Neftchi 4 - 0 Kokand-1912 — rezultat
29.04.2026 14:00 • Uzbekistan - Super liga
Mečevi iz lige Uzbekistan - Super liga
Tabele Uzbekistan - Super liga
Super League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Neftchi | 19 | 14 | 3 | 2 | 45 | 10 | 35 | 2.9 | 45 |
| 2 | Pakhtakor | 19 | 11 | 7 | 1 | 31 | 18 | 13 | 2.6 | 40 |
| 3 | Navbahor | 19 | 11 | 4 | 4 | 31 | 17 | 14 | 2.5 | 37 |
| 4 | Buxoro | 19 | 10 | 4 | 5 | 28 | 20 | 8 | 2.5 | 34 |
| 5 | Lokomotiv | 19 | 9 | 4 | 6 | 32 | 26 | 6 | 3.1 | 31 |
| 6 | Olmaliq | 19 | 8 | 5 | 6 | 27 | 25 | 2 | 2.7 | 29 |
| 7 | Andijan | 19 | 8 | 3 | 8 | 24 | 20 | 4 | 2.3 | 27 |
| 8 | Dinamo Samarqand | 19 | 7 | 5 | 7 | 29 | 30 | -1 | 3.1 | 26 |
| 9 | Nasaf | 19 | 6 | 7 | 6 | 20 | 18 | 2 | 2 | 25 |
| 10 | Sogdiana | 19 | 7 | 3 | 9 | 32 | 39 | -7 | 3.7 | 24 |
| 11 | Surkhon | 19 | 5 | 5 | 9 | 16 | 26 | -10 | 2.2 | 20 |
| 12 | Xorazm | 19 | 5 | 5 | 9 | 17 | 28 | -11 | 2.4 | 20 |
| 13 | Qizilqum | 18 | 6 | 2 | 10 | 14 | 26 | -12 | 2.2 | 20 |
| 14 | Bunyodkor | 18 | 6 | 1 | 11 | 20 | 28 | -8 | 2.7 | 19 |
| 15 | Kokand-1912 | 19 | 4 | 7 | 8 | 17 | 26 | -9 | 2.3 | 19 |
| 16 | Mash'al | 19 | 1 | 1 | 17 | 8 | 34 | -26 | 2.2 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Neftchi | 10 | 8 | 1 | 1 | 26 | 5 | 21 | 3.1 | 25 |
| 2 | Buxoro | 10 | 8 | 1 | 1 | 18 | 6 | 12 | 2.4 | 25 |
| 3 | Pakhtakor | 10 | 5 | 4 | 1 | 18 | 12 | 6 | 3 | 19 |
| 4 | Lokomotiv | 9 | 5 | 3 | 1 | 17 | 10 | 7 | 3 | 18 |
| 5 | Navbahor | 9 | 5 | 2 | 2 | 18 | 11 | 7 | 3.2 | 17 |
| 6 | Andijan | 10 | 5 | 1 | 4 | 13 | 9 | 4 | 2.2 | 16 |
| 7 | Dinamo Samarqand | 10 | 3 | 5 | 2 | 16 | 14 | 2 | 3 | 14 |
| 8 | Sogdiana | 9 | 4 | 1 | 4 | 17 | 19 | -2 | 4 | 13 |
| 9 | Xorazm | 9 | 4 | 1 | 4 | 10 | 13 | -3 | 2.6 | 13 |
| 10 | Qizilqum | 9 | 4 | 1 | 4 | 9 | 12 | -3 | 2.3 | 13 |
| 11 | Olmaliq | 9 | 3 | 3 | 3 | 11 | 11 | 0 | 2.4 | 12 |
| 12 | Nasaf | 9 | 3 | 3 | 3 | 7 | 7 | 0 | 1.6 | 12 |
| 13 | Kokand-1912 | 9 | 3 | 3 | 3 | 9 | 11 | -2 | 2.2 | 12 |
| 14 | Surkhon | 10 | 2 | 3 | 5 | 8 | 13 | -5 | 2.1 | 9 |
| 15 | Bunyodkor | 9 | 2 | 0 | 7 | 9 | 15 | -6 | 2.7 | 6 |
| 16 | Mash'al | 10 | 1 | 1 | 8 | 3 | 14 | -11 | 1.7 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pakhtakor | 9 | 6 | 3 | 0 | 13 | 6 | 7 | 2.1 | 21 |
| 2 | Neftchi | 9 | 6 | 2 | 1 | 19 | 5 | 14 | 2.7 | 20 |
| 3 | Navbahor | 10 | 6 | 2 | 2 | 13 | 6 | 7 | 1.9 | 20 |
| 4 | Olmaliq | 10 | 5 | 2 | 3 | 16 | 14 | 2 | 3 | 17 |
| 5 | Nasaf | 10 | 3 | 4 | 3 | 13 | 11 | 2 | 2.4 | 13 |
| 6 | Lokomotiv | 10 | 4 | 1 | 5 | 15 | 16 | -1 | 3.1 | 13 |
| 7 | Bunyodkor | 9 | 4 | 1 | 4 | 11 | 13 | -2 | 2.7 | 13 |
| 8 | Dinamo Samarqand | 9 | 4 | 0 | 5 | 13 | 16 | -3 | 3.2 | 12 |
| 9 | Andijan | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 11 | 0 | 2.4 | 11 |
| 10 | Sogdiana | 10 | 3 | 2 | 5 | 15 | 20 | -5 | 3.5 | 11 |
| 11 | Surkhon | 9 | 3 | 2 | 4 | 8 | 13 | -5 | 2.3 | 11 |
| 12 | Buxoro | 9 | 2 | 3 | 4 | 10 | 14 | -4 | 2.7 | 9 |
| 13 | Kokand-1912 | 10 | 1 | 4 | 5 | 8 | 15 | -7 | 2.3 | 7 |
| 14 | Xorazm | 10 | 1 | 4 | 5 | 7 | 15 | -8 | 2.2 | 7 |
| 15 | Qizilqum | 9 | 2 | 1 | 6 | 5 | 14 | -9 | 2.1 | 7 |
| 16 | Mash'al | 9 | 0 | 0 | 9 | 5 | 20 | -15 | 2.8 | 0 |
Forma i statistika timova
Neftchi Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.04.2026 | Xorazm | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 18.04.2026 | Nasaf | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 14.04.2026 | Bunyodkor | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 09.04.2026 | Pakhtakor | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 04.04.2026 | Qizilqum | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 20.03.2026 | Lokomotiv | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 15.03.2026 | Pakhtakor | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 10.03.2026 | Andijan | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 05.03.2026 | Surkhon | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 28.02.2026 | Mash'al | H | 3-0 (2-0) | P | O |
Kokand-1912 Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.04.2026 | Qizilqum | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 19.04.2026 | Andijan | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.04.2026 | Xorazm | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 08.04.2026 | Nasaf | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 02.04.2026 | Sogdiana | A | 2-2 (2-0) | N | O |
| 18.03.2026 | Navbahor | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 11.03.2026 | Lokomotiv | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 04.03.2026 | Pakhtakor | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 27.02.2026 | Buxoro | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 05.12.2025 | Xorazm | H | 1-1 (0-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (14 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.08.2025 | Super League | Kokand-1912 | 1-2 (0-1) | Neftchi | P | O |
| 14.03.2025 | Super League | Neftchi | 0-0 (0-0) | Kokand-1912 | N | U |
| 02.08.2022 | Super League | Kokand-1912 | 3-3 (0-1) | Neftchi | N | O |
| 02.03.2022 | Super League | Neftchi | 1-0 (0-0) | Kokand-1912 | P | U |
| 29.11.2018 | Super League | Neftchi | 0-2 | Kokand-1912 | I | U |
| 24.10.2018 | Super League | Kokand-1912 | 2-0 | Neftchi | I | U |
| 17.08.2018 | Super League | Neftchi | 1-0 (0-0) | Kokand-1912 | P | U |
| 10.05.2018 | Super League | Kokand-1912 | 1-1 (0-0) | Neftchi | N | U |
| 26.08.2017 | Super League | Kokand-1912 | 3-1 | Neftchi | I | O |
| 31.03.2017 | Super League | Neftchi | 1-2 (0-1) | Kokand-1912 | I | O |
| 22.10.2016 | Super League | Kokand-1912 | 2-1 | Neftchi | I | O |
| 10.06.2016 | Super League | Neftchi | 2-1 (1-1) | Kokand-1912 | P | O |
| 30.10.2015 | Super League | Neftchi | 0-1 (0-0) | Kokand-1912 | I | U |
| 19.06.2015 | Super League | Kokand-1912 | 1-2 (1-1) | Neftchi | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.6% | 93.6% | 90.1% | 91.0% | 90.0% | 89.2% | 90.1% |
| 1 | 1.40 13.8% | 1.40 13.8% | 1.36 6.3% | 1.39 10.3% | 1.38 6.2% | 1.33 8.1% | 1.38 8.7% |
| X | 4.20 26.3% | 4.20 26.3% | 4.15 8.8% | 3.75 23.5% | 4.07 9.6% | 4.25 10.5% | 4.10 12.8% |
| 2 | 8.65 28.5% | 8.65 28.5% | 7.50 18.9% | 8.90 11.0% | 7.10 15.0% | 7.50 27.5% | 7.10 23.7% |
| 0-2 | 1.86 5.6% | 1.86 5.6% | 1.85 4.1% | 1.77 7.8% | 1.81 6.2% | 1.82 3.7% | 1.79 6.8% |
| 3+ | 1.88 5.6% | 1.88 5.6% | 1.78 2.9% | 1.95 9.6% | 1.87 6.3% | 1.78 3.5% | 1.85 7.6% |
| 4+ | 3.05 5.9% | 3.05 5.9% | 3.10 5.1% | 3.25 11.3% | 3.33 10.6% | 3.00 7.1% | 3.30 11.9% |
| GG | 2.09 8.7% | 2.09 8.7% | 2.15 6.5% | 2.12 12.4% | 2.20 1.8% | - | 2.18 6.0% |
| NG | 1.63 6.5% | 1.63 6.5% | 1.55 4.7% | 1.64 9.3% | 1.56 1.3% | - | 1.54 4.1% |
| I2+ | 2.75 7.4% | 2.75 7.4% | 2.70 1.9% | 2.75 5.8% | 2.84 6.4% | 2.75 3.8% | 2.80 6.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice