Bunyodkor 2 - 3 Olmaliq — rezultat
Mečevi iz lige Uzbekistan - Super liga
Forma i statistika timova
Bunyodkor Domaćin
- Dao
- 0.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2026 | Qizilqum | A | 0-0 | I | U |
| 26.07.2026 | Pakhtakor | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 21.07.2026 | Buxoro | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 16.07.2026 | Nasaf | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 03.05.2026 | Kokand-1912 | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 29.04.2026 | Navbahor | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 24.04.2026 | Andijan | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 19.04.2026 | Sogdiana | A | 2-3 (2-1) | P | O |
| 14.04.2026 | Neftchi | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 07.04.2026 | Mash'al | A | 0-1 (0-0) | P | U |
Olmaliq Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.08.2026 | Nasaf | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 27.07.2026 | Mash'al | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 22.07.2026 | Kokand-1912 | A | 1-4 (0-0) | P | O |
| 17.07.2026 | Navbahor | A | 2-3 (2-1) | P | O |
| 03.05.2026 | Neftchi | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 27.04.2026 | Lokomotiv | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 23.04.2026 | Dinamo Samarqand | A | 2-2 (2-0) | N | O |
| 17.04.2026 | Buxoro | H | 3-2 (2-2) | P | O |
| 12.04.2026 | Andijan | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 08.04.2026 | Surkhon | H | 1-1 (1-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (25 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.03.2026 | Super League | Olmaliq | 0-1 (0-0) | Bunyodkor | P | U |
| 19.09.2025 | Super League | Olmaliq | 5-1 (1-0) | Bunyodkor | I | O |
| 28.04.2025 | Super League | Bunyodkor | 1-0 (1-0) | Olmaliq | P | U |
| 27.08.2024 | Super League | Bunyodkor | 0-1 (0-0) | Olmaliq | I | U |
| 29.03.2024 | Super League | Olmaliq | 1-0 (0-0) | Bunyodkor | I | U |
| 06.08.2023 | Super League | Bunyodkor | 1-1 (0-0) | Olmaliq | N | U |
| 13.03.2023 | Super League | Olmaliq | 2-3 (0-1) | Bunyodkor | P | O |
| 19.10.2022 | Super League | Bunyodkor | 0-1 (0-1) | Olmaliq | I | U |
| 16.05.2022 | Super League | Olmaliq | 0-0 (0-0) | Bunyodkor | N | U |
| 02.10.2021 | Super League | Bunyodkor | 1-1 (0-0) | Olmaliq | N | U |
| 14.05.2021 | Super League | Olmaliq | 3-1 (0-1) | Bunyodkor | I | O |
| 22.09.2020 | Super League | Bunyodkor | 2-3 (1-1) | Olmaliq | I | O |
| 13.03.2020 | Super League | Olmaliq | 2-0 (1-0) | Bunyodkor | I | U |
| 18.10.2019 | Super League | Bunyodkor | 0-2 | Olmaliq | I | U |
| 20.04.2019 | Super League | Olmaliq | 0-1 | Bunyodkor | P | U |
| 15.05.2018 | Super League | Olmaliq | 1-2 (0-2) | Bunyodkor | P | O |
| 03.03.2018 | Super League | Bunyodkor | 1-1 (0-1) | Olmaliq | N | U |
| 11.08.2017 | Super League | Bunyodkor | 1-0 | Olmaliq | P | U |
| 09.03.2017 | Super League | Olmaliq | 0-0 (0-0) | Bunyodkor | N | U |
| 18.10.2016 | Super League | Olmaliq | 0-2 (0-2) | Bunyodkor | P | U |
| 16.04.2016 | Super League | Bunyodkor | 4-2 (3-1) | Olmaliq | P | O |
| 04.11.2015 | Super League | Olmaliq | 1-1 (0-1) | Bunyodkor | N | U |
| 27.06.2015 | Super League | Bunyodkor | 1-0 (0-0) | Olmaliq | P | U |
| 15.08.2014 | Super League | Olmaliq | 1-2 (1-2) | Bunyodkor | P | O |
| 27.03.2014 | Super League | Bunyodkor | 1-1 (0-0) | Olmaliq | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 93.5% | 89.9% | 91.8% | 90.2% | 89.3% | 90.2% |
| 1 | 4.08 27.9% | 4.02 28.0% | 3.55 14.5% | 3.75 27.1% | 3.48 12.3% | 4.25 34.9% | 3.50 12.9% |
| X | 3.92 12.6% | 3.86 12.5% | 3.45 4.5% | 3.55 7.6% | 3.42 4.0% | 3.85 14.9% | 3.40 3.0% |
| 2 | 1.81 18.1% | 1.78 18.0% | 1.85 9.8% | 1.85 16.7% | 1.89 8.7% | 1.60 19.2% | 1.89 8.7% |
| 0-2 | 2.00 1.0% | 1.97 1.0% | 1.95 1.0% | 1.95 1.6% | 1.96 0.5% | 1.89 0.0% | 1.94 0.5% |
| 3+ | 1.81 0.5% | 1.78 1.1% | 1.70 1.7% | 1.76 2.2% | 1.73 0.6% | 1.72 0.0% | 1.71 0.6% |
| 4+ | 3.06 1.9% | 2.86 1.4% | 2.90 1.7% | 2.77 1.8% | 2.95 1.0% | 2.80 0.0% | 2.90 1.7% |
| GG | 1.70 1.2% | 1.64 1.2% | 1.63 1.9% | 1.70 3.0% | 1.65 0.6% | - | 1.64 1.2% |
| NG | 2.15 2.3% | 2.08 1.9% | 2.05 2.4% | 2.05 2.4% | 2.08 1.0% | - | 2.05 1.4% |
| I2+ | 2.68 2.2% | 2.56 1.5% | 2.60 1.9% | 2.50 0.8% | 2.64 0.4% | 2.65 0.0% | 2.62 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice