Pakhtakor 2 - 0 Qizilqum — rezultat
Mečevi iz lige Uzbekistan - Super liga
Forma i statistika timova
Pakhtakor Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2025 | Navbahor | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 20.11.2025 | Nasaf | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 08.11.2025 | Kokand-1912 | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.11.2025 | Bunyodkor | H | 4-2 (3-0) | P | O |
| 29.10.2025 | Buxoro | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 23.10.2025 | Xorazm | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 19.10.2025 | Qizilqum | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 04.10.2025 | Buxoro | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 29.09.2025 | Surkhon | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 25.09.2025 | Dinamo Samarqand | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Qizilqum Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2025 | Shortan | H | 3-3 (1-0) | N | O |
| 22.11.2025 | Neftchi | A | 4-1 (2-0) | I | O |
| 09.11.2025 | Andijan | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 02.11.2025 | Sogdiana | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 24.10.2025 | Dinamo Samarqand | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 19.10.2025 | Pakhtakor | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 05.10.2025 | Mash'al | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 27.09.2025 | Navbahor | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 21.09.2025 | Nasaf | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 13.09.2025 | Kokand-1912 | A | 2-1 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (25 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.10.2025 | Super League | Pakhtakor | 3-0 (2-0) | Qizilqum | P | O |
| 18.05.2025 | Super League | Qizilqum | 0-3 (0-1) | Pakhtakor | P | O |
| 26.10.2024 | Super League | Qizilqum | 2-0 (1-0) | Pakhtakor | I | U |
| 25.05.2024 | Super League | Pakhtakor | 1-1 (0-1) | Qizilqum | N | U |
| 29.08.2023 | Super League | Qizilqum | 2-3 (1-2) | Pakhtakor | P | O |
| 10.04.2023 | Super League | Pakhtakor | 3-1 (2-0) | Qizilqum | P | O |
| 07.11.2022 | Super League | Pakhtakor | 6-0 (2-0) | Qizilqum | P | O |
| 23.06.2022 | Super League | Qizilqum | 0-2 (0-0) | Pakhtakor | P | U |
| 16.10.2021 | Super League | Pakhtakor | 4-2 (2-2) | Qizilqum | P | O |
| 19.05.2021 | Super League | Qizilqum | 0-1 (0-0) | Pakhtakor | P | U |
| 12.12.2020 | Cup | Pakhtakor | 1-0 (0-0) | Qizilqum | P | U |
| 18.10.2020 | Super League | Pakhtakor | 3-1 (1-1) | Qizilqum | P | O |
| 25.06.2020 | Super League | Qizilqum | 0-2 (0-0) | Pakhtakor | P | U |
| 30.07.2019 | Super League | Qizilqum | 0-5 (0-2) | Pakhtakor | P | O |
| 21.06.2019 | Super League | Pakhtakor | 8-0 (4-0) | Qizilqum | P | O |
| 18.07.2018 | Super League | Qizilqum | 1-2 (0-0) | Pakhtakor | P | O |
| 12.04.2018 | Super League | Pakhtakor | 2-1 (1-0) | Qizilqum | P | O |
| 06.08.2017 | Super League | Qizilqum | 1-1 (0-1) | Pakhtakor | N | U |
| 03.03.2017 | Super League | Pakhtakor | 3-1 | Qizilqum | P | O |
| 21.09.2016 | Super League | Pakhtakor | 1-0 (1-0) | Qizilqum | P | U |
| 15.04.2016 | Super League | Qizilqum | 2-2 (0-0) | Pakhtakor | N | O |
| 21.08.2015 | Super League | Pakhtakor | 3-0 (1-0) | Qizilqum | P | O |
| 12.04.2015 | Super League | Qizilqum | 0-2 (0-0) | Pakhtakor | P | U |
| 15.08.2014 | Super League | Qizilqum | 1-4 (1-2) | Pakhtakor | P | O |
| 29.03.2014 | Super League | Pakhtakor | 1-0 (1-0) | Qizilqum | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.2% | 93.2% | 89.7% | 91.1% | 90.1% | 87.5% | 90.3% |
| 1 | 1.38 7.0% | 1.38 7.0% | 1.38 6.2% | 1.33 3.1% | 1.38 7.0% | 1.35 3.8% | 1.37 9.6% |
| X | 4.48 13.7% | 4.48 13.7% | 3.90 11.4% | 4.50 7.2% | 4.05 11.0% | 4.25 5.6% | 4.15 15.3% |
| 2 | 8.00 20.0% | 8.00 20.0% | 7.50 14.3% | 8.10 5.8% | 7.25 15.2% | 6.00 23.1% | 7.30 25.1% |
| 0-2 | 1.91 6.8% | 1.91 6.8% | 1.83 10.7% | 1.90 7.3% | 1.85 9.8% | 1.86 1.1% | 1.81 9.0% |
| 3+ | 1.84 7.0% | 1.84 7.0% | 1.80 9.1% | 1.82 7.1% | 1.83 9.6% | 1.75 1.2% | 1.83 9.6% |
| 4+ | 2.92 11.5% | 2.92 11.5% | 3.15 14.5% | 3.00 10.3% | 3.21 15.5% | 2.90 1.8% | 3.25 16.1% |
| GG | 2.06 2.4% | 2.06 2.4% | 2.15 0.0% | 2.20 2.3% | 2.17 0.9% | - | 2.20 4.3% |
| NG | 1.65 1.9% | 1.65 1.9% | 1.55 0.0% | 1.60 1.8% | 1.57 1.3% | - | 1.54 3.4% |
| I2+ | 2.63 6.5% | 2.63 6.5% | 2.75 10.0% | 2.72 8.8% | 2.78 9.4% | 2.70 1.9% | 2.80 9.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice