Al Nejmeh | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 26.10.2024 | East Bengal | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 13.08.2024 | Church Boys | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 08.08.2023 | Machhindra | A | 3-2 (3-1) | I | O |
| 05.04.2022 | Valencia | A | 1-1 (1-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.7% | 92.7% | 91.9% | 90.3% | 91.7% | 90.3% | 90.0% |
| 1 | 2.21 7.8% | 2.21 7.8% | 2.15 4.9% | 2.27 12.4% | 2.11 16.9% | 2.25 4.3% | 2.35 16.3% |
| X | 3.68 3.2% | 3.68 3.2% | 3.60 4.0% | 3.45 6.8% | 3.58 4.8% | 3.50 4.5% | 3.50 5.4% |
| 2 | 2.82 7.2% | 2.82 7.2% | 2.90 3.3% | 2.65 9.2% | 2.97 27.5% | 2.65 1.9% | 2.50 13.8% |
| 0-2 | 2.26 10.3% | 2.26 10.3% | 2.30 9.8% | 2.27 9.2% | 2.29 0.4% | 2.20 2.2% | 2.25 11.8% |
| 3+ | 1.51 7.1% | 1.51 7.1% | 1.55 6.9% | 1.54 7.7% | 1.55 0.0% | 1.53 2.0% | 1.55 7.6% |
| 4+ | 2.40 11.1% | 2.40 11.1% | 2.45 11.4% | 2.35 11.9% | 2.09 0.5% | 2.35 4.4% | 2.47 13.3% |
| GG | 1.47 4.3% | 1.47 4.3% | 1.48 4.2% | 1.49 3.5% | 1.49 8.0% | - | 1.48 4.2% |
| NG | 2.50 7.1% | 2.50 7.1% | 2.45 7.5% | 2.45 5.8% | 2.42 12.6% | - | 2.40 8.4% |
| I2+ | 2.31 7.9% | 2.31 7.9% | 2.35 9.3% | - | 2.33 10.4% | 2.30 2.2% | 2.35 9.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice