Andijan 0 - 1 Navbahor — rezultat
Mečevi iz lige Uzbekistan - Super liga
Tabele Uzbekistan - Super liga
Super League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Neftchi | 19 | 14 | 3 | 2 | 45 | 10 | 35 | 2.9 | 45 |
| 2 | Pakhtakor | 19 | 11 | 7 | 1 | 31 | 18 | 13 | 2.6 | 40 |
| 3 | Navbahor | 19 | 11 | 4 | 4 | 31 | 17 | 14 | 2.5 | 37 |
| 4 | Buxoro | 19 | 10 | 4 | 5 | 28 | 20 | 8 | 2.5 | 34 |
| 5 | Lokomotiv | 19 | 9 | 4 | 6 | 32 | 26 | 6 | 3.1 | 31 |
| 6 | Olmaliq | 19 | 8 | 5 | 6 | 27 | 25 | 2 | 2.7 | 29 |
| 7 | Andijan | 19 | 8 | 3 | 8 | 24 | 20 | 4 | 2.3 | 27 |
| 8 | Dinamo Samarqand | 19 | 7 | 5 | 7 | 29 | 30 | -1 | 3.1 | 26 |
| 9 | Nasaf | 19 | 6 | 7 | 6 | 20 | 18 | 2 | 2 | 25 |
| 10 | Sogdiana | 19 | 7 | 3 | 9 | 32 | 39 | -7 | 3.7 | 24 |
| 11 | Surkhon | 19 | 5 | 5 | 9 | 16 | 26 | -10 | 2.2 | 20 |
| 12 | Xorazm | 19 | 5 | 5 | 9 | 17 | 28 | -11 | 2.4 | 20 |
| 13 | Qizilqum | 18 | 6 | 2 | 10 | 14 | 26 | -12 | 2.2 | 20 |
| 14 | Bunyodkor | 18 | 6 | 1 | 11 | 20 | 28 | -8 | 2.7 | 19 |
| 15 | Kokand-1912 | 19 | 4 | 7 | 8 | 17 | 26 | -9 | 2.3 | 19 |
| 16 | Mash'al | 19 | 1 | 1 | 17 | 8 | 34 | -26 | 2.2 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Neftchi | 10 | 8 | 1 | 1 | 26 | 5 | 21 | 3.1 | 25 |
| 2 | Buxoro | 10 | 8 | 1 | 1 | 18 | 6 | 12 | 2.4 | 25 |
| 3 | Pakhtakor | 10 | 5 | 4 | 1 | 18 | 12 | 6 | 3 | 19 |
| 4 | Lokomotiv | 9 | 5 | 3 | 1 | 17 | 10 | 7 | 3 | 18 |
| 5 | Navbahor | 9 | 5 | 2 | 2 | 18 | 11 | 7 | 3.2 | 17 |
| 6 | Andijan | 10 | 5 | 1 | 4 | 13 | 9 | 4 | 2.2 | 16 |
| 7 | Dinamo Samarqand | 10 | 3 | 5 | 2 | 16 | 14 | 2 | 3 | 14 |
| 8 | Sogdiana | 9 | 4 | 1 | 4 | 17 | 19 | -2 | 4 | 13 |
| 9 | Xorazm | 9 | 4 | 1 | 4 | 10 | 13 | -3 | 2.6 | 13 |
| 10 | Qizilqum | 9 | 4 | 1 | 4 | 9 | 12 | -3 | 2.3 | 13 |
| 11 | Olmaliq | 9 | 3 | 3 | 3 | 11 | 11 | 0 | 2.4 | 12 |
| 12 | Nasaf | 9 | 3 | 3 | 3 | 7 | 7 | 0 | 1.6 | 12 |
| 13 | Kokand-1912 | 9 | 3 | 3 | 3 | 9 | 11 | -2 | 2.2 | 12 |
| 14 | Surkhon | 10 | 2 | 3 | 5 | 8 | 13 | -5 | 2.1 | 9 |
| 15 | Bunyodkor | 9 | 2 | 0 | 7 | 9 | 15 | -6 | 2.7 | 6 |
| 16 | Mash'al | 10 | 1 | 1 | 8 | 3 | 14 | -11 | 1.7 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pakhtakor | 9 | 6 | 3 | 0 | 13 | 6 | 7 | 2.1 | 21 |
| 2 | Neftchi | 9 | 6 | 2 | 1 | 19 | 5 | 14 | 2.7 | 20 |
| 3 | Navbahor | 10 | 6 | 2 | 2 | 13 | 6 | 7 | 1.9 | 20 |
| 4 | Olmaliq | 10 | 5 | 2 | 3 | 16 | 14 | 2 | 3 | 17 |
| 5 | Nasaf | 10 | 3 | 4 | 3 | 13 | 11 | 2 | 2.4 | 13 |
| 6 | Lokomotiv | 10 | 4 | 1 | 5 | 15 | 16 | -1 | 3.1 | 13 |
| 7 | Bunyodkor | 9 | 4 | 1 | 4 | 11 | 13 | -2 | 2.7 | 13 |
| 8 | Dinamo Samarqand | 9 | 4 | 0 | 5 | 13 | 16 | -3 | 3.2 | 12 |
| 9 | Andijan | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 11 | 0 | 2.4 | 11 |
| 10 | Sogdiana | 10 | 3 | 2 | 5 | 15 | 20 | -5 | 3.5 | 11 |
| 11 | Surkhon | 9 | 3 | 2 | 4 | 8 | 13 | -5 | 2.3 | 11 |
| 12 | Buxoro | 9 | 2 | 3 | 4 | 10 | 14 | -4 | 2.7 | 9 |
| 13 | Kokand-1912 | 10 | 1 | 4 | 5 | 8 | 15 | -7 | 2.3 | 7 |
| 14 | Xorazm | 10 | 1 | 4 | 5 | 7 | 15 | -8 | 2.2 | 7 |
| 15 | Qizilqum | 9 | 2 | 1 | 6 | 5 | 14 | -9 | 2.1 | 7 |
| 16 | Mash'al | 9 | 0 | 0 | 9 | 5 | 20 | -15 | 2.8 | 0 |
Forma i statistika timova
Andijan Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.04.2026 | Nasaf | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 19.03.2026 | Mash'al | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 10.03.2026 | Neftchi | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 04.03.2026 | Qizilqum | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 27.02.2026 | Sogdiana | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 30.11.2025 | Bunyodkor | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 21.11.2025 | Xorazm | H | 3-2 (3-1) | P | O |
| 15.11.2025 | Dinamo Samarqand | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 09.11.2025 | Qizilqum | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 01.11.2025 | Buxoro | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Navbahor Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.04.2026 | Mash'al | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 18.03.2026 | Kokand-1912 | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 10.03.2026 | Pakhtakor | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 05.03.2026 | Buxoro | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 28.02.2026 | Dinamo Samarqand | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 29.11.2025 | Pakhtakor | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 21.11.2025 | Mash'al | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.11.2025 | Olmaliq | A | 3-1 (3-0) | I | O |
| 30.10.2025 | Nasaf | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.10.2025 | Kokand-1912 | A | 2-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (22 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.08.2025 | Super League | Andijan | 0-1 (0-0) | Navbahor | I | U |
| 28.03.2025 | Super League | Navbahor | 2-2 (1-1) | Andijan | N | O |
| 30.11.2024 | Super League | Navbahor | 3-3 (0-1) | Andijan | N | O |
| 05.10.2024 | Cup | Navbahor | 1-1 (0-0) | Andijan | N | U |
| 26.06.2024 | Super League | Andijan | 3-0 (1-0) | Navbahor | P | O |
| 21.04.2024 | Cup | Navbahor | 2-1 (1-0) | Andijan | I | O |
| 23.09.2023 | Super League | Andijan | 2-1 (0-1) | Navbahor | P | O |
| 18.05.2023 | Cup | Navbahor | 1-0 (0-0) | Andijan | I | U |
| 14.04.2023 | Super League | Navbahor | 1-0 (0-0) | Andijan | I | U |
| 21.11.2021 | Super League | Andijan | 1-2 (0-0) | Navbahor | I | O |
| 03.07.2021 | Super League | Navbahor | 0-1 (0-0) | Andijan | P | U |
| 20.09.2020 | Super League | Navbahor | 0-0 (0-0) | Andijan | N | U |
| 22.08.2020 | Cup | Andijan | 0-0 | Navbahor | N | U |
| 15.03.2020 | Super League | Andijan | 0-0 (0-0) | Navbahor | N | U |
| 18.08.2019 | Super League | Andijan | 0-1 | Navbahor | I | U |
| 25.05.2019 | Super League | Navbahor | 1-1 | Andijan | N | U |
| 22.11.2016 | Super League | Andijan | 1-0 (1-0) | Navbahor | P | U |
| 01.07.2016 | Super League | Navbahor | 2-0 (2-0) | Andijan | I | U |
| 01.10.2015 | Super League | Navbahor | 1-0 (1-0) | Andijan | I | U |
| 16.05.2015 | Super League | Andijan | 3-2 (1-0) | Navbahor | P | O |
| 26.09.2014 | Super League | Andijan | 3-1 (3-0) | Navbahor | P | O |
| 16.05.2014 | Super League | Navbahor | 3-0 (1-0) | Andijan | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.5% | 93.5% | 90.0% | 91.8% | 90.1% | 89.1% | 90.3% |
| 1 | 2.80 10.2% | 2.80 10.2% | 2.75 10.0% | 2.65 7.3% | 2.74 9.2% | 2.65 7.0% | 2.75 10.0% |
| X | 2.89 9.7% | 2.89 9.7% | 2.95 1.7% | 2.82 10.5% | 2.94 1.7% | 2.90 6.5% | 2.95 1.7% |
| 2 | 2.73 0.7% | 2.73 0.7% | 2.45 7.5% | 2.80 3.7% | 2.47 7.1% | 2.50 11.1% | 2.47 6.8% |
| 0-2 | 1.55 6.1% | 1.55 6.1% | 1.55 3.1% | 1.51 6.8% | 1.56 3.7% | 1.50 3.2% | 1.55 5.5% |
| 3+ | 2.35 9.3% | 2.35 9.3% | 2.20 3.8% | 2.40 11.6% | 2.24 5.2% | 2.25 4.7% | 2.20 7.8% |
| 4+ | 4.15 10.7% | 4.15 10.7% | 4.30 6.2% | 4.20 7.7% | 4.36 7.4% | 4.25 6.3% | 4.30 11.7% |
| GG | 1.92 4.9% | 1.92 4.9% | 1.93 4.3% | 1.95 2.6% | 1.95 3.7% | - | 1.93 5.5% |
| NG | 1.75 4.9% | 1.75 4.9% | 1.70 2.9% | 1.76 2.2% | 1.72 2.8% | - | 1.70 5.0% |
| I2+ | 3.28 7.9% | 3.28 7.9% | 3.30 3.1% | 3.35 8.1% | 3.34 4.4% | 3.35 4.7% | 3.30 6.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice