Al Jazira Al Hamra 2 - 2 Dibba Al-Fujairah — rezultat
09.10.2026 13:10 • Ujedinjeni Arapski Emirati - 1. liga
Tabele Ujedinjeni Arapski Emirati - 1. liga
Division 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Arabi | 6 | 5 | 1 | 0 | 17 | 8 | 9 | 4.2 | 16 |
| 2 | Al Thaid | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 5 | 6 | 3.2 | 10 |
| 3 | Dibba Al-Fujairah | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 9 | 4 | 4.4 | 10 |
| 4 | Emirates Club | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 9 |
| 5 | Al Urooba | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 9 |
| 6 | Al Fujairah SC | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 9 |
| 7 | Forte Virtus | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3 | 9 |
| 8 | Al Hamriyah | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | 9 |
| 9 | Al Bataeh | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 8 |
| 10 | Dibba Al Hisn | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 7 |
| 11 | Gulf United | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 9 | 0 | 3.6 | 6 |
| 12 | Palm City | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | 14 | -4 | 4.8 | 6 |
| 13 | Ittifaq | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2 | 4 |
| 14 | City | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 16 | -8 | 4 | 4 |
| 15 | Al Jazira Al Hamra | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 14 | -10 | 3 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Arabi | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 7 |
| 2 | Al Thaid | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 3 | Al Fujairah SC | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 2 | 6 | 3.3 | 6 |
| 4 | Dibba Al-Fujairah | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 4 | 4 | 6 | 6 |
| 5 | Emirates Club | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 6 |
| 6 | Forte Virtus | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 6 |
| 7 | Al Hamriyah | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 6 |
| 8 | Dibba Al Hisn | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 | 5 | 3 | 4.3 | 4 |
| 9 | Al Urooba | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 10 | Ittifaq | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 11 | Gulf United | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 12 | Al Jazira Al Hamra | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 3 |
| 13 | City | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 14 | Al Bataeh | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 3 |
| 15 | Palm City | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 9 | -3 | 5 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Arabi | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 5 | 5 | 5 | 9 |
| 2 | Al Urooba | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 5 |
| 3 | Al Bataeh | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 4 | Al Thaid | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 5 | Dibba Al-Fujairah | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 6 | Emirates Club | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 3 |
| 7 | Forte Virtus | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 8 | Dibba Al Hisn | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 9 | Gulf United | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 10 | Palm City | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 3 |
| 11 | Al Hamriyah | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 3 |
| 12 | Al Fujairah SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 3 |
| 13 | City | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 10 | -7 | 4.3 | 1 |
| 14 | Ittifaq | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 0 |
| 15 | Al Jazira Al Hamra | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10 | -10 | 3.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Al Jazira Al Hamra Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.09.2026 | Al Fujairah SC | A | 4-1 (3-0) | I | O |
| 23.09.2026 | Forte Virtus | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 18.09.2026 | Gulf United | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 11.09.2026 | City | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 04.09.2026 | Al Urooba | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 29.08.2026 | Al Bataeh | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.08.2026 | Al Fujairah SC | A | 6-0 (2-0) | I | O |
| 29.05.2026 | Al Fujairah SC | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 15.05.2026 | Al Dahra | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 10.05.2026 | City | H | 4-3 (1-2) | P | O |
Dibba Al-Fujairah Gost
- Dao
- 2.4
- Primio
- 2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Ittifaq | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 18.09.2026 | Ittifaq | H | 4-1 (1-1) | P | O |
| 11.09.2026 | Al Thaid | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 28.08.2026 | Gulf United | H | 4-3 (2-2) | P | O |
| 21.08.2026 | City | A | 1-3 (0-3) | P | O |
| 16.05.2026 | Al Ain | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 10.05.2026 | Ajman | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 05.05.2026 | Al Bataeh | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 24.04.2026 | Al-Wasl FC | A | 4-2 (3-1) | I | O |
| 11.04.2026 | Al-Jazira | A | 4-3 (2-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (9 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.05.2025 | Division 1 | Dibba Al-Fujairah | 3-1 (2-1) | Al Jazira Al Hamra | I | O |
| 02.02.2025 | Division 1 | Al Jazira Al Hamra | 0-4 (0-2) | Dibba Al-Fujairah | I | O |
| 14.04.2024 | Division 1 | Dibba Al-Fujairah | 4-0 (4-0) | Al Jazira Al Hamra | I | O |
| 03.12.2023 | Presidents Cup | Dibba Al-Fujairah | 1-0 (0-0) | Al Jazira Al Hamra | I | U |
| 24.11.2023 | Division 1 | Al Jazira Al Hamra | 0-2 (0-1) | Dibba Al-Fujairah | I | U |
| 03.04.2022 | Division 1 | Al Jazira Al Hamra | 0-0 (0-0) | Dibba Al-Fujairah | N | U |
| 18.12.2021 | Division 1 | Dibba Al-Fujairah | 6-0 (2-0) | Al Jazira Al Hamra | I | O |
| 10.09.2021 | Presidents Cup | Dibba Al-Fujairah | 7-0 | Al Jazira Al Hamra | I | O |
| 21.02.2014 | Division 1 | Dibba Al-Fujairah | 3-1 | Al Jazira Al Hamra | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.1% | 90.1% | 90.4% | 91.0% | 90.1% | 89.3% | 90.2% |
| 1 | 9.45 22.7% | 9.45 22.7% | 8.50 0.0% | 7.10 7.6% | 8.10 4.1% | 7.25 5.8% | 8.45 28.0% |
| X | 5.25 19.3% | 5.25 19.3% | 5.50 0.0% | 5.65 18.9% | 5.35 1.8% | 5.50 4.8% | 5.45 22.5% |
| 2 | 1.23 7.5% | 1.23 7.5% | 1.24 0.0% | 1.28 5.9% | 1.25 0.8% | 1.25 0.0% | 1.24 8.8% |
| 0-2 | 2.70 23.3% | 2.70 23.3% | 2.95 0.0% | 2.85 23.9% | - | 2.80 0.0% | 2.95 29.4% |
| 3+ | 1.36 11.7% | 1.36 11.7% | 1.31 0.8% | 1.33 12.5% | - | 1.33 0.0% | 1.33 13.6% |
| 4+ | 1.94 18.5% | 1.94 18.5% | 1.88 0.0% | 1.88 18.3% | 1.91 0.5% | 1.85 0.0% | 1.90 22.4% |
| GG | 1.70 5.0% | 1.70 5.0% | 1.68 0.0% | 1.65 7.3% | 1.67 1.2% | - | 1.70 5.6% |
| NG | 1.99 5.9% | 1.99 5.9% | 2.00 1.0% | 2.12 10.4% | 2.04 1.0% | - | 2.02 6.9% |
| I2+ | 1.96 11.7% | 1.96 11.7% | 1.95 0.0% | 1.97 13.2% | 1.98 0.5% | - | 1.98 14.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice