Bunyodkor 1 - 3 Nasaf — rezultat
Mečevi iz lige Uzbekistan - Super liga
Forma i statistika timova
Bunyodkor Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2026 | Kokand-1912 | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 29.04.2026 | Navbahor | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 24.04.2026 | Andijan | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 19.04.2026 | Sogdiana | A | 2-3 (2-1) | P | O |
| 14.04.2026 | Neftchi | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 07.04.2026 | Mash'al | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 02.04.2026 | Lokomotiv | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 18.03.2026 | Xorazm | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 11.03.2026 | Surkhon | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 06.03.2026 | Dinamo Samarqand | H | 1-2 (0-2) | I | O |
Nasaf Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.05.2026 | Navbahor | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.04.2026 | Pakhtakor | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 23.04.2026 | Lokomotiv | H | 2-3 (1-1) | I | O |
| 18.04.2026 | Neftchi | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 13.04.2026 | Buxoro | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 08.04.2026 | Kokand-1912 | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 03.04.2026 | Andijan | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 20.03.2026 | Surkhon | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 12.03.2026 | Dinamo Samarqand | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 06.03.2026 | Sogdiana | A | 0-2 (0-2) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (25 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2025 | Super League | Bunyodkor | 2-2 (2-1) | Nasaf | N | O |
| 10.05.2025 | Super League | Nasaf | 2-2 (1-0) | Bunyodkor | N | O |
| 28.09.2024 | Super League | Bunyodkor | 2-2 (0-0) | Nasaf | N | O |
| 13.05.2024 | Super League | Nasaf | 0-0 (0-0) | Bunyodkor | N | U |
| 24.09.2023 | Super League | Nasaf | 0-1 (0-0) | Bunyodkor | P | U |
| 17.04.2023 | Super League | Bunyodkor | 1-1 (0-1) | Nasaf | N | U |
| 25.10.2022 | Super League | Nasaf | 1-1 (0-1) | Bunyodkor | N | U |
| 24.05.2022 | Super League | Bunyodkor | 1-4 (1-2) | Nasaf | I | O |
| 27.09.2021 | Super League | Nasaf | 5-0 (2-0) | Bunyodkor | I | O |
| 04.05.2021 | Super League | Bunyodkor | 2-0 (1-0) | Nasaf | P | U |
| 28.04.2021 | Cup | Nasaf | 1-1 (1-0) | Bunyodkor | N | U |
| 29.11.2020 | Super League | Bunyodkor | 0-1 (0-1) | Nasaf | I | U |
| 24.08.2020 | Super League | Nasaf | 2-2 (1-0) | Bunyodkor | N | O |
| 11.08.2019 | Super League | Nasaf | 3-1 | Bunyodkor | I | O |
| 16.06.2019 | Super League | Bunyodkor | 1-1 | Nasaf | N | U |
| 11.08.2018 | Super League | Nasaf | 1-4 (0-1) | Bunyodkor | P | O |
| 04.05.2018 | Super League | Bunyodkor | 2-1 (0-0) | Nasaf | P | O |
| 18.08.2017 | Super League | Nasaf | 0-1 (0-1) | Bunyodkor | P | U |
| 04.07.2017 | Super League | Bunyodkor | 3-2 (1-1) | Nasaf | P | O |
| 15.10.2016 | Super League | Bunyodkor | 1-0 (1-0) | Nasaf | P | U |
| 28.05.2016 | Super League | Nasaf | 1-1 (0-0) | Bunyodkor | N | U |
| 26.10.2015 | Super League | Nasaf | 0-0 (0-0) | Bunyodkor | N | U |
| 07.06.2015 | Super League | Bunyodkor | 0-0 (0-0) | Nasaf | N | U |
| 25.09.2014 | Super League | Bunyodkor | 1-2 (0-1) | Nasaf | I | O |
| 19.05.2014 | Super League | Nasaf | 2-0 (1-0) | Bunyodkor | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 93.5% | 90.4% | 91.8% | 90.0% | 89.4% | 90.0% |
| 1 | 3.06 2.5% | 3.02 2.3% | 2.95 1.7% | 2.90 0.0% | 2.91 3.0% | 2.85 0.0% | 2.90 0.0% |
| X | 3.19 1.6% | 3.14 1.6% | 3.10 3.3% | 3.10 1.6% | 3.06 2.0% | 3.00 0.0% | 3.05 1.7% |
| 2 | 2.42 0.4% | 2.38 0.4% | 2.25 0.0% | 2.37 0.0% | 2.27 0.4% | 2.30 0.0% | 2.28 1.7% |
| 0-2 | 1.75 5.4% | 1.73 5.5% | 1.73 8.1% | 1.73 8.1% | 1.71 5.6% | 1.67 1.8% | 1.69 5.6% |
| 3+ | 2.07 6.8% | 2.04 6.4% | 1.90 9.5% | 1.97 9.2% | 1.99 6.6% | 1.95 1.6% | 1.97 6.2% |
| 4+ | 3.82 9.5% | 3.82 2.3% | 3.45 13.8% | 3.30 10.8% | 3.65 9.9% | 3.45 3.0% | 3.60 10.0% |
| GG | 1.82 7.1% | 1.76 8.3% | 1.73 6.5% | 1.78 6.3% | 1.78 5.8% | - | 1.77 5.3% |
| NG | 1.98 7.6% | 1.91 6.1% | 1.93 10.3% | 1.92 6.7% | 1.90 7.3% | - | 1.88 7.4% |
| I2+ | 3.14 1.6% | 2.88 4.0% | 2.90 7.9% | 2.80 6.7% | 2.99 6.6% | 2.95 1.7% | 2.95 6.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice