Uporedi kvote: Ferro Carril - Club Nacional
05.11.2026 00:00 • Urugvaj - Kup Urugvaja
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.6% | 90.6% | 91.6% | 90.3% | – | 90.1% | – |
| 1 | 11.90 0.8% | 11.90 0.8% | 12.50 16.7% | 9.20 8.0% | - | 9.85 14.7% | - |
| X | 5.80 10.8% | 5.80 10.8% | 6.10 9.0% | 6.60 8.2% | - | 6.50 13.0% | - |
| 2 | 1.18 4.4% | 1.18 4.4% | 1.18 3.5% | 1.18 0.8% | - | 1.17 4.1% | - |
| 0-2 | 2.38 1.2% | 2.38 1.2% | 2.55 4.1% | 2.35 2.2% | - | 2.42 3.0% | - |
| 3+ | 1.49 2.8% | 1.49 2.8% | 1.42 4.1% | 1.48 2.0% | - | 1.50 2.0% | - |
| 4+ | 2.15 0.0% | 2.15 0.0% | 2.15 4.4% | 2.25 2.2% | - | 2.25 4.3% | - |
| GG | 2.25 3.0% | 2.25 3.0% | 2.10 14.3% | 2.20 0.0% | - | 2.30 12.2% | - |
| NG | 1.56 2.0% | 1.56 2.0% | 1.58 9.0% | 1.59 0.0% | - | 1.53 9.5% | - |
| I2+ | 2.15 1.4% | 2.15 1.4% | 2.12 3.6% | 2.17 3.6% | - | 2.25 2.2% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Mečevi iz lige Urugvaj - Kup Urugvaja
Forma i statistika timova
Ferro Carril Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2024 | Defensor Sporting | A | 6-0 (4-0) | I | O |
| 22.10.2024 | Melo Wanderers | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 09.10.2024 | Oriental | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 14.08.2024 | Penarol de Rivera | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 11.08.2024 | Estudiantes Tacuarembo | A | 1-2 | P | O |
| 07.11.2023 | Cerro | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.10.2023 | Bella Vista | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.09.2023 | Sportivo Huracan | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 31.08.2023 | Laureles | H | 5-1 | P | O |
Club Nacional Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Danubio | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 25.10.2026 | Liverpool Montevideo | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 19.10.2026 | Deportivo Maldonado | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 15.10.2026 | Rentistas | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 11.10.2026 | Central Espanol | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 05.10.2026 | Atletico Torque | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 26.09.2026 | Cerro Largo | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 20.09.2026 | Defensor Sporting | H | 3-2 (0-1) | P | O |
| 16.09.2026 | Progreso | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 12.09.2026 | Wanderers | A | 1-1 (0-0) | N | U |