Olmaliq 1 - 1 Surkhon — rezultat
Mečevi iz lige Uzbekistan - Super liga
Tabele Uzbekistan - Super liga
Super League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Neftchi | 19 | 14 | 3 | 2 | 45 | 10 | 35 | 2.9 | 45 |
| 2 | Pakhtakor | 19 | 11 | 7 | 1 | 31 | 18 | 13 | 2.6 | 40 |
| 3 | Navbahor | 19 | 11 | 4 | 4 | 31 | 17 | 14 | 2.5 | 37 |
| 4 | Buxoro | 19 | 10 | 4 | 5 | 28 | 20 | 8 | 2.5 | 34 |
| 5 | Lokomotiv | 19 | 9 | 4 | 6 | 32 | 26 | 6 | 3.1 | 31 |
| 6 | Olmaliq | 19 | 8 | 5 | 6 | 27 | 25 | 2 | 2.7 | 29 |
| 7 | Andijan | 19 | 8 | 3 | 8 | 24 | 20 | 4 | 2.3 | 27 |
| 8 | Dinamo Samarqand | 19 | 7 | 5 | 7 | 29 | 30 | -1 | 3.1 | 26 |
| 9 | Nasaf | 19 | 6 | 7 | 6 | 20 | 18 | 2 | 2 | 25 |
| 10 | Sogdiana | 19 | 7 | 3 | 9 | 32 | 39 | -7 | 3.7 | 24 |
| 11 | Surkhon | 19 | 5 | 5 | 9 | 16 | 26 | -10 | 2.2 | 20 |
| 12 | Xorazm | 19 | 5 | 5 | 9 | 17 | 28 | -11 | 2.4 | 20 |
| 13 | Qizilqum | 18 | 6 | 2 | 10 | 14 | 26 | -12 | 2.2 | 20 |
| 14 | Bunyodkor | 18 | 6 | 1 | 11 | 20 | 28 | -8 | 2.7 | 19 |
| 15 | Kokand-1912 | 19 | 4 | 7 | 8 | 17 | 26 | -9 | 2.3 | 19 |
| 16 | Mash'al | 19 | 1 | 1 | 17 | 8 | 34 | -26 | 2.2 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Neftchi | 10 | 8 | 1 | 1 | 26 | 5 | 21 | 3.1 | 25 |
| 2 | Buxoro | 10 | 8 | 1 | 1 | 18 | 6 | 12 | 2.4 | 25 |
| 3 | Pakhtakor | 10 | 5 | 4 | 1 | 18 | 12 | 6 | 3 | 19 |
| 4 | Lokomotiv | 9 | 5 | 3 | 1 | 17 | 10 | 7 | 3 | 18 |
| 5 | Navbahor | 9 | 5 | 2 | 2 | 18 | 11 | 7 | 3.2 | 17 |
| 6 | Andijan | 10 | 5 | 1 | 4 | 13 | 9 | 4 | 2.2 | 16 |
| 7 | Dinamo Samarqand | 10 | 3 | 5 | 2 | 16 | 14 | 2 | 3 | 14 |
| 8 | Sogdiana | 9 | 4 | 1 | 4 | 17 | 19 | -2 | 4 | 13 |
| 9 | Xorazm | 9 | 4 | 1 | 4 | 10 | 13 | -3 | 2.6 | 13 |
| 10 | Qizilqum | 9 | 4 | 1 | 4 | 9 | 12 | -3 | 2.3 | 13 |
| 11 | Olmaliq | 9 | 3 | 3 | 3 | 11 | 11 | 0 | 2.4 | 12 |
| 12 | Nasaf | 9 | 3 | 3 | 3 | 7 | 7 | 0 | 1.6 | 12 |
| 13 | Kokand-1912 | 9 | 3 | 3 | 3 | 9 | 11 | -2 | 2.2 | 12 |
| 14 | Surkhon | 10 | 2 | 3 | 5 | 8 | 13 | -5 | 2.1 | 9 |
| 15 | Bunyodkor | 9 | 2 | 0 | 7 | 9 | 15 | -6 | 2.7 | 6 |
| 16 | Mash'al | 10 | 1 | 1 | 8 | 3 | 14 | -11 | 1.7 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pakhtakor | 9 | 6 | 3 | 0 | 13 | 6 | 7 | 2.1 | 21 |
| 2 | Neftchi | 9 | 6 | 2 | 1 | 19 | 5 | 14 | 2.7 | 20 |
| 3 | Navbahor | 10 | 6 | 2 | 2 | 13 | 6 | 7 | 1.9 | 20 |
| 4 | Olmaliq | 10 | 5 | 2 | 3 | 16 | 14 | 2 | 3 | 17 |
| 5 | Nasaf | 10 | 3 | 4 | 3 | 13 | 11 | 2 | 2.4 | 13 |
| 6 | Lokomotiv | 10 | 4 | 1 | 5 | 15 | 16 | -1 | 3.1 | 13 |
| 7 | Bunyodkor | 9 | 4 | 1 | 4 | 11 | 13 | -2 | 2.7 | 13 |
| 8 | Dinamo Samarqand | 9 | 4 | 0 | 5 | 13 | 16 | -3 | 3.2 | 12 |
| 9 | Andijan | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 11 | 0 | 2.4 | 11 |
| 10 | Sogdiana | 10 | 3 | 2 | 5 | 15 | 20 | -5 | 3.5 | 11 |
| 11 | Surkhon | 9 | 3 | 2 | 4 | 8 | 13 | -5 | 2.3 | 11 |
| 12 | Buxoro | 9 | 2 | 3 | 4 | 10 | 14 | -4 | 2.7 | 9 |
| 13 | Kokand-1912 | 10 | 1 | 4 | 5 | 8 | 15 | -7 | 2.3 | 7 |
| 14 | Xorazm | 10 | 1 | 4 | 5 | 7 | 15 | -8 | 2.2 | 7 |
| 15 | Qizilqum | 9 | 2 | 1 | 6 | 5 | 14 | -9 | 2.1 | 7 |
| 16 | Mash'al | 9 | 0 | 0 | 9 | 5 | 20 | -15 | 2.8 | 0 |
Forma i statistika timova
Olmaliq Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.04.2026 | Pakhtakor | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 18.03.2026 | Qizilqum | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 12.03.2026 | Sogdiana | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 06.03.2026 | Xorazm | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 01.03.2026 | Bunyodkor | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 30.11.2025 | Mash'al | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 20.11.2025 | Surkhon | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.11.2025 | Navbahor | H | 3-1 (3-0) | P | O |
| 31.10.2025 | Shortan | A | 4-3 (0-1) | I | O |
| 26.10.2025 | Nasaf | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Surkhon Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.04.2026 | Buxoro | H | 3-1 (3-1) | P | O |
| 20.03.2026 | Nasaf | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 11.03.2026 | Bunyodkor | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.03.2026 | Neftchi | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 28.02.2026 | Lokomotiv | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 30.11.2025 | Buxoro | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 20.11.2025 | Olmaliq | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 10.11.2025 | Shortan | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 02.11.2025 | Neftchi | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 27.10.2025 | Andijan | H | 4-0 (3-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (14 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.11.2025 | Super League | Surkhon | 0-0 (0-0) | Olmaliq | N | U |
| 30.06.2025 | Super League | Olmaliq | 0-1 (0-0) | Surkhon | I | U |
| 16.09.2024 | Super League | Olmaliq | 1-0 (0-0) | Surkhon | P | U |
| 06.04.2024 | Super League | Surkhon | 2-1 (0-0) | Olmaliq | I | O |
| 29.07.2023 | Super League | Olmaliq | 2-3 (1-1) | Surkhon | I | O |
| 05.03.2023 | Super League | Surkhon | 1-3 (1-1) | Olmaliq | P | O |
| 29.08.2022 | Super League | Olmaliq | 2-1 (1-0) | Surkhon | P | O |
| 01.04.2022 | Super League | Surkhon | 1-2 (0-1) | Olmaliq | P | O |
| 26.09.2021 | Super League | Olmaliq | 1-0 (0-0) | Surkhon | P | U |
| 06.05.2021 | Super League | Surkhon | 0-1 (0-1) | Olmaliq | P | U |
| 01.10.2020 | Super League | Surkhon | 0-1 (0-1) | Olmaliq | P | U |
| 20.06.2020 | Super League | Olmaliq | 1-0 (0-0) | Surkhon | P | U |
| 20.09.2019 | Super League | Surkhon | 1-0 | Olmaliq | I | U |
| 05.05.2019 | Super League | Olmaliq | 2-0 | Surkhon | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.3% | 93.3% | 90.5% | 91.4% | 90.1% | 89.2% | 90.1% |
| 1 | 1.92 11.5% | 1.92 11.5% | 2.05 3.3% | 1.85 14.0% | 1.92 5.9% | 1.85 9.8% | 1.92 10.7% |
| X | 3.22 0.6% | 3.22 0.6% | 3.05 1.6% | 3.20 1.6% | 3.12 2.3% | 3.15 1.6% | 3.10 3.3% |
| 2 | 4.16 23.8% | 4.16 23.8% | 3.45 9.5% | 4.15 25.8% | 3.72 8.5% | 3.80 16.9% | 3.75 17.2% |
| 0-2 | 1.60 7.5% | 1.60 7.5% | 1.55 8.8% | 1.59 7.6% | 1.58 0.0% | 1.55 6.6% | 1.56 7.1% |
| 3+ | 2.24 10.3% | 2.24 10.3% | 2.20 12.8% | 2.22 11.0% | 2.20 0.0% | 2.15 9.1% | 2.18 9.5% |
| 4+ | 4.00 17.0% | 4.00 17.0% | 4.30 19.4% | 4.00 14.3% | 4.26 0.2% | 4.00 14.3% | 4.20 15.1% |
| GG | 1.97 11.3% | 1.97 11.3% | 1.98 11.2% | 2.02 11.0% | 2.00 1.5% | - | 1.99 10.6% |
| NG | 1.72 9.5% | 1.72 9.5% | 1.65 12.2% | 1.70 10.5% | 1.68 1.2% | - | 1.65 10.8% |
| I2+ | 3.20 11.1% | 3.20 11.1% | 3.30 11.9% | 3.20 10.3% | 3.29 0.0% | 3.20 6.7% | 3.25 8.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice