Sogdiana 2 - 0 Xorazm — rezultat
Mečevi iz lige Uzbekistan - Super liga
Forma i statistika timova
Sogdiana Domaćin
- Dao
- 2.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Buxoro | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 28.04.2026 | Surkhon | H | 5-2 (2-0) | P | O |
| 23.04.2026 | Navbahor | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 19.04.2026 | Bunyodkor | H | 2-3 (2-1) | I | O |
| 13.04.2026 | Qizilqum | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 08.04.2026 | Dinamo Samarqand | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 02.04.2026 | Kokand-1912 | H | 2-2 (2-0) | N | O |
| 20.03.2026 | Pakhtakor | H | 2-4 (1-1) | I | O |
| 12.03.2026 | Olmaliq | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 06.03.2026 | Nasaf | H | 0-2 (0-2) | I | U |
Xorazm Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.05.2026 | Andijan | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 29.04.2026 | Qizilqum | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.04.2026 | Neftchi | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 18.04.2026 | Mash'al | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 14.04.2026 | Kokand-1912 | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 07.04.2026 | Lokomotiv | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 03.04.2026 | Dinamo Samarqand | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 18.03.2026 | Bunyodkor | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 11.03.2026 | Buxoro | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 06.03.2026 | Olmaliq | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.7% | 93.6% | 90.1% | 91.8% | 90.2% | 89.3% | 90.0% |
| 1 | 1.96 7.1% | 1.93 7.2% | 1.95 8.3% | 1.95 8.3% | 1.88 3.3% | 1.90 1.6% | 2.00 10.5% |
| X | 3.42 2.8% | 3.39 2.6% | 3.30 0.0% | 3.30 4.3% | 3.34 1.2% | 3.25 3.2% | 3.20 3.0% |
| 2 | 3.94 12.1% | 3.91 11.5% | 3.40 12.8% | 3.65 11.0% | 3.60 8.2% | 3.50 0.0% | 3.35 14.1% |
| 0-2 | 1.88 2.2% | 1.86 2.8% | 1.80 2.9% | 1.80 1.1% | 1.84 4.0% | 1.76 0.0% | 1.73 1.1% |
| 3+ | 1.91 3.0% | 1.88 3.1% | 1.83 3.7% | 1.90 1.0% | 1.84 3.7% | 1.85 0.0% | 1.91 1.1% |
| 4+ | 3.38 4.5% | 3.40 4.2% | 3.25 4.4% | 3.05 3.2% | 3.25 5.8% | 3.20 0.0% | 3.50 2.9% |
| GG | 1.78 5.3% | 1.72 5.0% | 1.70 5.6% | 1.75 4.4% | 1.74 4.9% | - | 1.77 2.7% |
| NG | 2.04 6.3% | 1.96 5.4% | 1.93 7.2% | 1.97 5.3% | 1.96 7.7% | - | 1.88 5.0% |
| I2+ | 2.82 5.4% | 2.67 2.9% | 2.80 3.4% | 2.67 1.1% | 2.80 3.8% | 2.80 0.0% | 2.90 0.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice