Navbahor 2 - 3 Olmaliq — rezultat
Mečevi iz lige Uzbekistan - Super liga
Forma i statistika timova
Navbahor Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.05.2026 | Nasaf | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.04.2026 | Bunyodkor | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 23.04.2026 | Sogdiana | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 17.04.2026 | Lokomotiv | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 12.04.2026 | Surkhon | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 07.04.2026 | Andijan | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 03.04.2026 | Mash'al | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 18.03.2026 | Kokand-1912 | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 10.03.2026 | Pakhtakor | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 05.03.2026 | Buxoro | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Olmaliq Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2026 | Neftchi | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 27.04.2026 | Lokomotiv | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 23.04.2026 | Dinamo Samarqand | A | 2-2 (2-0) | N | O |
| 17.04.2026 | Buxoro | H | 3-2 (2-2) | P | O |
| 12.04.2026 | Andijan | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 08.04.2026 | Surkhon | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 04.04.2026 | Pakhtakor | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 18.03.2026 | Qizilqum | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 12.03.2026 | Sogdiana | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 06.03.2026 | Xorazm | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (26 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2025 | Super League | Olmaliq | 3-1 (3-0) | Navbahor | I | O |
| 21.06.2025 | Super League | Navbahor | 3-0 (2-0) | Olmaliq | P | O |
| 12.08.2024 | Super League | Olmaliq | 2-1 (1-0) | Navbahor | I | O |
| 09.03.2024 | Super League | Navbahor | 1-1 (1-1) | Olmaliq | N | U |
| 19.10.2023 | Cup | Olmaliq | 2-2 (2-1) | Navbahor | N | O |
| 30.08.2023 | Super League | Navbahor | 0-0 (0-0) | Olmaliq | N | U |
| 09.04.2023 | Super League | Olmaliq | 2-1 (0-0) | Navbahor | I | O |
| 12.11.2022 | Super League | Navbahor | 3-1 (1-0) | Olmaliq | P | O |
| 01.07.2022 | Super League | Olmaliq | 1-2 (0-1) | Navbahor | P | O |
| 10.09.2021 | Super League | Navbahor | 0-0 (0-0) | Olmaliq | N | U |
| 02.04.2021 | Super League | Olmaliq | 2-1 (1-1) | Navbahor | I | O |
| 29.11.2020 | Super League | Navbahor | 0-0 (0-0) | Olmaliq | N | U |
| 27.08.2020 | Cup | Olmaliq | 0-0 | Navbahor | N | U |
| 25.08.2020 | Super League | Olmaliq | 1-1 (0-1) | Navbahor | N | U |
| 10.08.2019 | Super League | Navbahor | 0-1 | Olmaliq | I | U |
| 16.06.2019 | Super League | Olmaliq | 1-1 | Navbahor | N | U |
| 26.05.2018 | Super League | Navbahor | 1-0 (1-0) | Olmaliq | P | U |
| 08.03.2018 | Super League | Olmaliq | 1-2 (0-0) | Navbahor | P | O |
| 19.11.2017 | Super League | Olmaliq | 2-1 | Navbahor | I | O |
| 20.06.2017 | Super League | Navbahor | 1-1 (0-0) | Olmaliq | N | U |
| 09.09.2016 | Super League | Navbahor | 3-3 (0-2) | Olmaliq | N | O |
| 24.04.2016 | Super League | Olmaliq | 2-1 (2-0) | Navbahor | I | O |
| 16.10.2015 | Super League | Olmaliq | 2-1 (1-0) | Navbahor | I | O |
| 23.05.2015 | Super League | Navbahor | 2-2 (1-1) | Olmaliq | N | O |
| 02.11.2014 | Super League | Olmaliq | 3-1 (1-1) | Navbahor | I | O |
| 14.06.2014 | Super League | Navbahor | 3-1 (2-1) | Olmaliq | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 93.7% | 90.5% | 91.4% | 90.0% | 89.2% | 90.1% |
| 1 | 1.72 1.1% | 1.70 1.2% | 1.68 1.8% | 1.73 0.6% | 1.68 1.2% | 1.68 0.0% | 1.67 0.0% |
| X | 3.60 0.0% | 3.56 0.0% | 3.45 1.5% | 3.35 1.5% | 3.30 0.0% | 3.35 0.0% | 3.40 1.5% |
| 2 | 5.10 4.1% | 5.04 4.1% | 4.55 3.2% | 4.60 0.0% | 4.71 2.9% | 4.40 0.0% | 4.60 2.1% |
| 0-2 | 1.78 4.7% | 1.76 4.8% | 1.73 6.1% | 1.68 3.1% | 1.71 3.6% | 1.65 0.0% | 1.69 5.0% |
| 3+ | 2.03 5.6% | 2.00 5.2% | 1.93 5.9% | 2.05 3.3% | 1.99 4.3% | 1.98 0.0% | 1.97 6.2% |
| 4+ | 3.92 7.1% | 3.92 6.0% | 3.50 9.1% | 3.45 2.8% | 3.65 6.2% | 3.55 0.0% | 3.60 8.9% |
| GG | 1.94 4.4% | 1.88 4.1% | 1.90 5.0% | 1.95 4.9% | 1.96 4.4% | - | 1.95 5.8% |
| NG | 1.86 4.5% | 1.79 3.5% | 1.70 4.3% | 1.76 3.5% | 1.71 4.3% | - | 1.68 4.3% |
| I2+ | 3.14 5.4% | 2.88 5.3% | 2.95 4.8% | 2.85 0.0% | 2.99 3.9% | 3.00 0.0% | 2.95 6.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice