Xorazm 2 - 2 Kokand-1912 — rezultat
14.04.2026 13:00 • Uzbekistan - Super liga
Mečevi iz lige Uzbekistan - Super liga
Tabele Uzbekistan - Super liga
Super League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Neftchi | 19 | 14 | 3 | 2 | 45 | 10 | 35 | 2.9 | 45 |
| 2 | Pakhtakor | 19 | 11 | 7 | 1 | 31 | 18 | 13 | 2.6 | 40 |
| 3 | Navbahor | 19 | 11 | 4 | 4 | 31 | 17 | 14 | 2.5 | 37 |
| 4 | Buxoro | 19 | 10 | 4 | 5 | 28 | 20 | 8 | 2.5 | 34 |
| 5 | Lokomotiv | 19 | 9 | 4 | 6 | 32 | 26 | 6 | 3.1 | 31 |
| 6 | Olmaliq | 19 | 8 | 5 | 6 | 27 | 25 | 2 | 2.7 | 29 |
| 7 | Andijan | 19 | 8 | 3 | 8 | 24 | 20 | 4 | 2.3 | 27 |
| 8 | Dinamo Samarqand | 19 | 7 | 5 | 7 | 29 | 30 | -1 | 3.1 | 26 |
| 9 | Nasaf | 19 | 6 | 7 | 6 | 20 | 18 | 2 | 2 | 25 |
| 10 | Sogdiana | 19 | 7 | 3 | 9 | 32 | 39 | -7 | 3.7 | 24 |
| 11 | Surkhon | 19 | 5 | 5 | 9 | 16 | 26 | -10 | 2.2 | 20 |
| 12 | Xorazm | 19 | 5 | 5 | 9 | 17 | 28 | -11 | 2.4 | 20 |
| 13 | Qizilqum | 18 | 6 | 2 | 10 | 14 | 26 | -12 | 2.2 | 20 |
| 14 | Bunyodkor | 18 | 6 | 1 | 11 | 20 | 28 | -8 | 2.7 | 19 |
| 15 | Kokand-1912 | 19 | 4 | 7 | 8 | 17 | 26 | -9 | 2.3 | 19 |
| 16 | Mash'al | 19 | 1 | 1 | 17 | 8 | 34 | -26 | 2.2 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Neftchi | 10 | 8 | 1 | 1 | 26 | 5 | 21 | 3.1 | 25 |
| 2 | Buxoro | 10 | 8 | 1 | 1 | 18 | 6 | 12 | 2.4 | 25 |
| 3 | Pakhtakor | 10 | 5 | 4 | 1 | 18 | 12 | 6 | 3 | 19 |
| 4 | Lokomotiv | 9 | 5 | 3 | 1 | 17 | 10 | 7 | 3 | 18 |
| 5 | Navbahor | 9 | 5 | 2 | 2 | 18 | 11 | 7 | 3.2 | 17 |
| 6 | Andijan | 10 | 5 | 1 | 4 | 13 | 9 | 4 | 2.2 | 16 |
| 7 | Dinamo Samarqand | 10 | 3 | 5 | 2 | 16 | 14 | 2 | 3 | 14 |
| 8 | Sogdiana | 9 | 4 | 1 | 4 | 17 | 19 | -2 | 4 | 13 |
| 9 | Xorazm | 9 | 4 | 1 | 4 | 10 | 13 | -3 | 2.6 | 13 |
| 10 | Qizilqum | 9 | 4 | 1 | 4 | 9 | 12 | -3 | 2.3 | 13 |
| 11 | Olmaliq | 9 | 3 | 3 | 3 | 11 | 11 | 0 | 2.4 | 12 |
| 12 | Nasaf | 9 | 3 | 3 | 3 | 7 | 7 | 0 | 1.6 | 12 |
| 13 | Kokand-1912 | 9 | 3 | 3 | 3 | 9 | 11 | -2 | 2.2 | 12 |
| 14 | Surkhon | 10 | 2 | 3 | 5 | 8 | 13 | -5 | 2.1 | 9 |
| 15 | Bunyodkor | 9 | 2 | 0 | 7 | 9 | 15 | -6 | 2.7 | 6 |
| 16 | Mash'al | 10 | 1 | 1 | 8 | 3 | 14 | -11 | 1.7 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pakhtakor | 9 | 6 | 3 | 0 | 13 | 6 | 7 | 2.1 | 21 |
| 2 | Neftchi | 9 | 6 | 2 | 1 | 19 | 5 | 14 | 2.7 | 20 |
| 3 | Navbahor | 10 | 6 | 2 | 2 | 13 | 6 | 7 | 1.9 | 20 |
| 4 | Olmaliq | 10 | 5 | 2 | 3 | 16 | 14 | 2 | 3 | 17 |
| 5 | Nasaf | 10 | 3 | 4 | 3 | 13 | 11 | 2 | 2.4 | 13 |
| 6 | Lokomotiv | 10 | 4 | 1 | 5 | 15 | 16 | -1 | 3.1 | 13 |
| 7 | Bunyodkor | 9 | 4 | 1 | 4 | 11 | 13 | -2 | 2.7 | 13 |
| 8 | Dinamo Samarqand | 9 | 4 | 0 | 5 | 13 | 16 | -3 | 3.2 | 12 |
| 9 | Andijan | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 11 | 0 | 2.4 | 11 |
| 10 | Sogdiana | 10 | 3 | 2 | 5 | 15 | 20 | -5 | 3.5 | 11 |
| 11 | Surkhon | 9 | 3 | 2 | 4 | 8 | 13 | -5 | 2.3 | 11 |
| 12 | Buxoro | 9 | 2 | 3 | 4 | 10 | 14 | -4 | 2.7 | 9 |
| 13 | Kokand-1912 | 10 | 1 | 4 | 5 | 8 | 15 | -7 | 2.3 | 7 |
| 14 | Xorazm | 10 | 1 | 4 | 5 | 7 | 15 | -8 | 2.2 | 7 |
| 15 | Qizilqum | 9 | 2 | 1 | 6 | 5 | 14 | -9 | 2.1 | 7 |
| 16 | Mash'al | 9 | 0 | 0 | 9 | 5 | 20 | -15 | 2.8 | 0 |
Forma i statistika timova
Xorazm Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2026 | Lokomotiv | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 03.04.2026 | Dinamo Samarqand | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 18.03.2026 | Bunyodkor | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 11.03.2026 | Buxoro | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 06.03.2026 | Olmaliq | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 01.03.2026 | Nasaf | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 10.12.2025 | Buxoro | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 05.12.2025 | Kokand-1912 | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 30.11.2025 | Neftchi | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 21.11.2025 | Andijan | A | 3-2 (3-1) | I | O |
Kokand-1912 Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2026 | Nasaf | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 02.04.2026 | Sogdiana | A | 2-2 (2-0) | N | O |
| 18.03.2026 | Navbahor | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 11.03.2026 | Lokomotiv | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 04.03.2026 | Pakhtakor | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 27.02.2026 | Buxoro | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 05.12.2025 | Xorazm | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 30.11.2025 | Sogdiana | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 21.11.2025 | Dinamo Samarqand | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.11.2025 | Pakhtakor | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.12.2025 | Super League | Kokand-1912 | 1-1 (0-1) | Xorazm | N | U |
| 20.09.2025 | Super League | Xorazm | 0-0 (0-0) | Kokand-1912 | N | U |
| 26.04.2025 | Super League | Kokand-1912 | 1-0 (1-0) | Xorazm | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.5% | 93.5% | 90.4% | 91.8% | 90.2% | 89.3% | 90.2% |
| 1 | 2.75 4.6% | 2.75 4.6% | 2.60 0.0% | 2.70 5.9% | 2.59 0.0% | 2.55 2.0% | 2.60 2.0% |
| X | 2.92 5.8% | 2.92 5.8% | 2.90 0.0% | 2.87 8.9% | 2.89 0.0% | 2.85 5.0% | 2.88 0.7% |
| 2 | 2.75 1.1% | 2.75 1.1% | 2.65 0.0% | 2.70 1.9% | 2.66 0.0% | 2.65 1.9% | 2.65 0.0% |
| 0-2 | 1.47 5.2% | 1.47 5.2% | 1.48 0.0% | 1.49 3.9% | 1.50 0.0% | 1.44 4.0% | 1.48 2.6% |
| 3+ | 2.46 4.7% | 2.46 4.7% | 2.38 0.0% | 2.45 6.5% | 2.38 0.0% | 2.40 6.7% | 2.35 4.4% |
| 4+ | 4.60 8.2% | 4.60 8.2% | 4.80 0.0% | 4.40 2.3% | 4.78 0.0% | 4.65 9.4% | 4.80 7.9% |
| GG | 2.01 3.1% | 2.01 3.1% | 2.00 0.0% | 2.05 2.5% | 2.03 0.0% | - | 2.03 3.6% |
| NG | 1.68 3.4% | 1.68 3.4% | 1.63 0.0% | 1.69 1.7% | 1.66 0.0% | - | 1.63 3.0% |
| I2+ | 3.42 4.3% | 3.42 4.3% | 3.55 0.0% | 3.45 3.0% | 3.53 0.0% | 3.65 9.0% | 3.55 4.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice