Lige
Argentina-Liga Profesional Argentina Argentina-Primera Nacional Australija-A-League Austrija-2. Liga Austrija-Bundesliga Belgija-Cup Belorusija-Premier League Bolivija-Primera División Bosna i Hercegovina-Premijer Liga Brazil-Copa Do Brasil Brazil-Serie A Brazil-Serie B Bugarska-First League Ceska-Czech Liga Ceska-FNL Cile-Copa Chile Cile-Primera División Crna Gora-Cup Danska-1. Division Danska-Superliga Egipat-Premier League Ekvador-Liga Pro Ekvador-Liga Pro Serie B Engleska-Championship Engleska-League Cup Engleska-League One Engleska-League Two Engleska-Premier League Estonija-Meistriliiga Finska-Veikkausliiga Francuska-Ligue 1 Francuska-Ligue 2 Grcka-Cup Grcka-Super League 1 Grcka-Super League 2 Holandija-Eerste Divisie Holandija-Eredivisie Honduras-Liga Nacional Hrvatska-First NL Hrvatska-HNL Iran-Persian Gulf Pro League Irska-First Division Irska-Premier Division Italija-Serie A Italija-Serie B Izrael-Ligat Ha'al Japan-J1 League Japan-J2 League Japan-J-League Cup Juzna Koreja-K League 1 Juzna Koreja-K League 2 Katar-Second Division Katar-Stars League Kina-Super League Kipar-1. Division Kipar-Cup Kolumbija-Copa Colombia Kolumbija-Primera A Kolumbija-Primera B Kostarika-Primera División Letonija-Virsliga Litvanija-A Lyga Madarska-NB I Madarska-NB II Makedonija-Cup Maroko-Botola Pro Meksiko-Liga MX Nemacka-2. Bundesliga Nemacka-3. Liga Nemacka-Bundesliga Nemacka-DFB Pokal Norveska-1. Division Norveska-Eliteserien Paragvaj-Copa Paraguay Paragvaj-Division Profesional - Clausura Peru-Primera División Poljska-Cup Poljska-Ekstraklasa Poljska-I Liga Portugal-Primeira Liga Portugal-Segunda Liga Rumunija-Liga I Rumunija-Liga II Rusija-Cup Rusija-First League Rusija-Premier League SAD-Major League Soccer Saudijska Arabija-Division 1 Saudijska Arabija-Pro League Severna Irska-Premiership Skotska-Championship Skotska-League One Skotska-League Two Skotska-Premiership Slovacka-2. liga Slovacka-Cup Slovacka-Super Liga Slovenija-1. SNL Slovenija-2. SNL Spanija-La Liga Spanija-Segunda División Srbija-Prva Liga Srbija-Super Liga Svajcarska-Super League Svedska-Allsvenskan Svedska-Superettan Svet-AFC Champions League Elite Svet-Africa Cup of Nations Svet-Africa Cup of Nations U20 Svet-AGCFF Gulf Champions League Svet-CAF Champions League Svet-CONCACAF Caribbean Club Championship Svet-CONMEBOL Libertadores Svet-CONMEBOL Sudamericana Svet-Friendlies Svet-Premier League International Cup Svet-UEFA Champions League Svet-UEFA Europa Conference League Svet-UEFA Europa League Svet-UEFA Nations League Svet-UEFA Youth League Turska-1. Lig Turska-Süper Lig Ujedinjeni Arapski Emirati-Pro League Ukrajina-Cup Ukrajina-Premier League Urugvaj-Copa Uruguay Urugvaj-Primera División Uzbekistan-Super League Venecuela-Copa Venezuela Venecuela-Primera División

Uporedi kvote: Racing Montevideo - Wanderers

Urugvaj - Primera Division (Apertura)

17.10.2026 16:00 • Urugvaj - Primera Division (Apertura)

Sledeći meč —
Sledeći meč —

Predikcija

Očekivani golovi

Racing Montevideo 1,3
najčešće 0-1 63%
Wanderers 1,0
najčešće 0-1 75%

Ukupno očekivano: 2,3 golova

Šanse za golove

Naš model Tržište (prosek kvota 5 kladionica)
3+ 3+ golova
39% 44%
GG Oba tima daju gol
45% 49%

Šanse za ishod

1 Racing Montevideo
44% 47%
X Nerešeno
29% 28%
2 Wanderers
27% 25%

Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.

Kvote za meč

1
Pobeda domaćina
X
Nerešen rezultat
2
Pobeda gosta
0-2
Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
3+
Na meču padnu 3 ili više golova
4+
Na meču padnu 4 ili više golova
GG
Oba tima daju bar po jedan gol
I2+
Na meču padnu 2 ili više golova

Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice

Serije

Racing Montevideo ima seriju od 9 uzastopnih prvih poluvremena bez golova oba tima
Wanderers ima seriju od 9 uzastopnih utakmica sa više od 1.5 ukupnih golova
H2H serije
H2HRacing Montevideo ima seriju od 5 uzastopnih prvih poluvremena sa manje od 1.5 golova protiv Wanderers
Racing Montevideo Racing Montevideo
Racing Montevideo ima seriju od 9 uzastopnih prvih poluvremena bez golova oba tima
Wanderers Wanderers
Wanderers ima seriju od 9 uzastopnih utakmica sa više od 1.5 ukupnih golova
H2H serije
H2HRacing Montevideo ima seriju od 5 uzastopnih prvih poluvremena sa manje od 1.5 golova protiv Wanderers

Mečevi iz lige Urugvaj - Primera Division (Apertura)

Meč Datum 1 X 2
petak, 16. oktobar 2026.
── Primera División - Apertura ──
Cerro - Cerro Largo 16.10.2026 22:00 2.4 3.1 3
subota, 17. oktobar 2026.
── Primera División - Apertura ──
Progreso - Juventud 17.10.2026 13:00 3.4 3.35 2.1
Racing Montevideo - Wanderers 17.10.2026 16:00 2.05 3.5 3.8
Boston River - Defensor Sporting 17.10.2026 19:00 2.55 3.15 2.8
nedelja, 18. oktobar 2026.
── Primera División - Apertura ──
Albion FC - Atletico Torque 18.10.2026 13:00 3.4 3.32 2.1
Danubio - Central Espanol 18.10.2026 18:00 1.97 3.25 3.8
Liverpool Montevideo - Penarol 18.10.2026 21:30 3.3 3.25 2.15
ponedeljak, 19. oktobar 2026.
── Primera División - Apertura ──
Club Nacional - Deportivo Maldonado 19.10.2026 23:00 1.85 3.5 3.95
Meč Datum Kvote
petak, 16. oktobar 2026.
── Primera División - Apertura ──
Cerro - Cerro Largo 16.10 22:00
2.4 | 3.1 | 3
subota, 17. oktobar 2026.
── Primera División - Apertura ──
Progreso - Juventud 17.10 13:00
3.4 | 3.35 | 2.1
Racing Montevideo - Wanderers 17.10 16:00
2.05 | 3.5 | 3.8
Boston River - Defensor Sporting 17.10 19:00
2.55 | 3.15 | 2.8
nedelja, 18. oktobar 2026.
── Primera División - Apertura ──
Albion FC - Atletico Torque 18.10 13:00
3.4 | 3.32 | 2.1
Danubio - Central Espanol 18.10 18:00
1.97 | 3.25 | 3.8
Liverpool Montevideo - Penarol 18.10 21:30
3.3 | 3.25 | 2.15
ponedeljak, 19. oktobar 2026.
── Primera División - Apertura ──
Club Nacional - Deportivo Maldonado 19.10 23:00
1.85 | 3.5 | 3.95

Tabele Urugvaj - Primera Division (Apertura)

Primera División - Apertura

# Tim O P N I G+ G- GR PG B
1 Penarol 32 19 7 6 51 26 25 2.4 64
2 Deportivo Maldonado 32 17 8 7 50 28 22 2.4 59
3 Atletico Torque 32 17 6 9 53 37 16 2.8 57
4 Club Nacional 32 17 4 11 48 38 10 2.7 55
5 Racing Montevideo 32 14 11 7 36 27 9 2 53
6 Liverpool Montevideo 32 13 11 8 43 31 12 2.3 50
7 Wanderers 32 14 8 10 41 39 2 2.5 50
8 Albion FC 32 11 7 14 42 42 0 2.6 40
9 Juventud 32 10 10 12 37 39 -2 2.4 40
10 Central Espanol 32 10 8 14 32 43 -11 2.3 38
11 Cerro 32 10 6 16 26 47 -21 2.3 36
12 Defensor Sporting 32 8 11 13 30 39 -9 2.2 35
13 Boston River 32 9 7 16 32 43 -11 2.3 34
14 Cerro Largo 32 8 9 15 29 37 -8 2.1 33
15 Danubio 32 5 14 13 26 41 -15 2.1 29
16 Progreso 32 8 5 19 28 47 -19 2.3 29
# Tim O P N I G+ G- GR PG B
1 Deportivo Maldonado 17 11 5 1 30 11 19 2.4 38
2 Racing Montevideo 16 9 5 2 22 12 10 2.1 32
3 Penarol 17 9 4 4 29 18 11 2.8 31
4 Club Nacional 16 9 2 5 26 15 11 2.6 29
5 Atletico Torque 17 9 2 6 29 23 6 3.1 29
6 Wanderers 16 7 6 3 20 15 5 2.2 27
7 Defensor Sporting 17 7 3 7 17 21 -4 2.2 24
8 Liverpool Montevideo 15 6 5 4 20 14 6 2.3 23
9 Central Espanol 17 6 4 7 19 21 -2 2.4 22
10 Juventud 16 6 3 7 18 18 0 2.2 21
11 Cerro 15 6 3 6 11 12 -1 1.5 21
12 Cerro Largo 16 4 6 6 18 16 2 2.1 18
13 Albion FC 16 5 3 8 27 26 1 3.3 18
14 Boston River 15 4 5 6 14 13 1 1.8 17
15 Danubio 15 3 8 4 15 16 -1 2.1 17
16 Progreso 15 4 2 9 14 24 -10 2.5 14
# Tim O P N I G+ G- GR PG B
1 Penarol 15 10 3 2 22 8 14 2 33
2 Atletico Torque 15 8 4 3 24 14 10 2.5 28
3 Liverpool Montevideo 17 7 6 4 23 17 6 2.4 27
4 Club Nacional 16 8 2 6 22 23 -1 2.8 26
5 Wanderers 16 7 2 7 21 24 -3 2.8 23
6 Albion FC 16 6 4 6 15 16 -1 1.9 22
7 Deportivo Maldonado 15 6 3 6 20 17 3 2.5 21
8 Racing Montevideo 16 5 6 5 14 15 -1 1.8 21
9 Juventud 16 4 7 5 19 21 -2 2.5 19
10 Boston River 17 5 2 10 18 30 -12 2.8 17
11 Central Espanol 15 4 4 7 13 22 -9 2.3 16
12 Progreso 17 4 3 10 14 23 -9 2.2 15
13 Cerro Largo 16 4 3 9 11 21 -10 2 15
14 Cerro 17 4 3 10 15 35 -20 2.9 15
15 Danubio 17 2 6 9 11 25 -14 2.1 12
16 Defensor Sporting 15 1 8 6 13 18 -5 2.1 11

Forma i statistika timova

0
Pobede
1
Nerešeno
4
Porazi
2
3+ golova
3
0-2 gola
Prosek golova po meču: 1.8
Dao
0.2
Primio
1.6
GG
20%
Bez primljenog
20%
Bez datog
80%
Datum Protivnik H/A Rezultat Forma Golovi
11.10.2026 Juventud A 2-0 (2-0) I U
04.10.2026 Penarol H 0-1 (0-0) I U
26.09.2026 Progreso A 2-1 (1-0) I O
20.09.2026 Liverpool Montevideo A 0-0 (0-0) N U
17.09.2026 Juventud A 3-0 (2-0) I O
12.09.2026 Boston River H 3-2 (1-0) P O
09.09.2026 Central Espanol H 2-4 (1-1) I O
06.09.2026 Cerro A 1-0 (1-0) I U
03.09.2026 Oriental A 1-2 (1-1) P O
31.08.2026 Albion FC H 1-0 (0-0) P U

Wanderers Gost

2
Pobede
1
Nerešeno
2
Porazi
4
3+ golova
1
0-2 gola
Prosek golova po meču: 3.4
Dao
1.6
Primio
1.8
GG
80%
Bez primljenog
20%
Bez datog
0%
Datum Protivnik H/A Rezultat Forma Golovi
10.10.2026 Boston River H 1-3 (1-1) I O
07.10.2026 Cerrito A 2-2 (1-0) N O
04.10.2026 Cerro A 0-2 (0-2) P U
28.09.2026 Albion FC H 2-1 (2-0) P O
23.09.2026 Cerrito H 1-3 (1-1) I O
20.09.2026 Danubio A 1-1 (0-0) N U
12.09.2026 Club Nacional H 1-1 (0-0) N U
09.09.2026 Deportivo Maldonado A 4-1 (2-0) I O
05.09.2026 Deportivo Maldonado A 2-0 (1-0) I U
01.09.2026 Cerro H 1-1 (0-1) N U

Statistika za meč

Forma (5 mečeva)

I I I N I
0-1-4
Racing Montevideo
I N P P I
2-1-2
Wanderers

3+ golova

40%
Racing Montevideo
80%
Wanderers

Prosek golova

1.8
Racing Montevideo
+
3.4
Wanderers
=
2.6
Prosek

Međusobni dueli

Statistika duela (22 meča)

8
36%
Racing Montevideo
7
32%
Wanderers
7 nerešenih (32%)

Golovi

2.7
Prosek golova po meču
55%
Mečeva sa 3+ golova

Istorija međusobnih duela

Datum Takmičenje Domaćin Rezultat Gost Ishod Golovi
12.04.2026 Primera División Wanderers 1-2 (1-0) Racing Montevideo P O
03.08.2025 Primera División - Clausura Racing Montevideo 1-0 (0-0) Wanderers P U
05.03.2025 CONMEBOL Sudamericana Racing Montevideo 0-0 (0-0) Wanderers N U
03.02.2025 Primera División Wanderers 0-0 (0-0) Racing Montevideo N U
07.09.2024 Primera División - Clausura Racing Montevideo 0-1 (0-1) Wanderers I U
20.07.2024 Primera División Racing Montevideo 0-1 (0-1) Wanderers I U
23.02.2024 Primera División Wanderers 0-1 (0-0) Racing Montevideo P U
24.10.2023 Primera División - Clausura Wanderers 1-2 (1-0) Racing Montevideo P O
19.03.2023 Primera División Racing Montevideo 1-1 (0-1) Wanderers N U
10.11.2019 Primera División - Clausura Wanderers 0-2 (0-1) Racing Montevideo P U
24.08.2019 Primera División - Clausura Racing Montevideo 2-2 (0-1) Wanderers N O
05.05.2019 Primera División Racing Montevideo 2-4 (1-2) Wanderers I O
14.10.2018 Primera División - Clausura Wanderers 1-2 (1-1) Racing Montevideo P O
15.04.2018 Primera División Racing Montevideo 2-3 (0-2) Wanderers I O
16.09.2017 Primera División - Clausura Wanderers 1-1 (1-0) Racing Montevideo N U
05.03.2017 Primera División Racing Montevideo 0-3 (0-2) Wanderers I O
17.09.2016 Primera División Racing Montevideo 1-1 (0-0) Wanderers N U
14.05.2016 Primera División - Clausura Racing Montevideo 1-3 (1-0) Wanderers I O
07.11.2015 Primera División Wanderers 2-2 (1-2) Racing Montevideo N O
22.03.2015 Primera División - Clausura Racing Montevideo 2-1 (0-0) Wanderers P O
13.09.2014 Primera División Wanderers 2-3 (1-1) Racing Montevideo P O
03.05.2014 Primera División - Clausura Wanderers 3-1 (1-1) Racing Montevideo I O