Al-Ittihad FC 1 - 0 Nasaf — rezultat
23.12.2025 18:15 • Svet - AFC Liga šampiona
Mečevi iz lige Svet - AFC Liga šampiona
| Meč | Datum | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|
| ponedeljak, 26. oktobar 2026. | ||||
| Neftchi - Al-Ittihad FC | 26.10.2026 13:45 | 4.22 | 4.15 | 1.58 |
| Al-Nassr - Al-Wasl FC | 26.10.2026 18:15 | 1.25 | 5.48 | 7.95 |
| Meč | Datum | Kvote |
|---|---|---|
| ponedeljak, 26. oktobar 2026. | ||
| Neftchi - Al-Ittihad FC | 26.10 13:45 |
4.22
|
4.15
|
1.58
|
| Al-Nassr - Al-Wasl FC | 26.10 18:15 |
1.25
|
5.48
|
7.95
|
Tabele Svet - AFC Liga šampiona
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kashima | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 1 | 7 | 4.5 | 6 |
| 2 | Gamba Osaka | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 4.5 | 6 |
| 3 | Beijing Guoan | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 4 | SHANGHAI SIPG | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 | 5 | 2 | 6 | 4 |
| 5 | Johor Darul Takzim FC | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 6 | Daejeon Citizen | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 7 | Vissel Kobe | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 8 | Jeonbuk Motors | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 9 | Kyoto Sanga | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 10 | Buriram United | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 11 | Kashiwa Reysol | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 12 | Port FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 13 | Ratchaburi | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 5.5 | 0 |
| 14 | Cong An Nhan Dan | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 3 | 0 |
| 15 | Pohang Steelers | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 3 | 0 |
| 16 | Newcastle Jets | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 10 | -8 | 6 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kashima | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 8 | 3 |
| 2 | Gamba Osaka | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 5 | 3 |
| 3 | Beijing Guoan | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 4 | Daejeon Citizen | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Jeonbuk Motors | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 6 | Kyoto Sanga | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 7 | SHANGHAI SIPG | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 8 | Johor Darul Takzim FC | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Vissel Kobe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Kashiwa Reysol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Buriram United | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 12 | Port FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 13 | Cong An Nhan Dan | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 14 | Ratchaburi | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 6 | -2 | 10 | 0 |
| 15 | Pohang Steelers | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 16 | Newcastle Jets | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gamba Osaka | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 2 | SHANGHAI SIPG | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 4 | 2 | 10 | 3 |
| 3 | Johor Darul Takzim FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 4 | Kashima | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Beijing Guoan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 6 | Vissel Kobe | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Daejeon Citizen | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 8 | Buriram United | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Jeonbuk Motors | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Port FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Kyoto Sanga | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 12 | Kashiwa Reysol | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 13 | Ratchaburi | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 14 | Pohang Steelers | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| 15 | Cong An Nhan Dan | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 16 | Newcastle Jets | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | -6 | 8 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ain | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 1 | 7 | 4.5 | 6 |
| 2 | Esteghlal FC | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | 6 |
| 3 | Al-Hilal Saudi FC | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 4 | Shabab Al Ahli Dubai | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 6 |
| 5 | Al-Ahli Jeddah | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 6 | Al-Qadisiyah FC | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 7 | Neftchi | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 8 | Al-Nassr | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 3 |
| 9 | Pakhtakor | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 10 | Al Shamal | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 11 | Tractor Sazi | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 12 | Al-Ittihad FC | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 13 | Al-Gharafa | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 3 | 0 |
| 14 | Al-Wasl FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 0 |
| 15 | Al Quwa Al Jawiya | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 3 | 0 |
| 16 | Al Sadd | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | -5 | 2.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ain | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 4 | 3 |
| 2 | Esteghlal FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 3 | Al-Nassr | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 4 | Al-Hilal Saudi FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 5 | Shabab Al Ahli Dubai | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 6 | Al-Qadisiyah FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Neftchi | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 8 | Al-Ahli Jeddah | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Pakhtakor | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 10 | Al Shamal | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 11 | Tractor Sazi | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 12 | Al-Ittihad FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 13 | Al-Gharafa | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 14 | Al-Wasl FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| 15 | Al Sadd | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 16 | Al Quwa Al Jawiya | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ain | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 5 | 3 |
| 2 | Al-Hilal Saudi FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 3 | Al-Ahli Jeddah | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 4 | Esteghlal FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 5 | Shabab Al Ahli Dubai | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 6 | Al-Qadisiyah FC | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 7 | Pakhtakor | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 8 | Al Shamal | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 9 | Al-Ittihad FC | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 10 | Tractor Sazi | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 11 | Al-Gharafa | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 12 | Al-Wasl FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 13 | Al Quwa Al Jawiya | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 14 | Neftchi | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| 15 | Al Sadd | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| 16 | Al-Nassr | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Al-Ittihad FC Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.12.2025 | Al-Hazm | A | 0-0 | I | U |
| 29.11.2025 | Al Shabab | H | 4-1 (2-1) | P | O |
| 24.11.2025 | Al-Duhail SC | A | 4-2 (2-0) | I | O |
| 21.11.2025 | Al Riyadh | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 08.11.2025 | Al-Ahli Jeddah | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 04.11.2025 | Sharjah FC | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 01.11.2025 | Al Khaleej Saihat | A | 4-4 (3-0) | N | O |
| 28.10.2025 | Al-Nassr | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 24.10.2025 | Al-Hilal Saudi FC | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 20.10.2025 | Al Shorta | A | 1-4 (1-2) | P | O |
Nasaf Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2025 | Dinamo Samarqand | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.11.2025 | Tractor Sazi | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 20.11.2025 | Pakhtakor | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 08.11.2025 | Mash'al | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 03.11.2025 | Al Wahda FC | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 30.10.2025 | Navbahor | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.10.2025 | Olmaliq | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.10.2025 | Shabab Al Ahli Dubai | A | 4-1 (3-1) | I | O |
| 16.10.2025 | Kokand-1912 | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 04.10.2025 | Bunyodkor | A | 2-2 (2-1) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.6% | 95.5% | – | 92.1% | 93.2% | 92.6% | 91.6% |
| 1 | 1.17 7.9% | 1.18 7.8% | - | 1.16 7.2% | 1.15 9.4% | 1.15 8.0% | 1.14 8.8% |
| X | 7.50 25.0% | 7.55 24.8% | - | 7.10 18.3% | 7.45 34.2% | 7.00 21.7% | 7.20 32.1% |
| 2 | 14.50 45.0% | 14.90 46.1% | - | 12.00 46.3% | 14.40 49.2% | 14.80 56.6% | 13.25 43.2% |
| 0-2 | 3.18 26.7% | 3.18 26.7% | - | 3.25 24.0% | 3.48 32.3% | 3.20 21.7% | 3.45 32.7% |
| 3+ | 1.27 10.6% | 1.27 10.6% | - | 1.29 9.8% | 1.26 12.5% | 1.30 9.1% | 1.26 11.9% |
| 4+ | 1.82 16.5% | 1.82 17.3% | - | 1.76 15.0% | 1.72 20.0% | 1.78 13.2% | 1.72 20.0% |
| GG | 1.80 1.6% | 1.80 1.6% | - | 1.82 1.6% | 1.86 0.5% | 1.84 1.1% | 1.86 0.5% |
| NG | 1.90 1.6% | 1.90 1.6% | - | 1.88 1.6% | 1.82 0.0% | 1.85 2.6% | 1.81 0.6% |
| I2+ | 1.91 10.7% | 1.91 10.7% | - | 1.78 15.2% | 1.77 17.7% | 1.85 11.9% | 1.77 17.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice