Nasaf 0 - 0 Kokand-1912 — rezultat
08.08.2026 15:00 • Uzbekistan - Super liga
Mečevi iz lige Uzbekistan - Super liga
Forma i statistika timova
Nasaf Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.08.2026 | Olmaliq | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 28.07.2026 | Qizilqum | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 22.07.2026 | Mash'al | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 16.07.2026 | Bunyodkor | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 04.05.2026 | Navbahor | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.04.2026 | Pakhtakor | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 23.04.2026 | Lokomotiv | H | 2-3 (1-1) | I | O |
| 18.04.2026 | Neftchi | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 13.04.2026 | Buxoro | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 08.04.2026 | Kokand-1912 | A | 1-1 (0-0) | N | U |
Kokand-1912 Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.08.2026 | Surkhon | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 29.07.2026 | Dinamo Samarqand | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 22.07.2026 | Olmaliq | H | 1-4 (0-0) | I | O |
| 17.07.2026 | Mash'al | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 03.05.2026 | Bunyodkor | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 29.04.2026 | Neftchi | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 24.04.2026 | Qizilqum | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 19.04.2026 | Andijan | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.04.2026 | Xorazm | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 08.04.2026 | Nasaf | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (22 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2026 | Super League | Kokand-1912 | 1-1 (0-0) | Nasaf | N | U |
| 16.10.2025 | Super League | Nasaf | 3-0 (1-0) | Kokand-1912 | P | O |
| 17.05.2025 | Super League | Kokand-1912 | 0-2 (0-1) | Nasaf | P | U |
| 05.04.2023 | Cup | Kokand-1912 | 0-1 (0-1) | Nasaf | P | U |
| 16.09.2022 | Super League | Nasaf | 2-1 (1-0) | Kokand-1912 | P | O |
| 02.05.2022 | Super League | Kokand-1912 | 0-1 (0-0) | Nasaf | P | U |
| 15.11.2021 | Super League | Nasaf | 3-1 (1-0) | Kokand-1912 | P | O |
| 28.06.2021 | Super League | Kokand-1912 | 1-2 (0-2) | Nasaf | P | O |
| 31.10.2020 | Super League | Nasaf | 1-0 (0-0) | Kokand-1912 | P | U |
| 14.07.2020 | Super League | Kokand-1912 | 2-2 (0-0) | Nasaf | N | O |
| 27.08.2019 | Super League | Kokand-1912 | 1-0 | Nasaf | I | U |
| 18.05.2019 | Super League | Nasaf | 2-0 | Kokand-1912 | P | U |
| 01.11.2018 | Super League | Nasaf | 1-1 | Kokand-1912 | N | U |
| 13.09.2018 | Super League | Kokand-1912 | 1-1 | Nasaf | N | U |
| 23.07.2018 | Super League | Nasaf | 1-0 (0-0) | Kokand-1912 | P | U |
| 21.04.2018 | Super League | Kokand-1912 | 0-0 (0-0) | Nasaf | N | U |
| 06.08.2017 | Super League | Nasaf | 3-0 (2-0) | Kokand-1912 | P | O |
| 04.03.2017 | Super League | Kokand-1912 | 1-2 | Nasaf | P | O |
| 26.08.2016 | Super League | Kokand-1912 | 1-2 (0-1) | Nasaf | P | O |
| 15.04.2016 | Super League | Nasaf | 1-0 (1-0) | Kokand-1912 | P | U |
| 16.08.2015 | Super League | Kokand-1912 | 1-3 (0-1) | Nasaf | P | O |
| 02.04.2015 | Super League | Nasaf | 3-0 (1-0) | Kokand-1912 | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 93.5% | 90.6% | 91.6% | 90.0% | 89.2% | 90.0% |
| 1 | 1.48 12.9% | 1.46 13.1% | 1.68 0.0% | 1.56 7.1% | 1.54 7.8% | 1.52 7.9% | 1.54 8.9% |
| X | 4.04 18.1% | 3.98 18.1% | 3.35 0.0% | 3.70 8.8% | 3.60 8.1% | 3.50 4.5% | 3.60 9.1% |
| 2 | 7.60 33.3% | 7.50 33.5% | 4.75 0.0% | 5.55 13.3% | 5.45 15.2% | 5.65 21.5% | 5.45 17.2% |
| 0-2 | 1.84 3.4% | 1.81 3.4% | 1.70 0.0% | 1.75 1.7% | 1.78 3.5% | 1.71 1.2% | 1.76 3.5% |
| 3+ | 1.97 3.4% | 1.94 3.5% | 1.95 0.0% | 1.95 2.5% | 1.91 3.0% | 1.90 1.6% | 1.88 3.6% |
| 4+ | 3.44 6.5% | 3.17 6.2% | 3.55 0.0% | 3.20 3.0% | 3.43 4.5% | 3.35 1.5% | 3.40 4.2% |
| GG | 2.04 2.5% | 1.97 2.6% | 1.93 0.0% | 1.97 1.0% | 2.01 3.1% | - | 2.00 3.6% |
| NG | 1.78 2.2% | 1.72 2.3% | 1.70 0.0% | 1.74 1.7% | 1.67 2.3% | - | 1.65 2.9% |
| I2+ | 3.08 3.4% | 2.83 3.1% | 2.95 0.0% | 2.72 0.0% | 2.90 2.0% | 2.90 1.7% | 2.88 2.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice