Goa 1 - 2 Regar-TadAZ — rezultat
17.10.2026 13:25 • Svet - AFC Challenge liga
Forma i statistika timova
Goa Domaćin
- Dao
- 0.5
- Primio
- 2.2
- GG
- 50%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 50%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.08.2025 | Al Seeb | H | - | I | U |
| 29.04.2021 | Al Wahda FC | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 26.04.2021 | Al-Rayyan SC | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 23.04.2021 | Persepolis FC | H | 0-4 (0-2) | I | O |
| 20.04.2021 | Persepolis FC | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 17.04.2021 | Al Wahda FC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.04.2021 | Al-Rayyan SC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Regar-TadAZ Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1
- GG
- 50%
- Bez primljenog
- 50%
- Bez datog
- 25%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.08.2026 | Maziya | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 31.10.2025 | Safa | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 28.10.2025 | Al Arabi | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 25.10.2025 | Muras United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.08.2025 | Ahal | H | - | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.1% | 92.1% | 91.8% | 90.5% | 90.0% | 89.8% | 90.3% |
| 1 | 2.73 21.9% | 2.46 9.8% | 2.85 16.3% | 2.60 9.7% | 2.42 0.4% | 2.45 4.3% | 2.45 14.0% |
| X | 3.38 2.3% | 3.34 3.5% | 3.20 3.0% | 3.20 3.0% | 3.18 3.3% | 3.05 9.0% | 3.25 0.0% |
| 2 | 2.36 18.6% | 2.63 9.3% | 2.35 9.6% | 2.45 6.5% | 2.61 2.0% | 2.65 1.9% | 2.55 13.6% |
| 0-2 | 1.87 5.1% | 1.85 6.1% | 1.85 5.1% | 1.88 3.6% | 1.80 7.7% | 1.76 6.9% | 1.95 0.0% |
| 3+ | 1.86 5.1% | 1.88 6.2% | 1.85 5.7% | 1.82 3.4% | 1.88 8.0% | 1.85 7.6% | 1.75 0.6% |
| 4+ | 3.05 7.8% | 3.14 11.0% | 3.30 10.0% | 2.90 4.7% | - | 3.20 14.3% | 3.00 0.0% |
| GG | 1.67 3.1% | 1.69 4.3% | 1.70 4.3% | 1.66 1.2% | 1.70 5.6% | - | 1.61 1.2% |
| NG | 2.08 3.7% | 2.05 5.1% | 2.05 4.7% | 2.10 0.9% | 2.00 6.5% | - | 2.15 1.4% |
| I2+ | 2.70 5.1% | 2.74 6.6% | 2.85 5.6% | - | 2.85 7.1% | 2.80 5.7% | 2.65 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice