Deportivo Tachira FC 2 - 1 Zamora FC — rezultat
15.03.2026 23:00 • Venecuela - Primera Division
Mečevi iz lige Venecuela - Primera Division
Tabele Venecuela - Primera Division
Primera División
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 12 | 10 | 1 | 1 | 28 | 9 | 19 | 3.1 | 31 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 12 | 8 | 2 | 2 | 28 | 15 | 13 | 3.6 | 26 |
| 3 | Puerto Cabello | 12 | 6 | 4 | 2 | 16 | 9 | 7 | 2.1 | 22 |
| 4 | Carabobo FC | 12 | 6 | 3 | 3 | 13 | 8 | 5 | 1.8 | 21 |
| 5 | Portuguesa FC | 12 | 4 | 6 | 2 | 14 | 12 | 2 | 2.2 | 18 |
| 6 | Real Esppor Club | 12 | 5 | 2 | 5 | 21 | 16 | 5 | 3.1 | 17 |
| 7 | Monagas SC | 12 | 5 | 2 | 5 | 14 | 14 | 0 | 2.3 | 17 |
| 8 | Estudiantes de Merida FC | 12 | 4 | 4 | 4 | 13 | 14 | -1 | 2.2 | 16 |
| 9 | UCV | 12 | 4 | 3 | 5 | 13 | 15 | -2 | 2.3 | 15 |
| 10 | Caracas FC | 12 | 3 | 5 | 4 | 13 | 15 | -2 | 2.3 | 14 |
| 11 | Trujillanos FC | 12 | 3 | 2 | 7 | 12 | 19 | -7 | 2.6 | 11 |
| 12 | Rayo Zuliano | 12 | 3 | 2 | 7 | 17 | 27 | -10 | 3.7 | 11 |
| 13 | Zamora FC | 12 | 2 | 2 | 8 | 11 | 25 | -14 | 3 | 8 |
| 14 | Academia Anzoategui | 12 | 1 | 2 | 9 | 6 | 21 | -15 | 2.2 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 4 | 14 | 3.7 | 18 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 5 | 7 | 2.8 | 14 |
| 3 | Puerto Cabello | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 5 | 6 | 2.7 | 13 |
| 4 | Carabobo FC | 5 | 4 | 1 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1 | 13 |
| 5 | Estudiantes de Merida FC | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 3 | 4 | 1.7 | 12 |
| 6 | Portuguesa FC | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 12 |
| 7 | UCV | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 11 |
| 8 | Monagas SC | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | 4 | 1 | 1.5 | 10 |
| 9 | Rayo Zuliano | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 10 | Real Esppor Club | 6 | 2 | 0 | 4 | 12 | 11 | 1 | 3.8 | 6 |
| 11 | Caracas FC | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 6 |
| 12 | Trujillanos FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 10 | -2 | 3 | 6 |
| 13 | Zamora FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 6 |
| 14 | Academia Anzoategui | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | 14 | -9 | 2.7 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 13 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 | 10 | 6 | 4.3 | 12 |
| 3 | Real Esppor Club | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 11 |
| 4 | Puerto Cabello | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.5 | 9 |
| 5 | Carabobo FC | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 8 | 0 | 2.3 | 8 |
| 6 | Caracas FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 7 | -3 | 1.8 | 8 |
| 7 | Monagas SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 10 | -1 | 3.2 | 7 |
| 8 | Portuguesa FC | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 6 |
| 9 | Trujillanos FC | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.2 | 5 |
| 10 | Estudiantes de Merida FC | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 11 | -5 | 2.8 | 4 |
| 11 | UCV | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 4 |
| 12 | Academia Anzoategui | 5 | 1 | 0 | 4 | 1 | 7 | -6 | 1.6 | 3 |
| 13 | Rayo Zuliano | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 17 | -10 | 4 | 3 |
| 14 | Zamora FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 13 | -10 | 2.7 | 2 |
Forma i statistika timova
Deportivo Tachira FC Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2026 | Caracas FC | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 01.03.2026 | Metropolitanos FC | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 27.02.2026 | Deportes Tolima | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 22.02.2026 | Monagas SC | A | 2-3 (1-2) | P | O |
| 20.02.2026 | Deportes Tolima | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 14.02.2026 | Trujillanos FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.02.2026 | The Strongest | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 06.02.2026 | Portuguesa FC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 04.02.2026 | The Strongest | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 29.01.2026 | Academia Anzoategui | H | 3-1 (0-0) | P | O |
Zamora FC Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2026 | Carabobo FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.02.2026 | UCV | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 23.02.2026 | Real Esppor Club | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 14.02.2026 | Puerto Cabello | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 07.02.2026 | Estudiantes de Merida FC | H | 3-2 (2-2) | P | O |
| 31.01.2026 | Rayo Zuliano | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 11.11.2025 | Puerto Cabello | H | 0-1 | I | U |
| 08.11.2025 | Monagas SC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 04.11.2025 | Real Esppor Club | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 25.10.2025 | Puerto Cabello | A | 3-0 (2-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (29 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.07.2025 | Primera División | Zamora FC | 1-1 (1-0) | Deportivo Tachira FC | N | U |
| 26.01.2025 | Primera División | Deportivo Tachira FC | 0-0 (0-0) | Zamora FC | N | U |
| 16.11.2024 | Primera División | Deportivo Tachira FC | 1-1 (0-0) | Zamora FC | N | U |
| 27.10.2024 | Primera División | Zamora FC | 0-2 (0-1) | Deportivo Tachira FC | P | U |
| 21.07.2024 | Primera División | Deportivo Tachira FC | 1-0 (0-0) | Zamora FC | P | U |
| 10.02.2024 | Primera División | Zamora FC | 0-0 (0-0) | Deportivo Tachira FC | N | U |
| 04.08.2023 | Primera División | Zamora FC | 0-1 (0-0) | Deportivo Tachira FC | P | U |
| 08.04.2023 | Primera División | Deportivo Tachira FC | 1-1 (0-1) | Zamora FC | N | U |
| 05.08.2022 | Primera División | Zamora FC | 2-0 (0-0) | Deportivo Tachira FC | I | U |
| 17.04.2022 | Primera División | Deportivo Tachira FC | 1-1 (0-1) | Zamora FC | N | U |
| 16.10.2021 | Primera División | Deportivo Tachira FC | 1-2 (0-0) | Zamora FC | I | O |
| 30.08.2021 | Primera División | Zamora FC | 0-1 (0-1) | Deportivo Tachira FC | P | U |
| 12.07.2021 | Primera División | Deportivo Tachira FC | 3-0 (1-0) | Zamora FC | P | O |
| 22.05.2021 | Primera División | Zamora FC | 2-1 (1-0) | Deportivo Tachira FC | I | O |
| 26.11.2020 | Primera División | Deportivo Tachira FC | 0-3 (0-1) | Zamora FC | I | O |
| 01.11.2020 | Primera División | Zamora FC | 0-1 (0-0) | Deportivo Tachira FC | P | U |
| 09.08.2020 | Primera División | Zamora FC | - | Deportivo Tachira FC | - | U |
| 21.02.2020 | Primera División | Deportivo Tachira FC | 0-2 (0-0) | Zamora FC | I | U |
| 20.10.2019 | Primera División | Deportivo Tachira FC | 1-1 (1-1) | Zamora FC | N | U |
| 29.04.2019 | Primera División | Zamora FC | 2-2 (0-1) | Deportivo Tachira FC | N | O |
| 16.09.2018 | Primera División | Deportivo Tachira FC | 1-1 (1-1) | Zamora FC | N | U |
| 19.03.2018 | Primera División | Zamora FC | 1-0 (0-0) | Deportivo Tachira FC | I | U |
| 08.10.2017 | Primera División | Zamora FC | 3-1 (2-0) | Deportivo Tachira FC | I | O |
| 01.05.2017 | Primera División | Deportivo Tachira FC | 0-0 (0-0) | Zamora FC | N | U |
| 10.07.2016 | Primera División | Zamora FC | 3-1 (2-0) | Deportivo Tachira FC | I | O |
| 05.02.2016 | Primera División | Deportivo Tachira FC | 1-2 (1-1) | Zamora FC | I | O |
| 09.08.2015 | Primera División | Deportivo Tachira FC | 2-1 (2-0) | Zamora FC | P | O |
| 26.04.2015 | Primera División | Deportivo Tachira FC | 1-0 (1-0) | Zamora FC | P | U |
| 07.12.2014 | Primera División | Zamora FC | 2-1 (0-1) | Deportivo Tachira FC | I | O |
| 08.03.2014 | Primera División | Zamora FC | 3-0 (0-0) | Deportivo Tachira FC | I | O |