Neftchi 3 - 0 Sogdiana — rezultat
Mečevi iz lige Uzbekistan - Super liga
Forma i statistika timova
Neftchi Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.08.2026 | Buxoro | A | 4-1 (1-1) | I | O |
| 13.08.2026 | Andijan | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 08.08.2026 | Qizilqum | H | 5-0 (2-0) | P | O |
| 03.08.2026 | Dinamo Samarqand | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.07.2026 | Navbahor | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 21.07.2026 | Sogdiana | A | 1-5 (1-3) | P | O |
| 16.07.2026 | Buxoro | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 03.05.2026 | Olmaliq | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.04.2026 | Kokand-1912 | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 24.04.2026 | Xorazm | A | 0-2 (0-1) | P | U |
Sogdiana Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.08.2026 | Qizilqum | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 13.08.2026 | Surkhon | A | 1-3 (1-0) | P | O |
| 06.08.2026 | Andijan | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 02.08.2026 | Mash'al | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 27.07.2026 | Lokomotiv | A | 3-1 (0-0) | I | O |
| 21.07.2026 | Neftchi | H | 1-5 (1-3) | I | O |
| 16.07.2026 | Xorazm | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 02.05.2026 | Buxoro | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 28.04.2026 | Surkhon | H | 5-2 (2-0) | P | O |
| 23.04.2026 | Navbahor | A | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (22 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.07.2026 | Super League | Sogdiana | 1-5 (1-3) | Neftchi | P | O |
| 30.09.2025 | Super League | Sogdiana | 0-1 (0-1) | Neftchi | P | U |
| 04.05.2025 | Super League | Neftchi | 2-1 (2-1) | Sogdiana | P | O |
| 20.08.2024 | Super League | Neftchi | 0-3 (0-1) | Sogdiana | I | O |
| 06.07.2024 | Cup | Sogdiana | 0-0 (0-0) | Neftchi | N | U |
| 02.03.2024 | Super League | Sogdiana | 1-2 (0-1) | Neftchi | P | O |
| 11.08.2023 | Super League | Neftchi | 0-0 (0-0) | Sogdiana | N | U |
| 18.03.2023 | Super League | Sogdiana | 0-2 (0-2) | Neftchi | P | U |
| 14.09.2022 | Super League | Sogdiana | 0-0 (0-0) | Neftchi | N | U |
| 18.03.2022 | Super League | Neftchi | 1-2 (0-2) | Sogdiana | I | O |
| 09.11.2018 | Super League | Neftchi | 0-1 | Sogdiana | I | U |
| 02.10.2018 | Super League | Sogdiana | 3-0 | Neftchi | I | O |
| 25.05.2018 | Super League | Neftchi | 0-2 (0-1) | Sogdiana | I | U |
| 10.03.2018 | Super League | Sogdiana | 0-0 (0-0) | Neftchi | N | U |
| 22.09.2017 | Super League | Neftchi | 1-1 | Sogdiana | N | U |
| 22.04.2017 | Super League | Sogdiana | 0-1 | Neftchi | P | U |
| 26.08.2016 | Super League | Sogdiana | 1-0 (0-0) | Neftchi | I | U |
| 16.04.2016 | Super League | Neftchi | 0-1 (0-0) | Sogdiana | I | U |
| 12.09.2015 | Super League | Sogdiana | 0-1 (0-0) | Neftchi | P | U |
| 25.04.2015 | Super League | Neftchi | 4-1 (3-0) | Sogdiana | P | O |
| 02.10.2014 | Super League | Neftchi | 1-1 (0-0) | Sogdiana | N | U |
| 21.05.2014 | Super League | Sogdiana | 2-0 (0-0) | Neftchi | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.4% | 93.4% | 90.1% | 91.4% | 90.2% | 89.3% | – |
| 1 | 1.33 6.4% | 1.33 6.4% | 1.33 0.0% | 1.37 8.7% | 1.34 0.8% | 1.33 0.0% | - |
| X | 5.24 10.4% | 5.24 10.4% | 4.70 0.0% | 4.75 10.4% | 4.65 1.3% | 4.50 0.0% | - |
| 2 | 7.85 20.7% | 7.85 20.7% | 6.90 0.0% | 6.50 25.3% | 6.80 1.4% | 6.85 0.0% | - |
| 0-2 | 2.37 0.4% | 2.37 0.4% | 2.50 0.0% | 2.32 0.9% | 2.47 1.6% | 2.25 0.0% | - |
| 3+ | 1.54 0.7% | 1.54 0.7% | 1.42 0.0% | 1.51 1.3% | 1.51 0.0% | 1.50 0.0% | - |
| 4+ | 2.32 1.3% | 2.32 1.3% | 2.20 0.0% | 2.32 0.0% | 2.25 1.8% | 2.25 0.0% | - |
| GG | 1.75 6.4% | 1.75 6.4% | 1.70 0.0% | 1.76 12.0% | 1.73 0.6% | - | - |
| NG | 1.93 7.2% | 1.93 7.2% | 1.95 0.0% | 1.95 12.7% | 1.97 0.5% | - | - |
| I2+ | 2.22 0.9% | 2.22 0.9% | 2.15 0.0% | 2.17 0.0% | 2.20 0.9% | 2.25 0.0% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice