Neftchi 5 - 0 Qizilqum — rezultat
Mečevi iz lige Uzbekistan - Super liga
Forma i statistika timova
Neftchi Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.08.2026 | Dinamo Samarqand | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.07.2026 | Navbahor | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 21.07.2026 | Sogdiana | A | 1-5 (1-3) | P | O |
| 16.07.2026 | Buxoro | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 03.05.2026 | Olmaliq | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.04.2026 | Kokand-1912 | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 24.04.2026 | Xorazm | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 18.04.2026 | Nasaf | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 14.04.2026 | Bunyodkor | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 09.04.2026 | Pakhtakor | H | 0-1 (0-1) | I | U |
Qizilqum Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2026 | Bunyodkor | H | 0-0 | I | U |
| 28.07.2026 | Nasaf | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 23.07.2026 | Navbahor | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 18.07.2026 | Dinamo Samarqand | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 04.05.2026 | Lokomotiv | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 29.04.2026 | Xorazm | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.04.2026 | Kokand-1912 | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 17.04.2026 | Surkhon | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 13.04.2026 | Sogdiana | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 09.04.2026 | Buxoro | A | 2-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (23 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.04.2026 | Super League | Qizilqum | 0-4 (0-2) | Neftchi | P | O |
| 22.11.2025 | Super League | Neftchi | 4-1 (2-0) | Qizilqum | P | O |
| 28.06.2025 | Super League | Qizilqum | 1-1 (0-0) | Neftchi | N | U |
| 19.09.2024 | Super League | Neftchi | 2-2 (2-1) | Qizilqum | N | O |
| 06.05.2024 | Super League | Qizilqum | 1-1 (0-1) | Neftchi | N | U |
| 23.11.2023 | Super League | Neftchi | 1-0 (1-0) | Qizilqum | P | U |
| 26.05.2023 | Super League | Qizilqum | 1-1 (1-1) | Neftchi | N | U |
| 29.08.2022 | Super League | Neftchi | 2-1 (1-1) | Qizilqum | P | O |
| 13.04.2022 | Cup | Neftchi | 0-1 (0-0) | Qizilqum | I | U |
| 01.04.2022 | Super League | Qizilqum | 3-0 (1-0) | Neftchi | I | O |
| 30.04.2021 | Cup | Neftchi | 0-0 (0-0) | Qizilqum | N | U |
| 23.11.2018 | Super League | Qizilqum | 1-1 | Neftchi | N | U |
| 19.10.2018 | Super League | Neftchi | 3-1 | Qizilqum | P | O |
| 24.07.2018 | Super League | Neftchi | 0-1 (0-0) | Qizilqum | I | U |
| 20.04.2018 | Super League | Qizilqum | 1-0 (1-0) | Neftchi | I | U |
| 26.10.2017 | Super League | Neftchi | 2-0 | Qizilqum | P | U |
| 18.05.2017 | Super League | Qizilqum | 2-2 (0-2) | Neftchi | N | O |
| 17.11.2016 | Super League | Neftchi | 0-1 (0-0) | Qizilqum | I | U |
| 25.06.2016 | Super League | Qizilqum | 0-0 (0-0) | Neftchi | N | U |
| 20.11.2015 | Super League | Neftchi | 2-0 (1-0) | Qizilqum | P | U |
| 01.07.2015 | Super League | Qizilqum | 0-0 (0-0) | Neftchi | N | U |
| 22.08.2014 | Super League | Qizilqum | 2-0 (0-0) | Neftchi | I | U |
| 05.04.2014 | Super League | Neftchi | 0-0 (0-0) | Qizilqum | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.6% | 93.4% | 90.4% | 91.1% | 90.2% | 89.3% | 90.4% |
| 1 | 1.25 4.2% | 1.23 4.2% | 1.22 3.4% | 1.23 3.4% | 1.22 1.7% | 1.22 1.7% | 1.21 3.4% |
| X | 5.75 12.9% | 5.70 12.2% | 5.10 8.9% | 5.50 6.8% | 5.15 4.6% | 5.00 9.1% | 5.40 6.9% |
| 2 | 12.00 20.0% | 12.10 18.2% | 11.00 8.3% | 9.70 11.8% | 10.50 6.3% | 10.00 5.3% | 10.60 11.7% |
| 0-2 | 2.18 3.5% | 2.15 3.2% | 2.12 5.8% | 2.15 0.0% | 2.14 4.0% | 2.10 2.3% | 2.12 2.8% |
| 3+ | 1.68 2.4% | 1.65 2.5% | 1.60 4.6% | 1.60 0.6% | 1.61 2.5% | 1.58 1.9% | 1.59 1.3% |
| 4+ | 2.58 3.2% | 2.50 3.7% | 2.60 6.1% | 2.50 0.0% | 2.62 4.8% | 2.50 4.2% | 2.60 4.0% |
| GG | 2.26 4.6% | 2.18 4.8% | 2.25 4.3% | 2.20 7.2% | 2.30 0.4% | - | 2.28 5.0% |
| NG | 1.64 3.8% | 1.58 3.3% | 1.50 1.4% | 1.59 5.3% | 1.51 0.0% | - | 1.50 4.2% |
| I2+ | 2.50 3.3% | 2.39 3.5% | 2.40 4.3% | 2.22 1.3% | 2.45 4.3% | 2.35 2.2% | 2.40 0.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice