Portuguesa FC 0 - 2 Real Esppor Club — rezultat
23.05.2026 22:00 • Venecuela - Primera Division
Mečevi iz lige Venecuela - Primera Division
| Meč | Datum | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|
| ponedeljak, 31. avgust 2026. | ||||
| ── Primera División ── | ||||
| UCV - Rayo Zuliano | 31.08.2026 22:30 | 1.57 | 4.32 | 5.71 |
| Puerto Cabello - Academia Anzoategui | 31.08.2026 23:30 | 1.4 | 4.32 | 8.35 |
| Meč | Datum | Kvote |
|---|---|---|
| ponedeljak, 31. avgust 2026. | ||
| ── Primera División ── | ||
| UCV - Rayo Zuliano | 31.08 22:30 |
1.57
|
4.32
|
5.71
|
| Puerto Cabello - Academia Anzoategui | 31.08 23:30 |
1.4
|
4.32
|
8.35
|
Tabele Venecuela - Primera Division
Primera División
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Esppor Club | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | 6 | 9 | 4.2 | 12 |
| 2 | Metropolitanos FC | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 12 |
| 3 | Puerto Cabello | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 10 |
| 4 | Portuguesa FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 10 |
| 5 | Deportivo Tachira FC | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 9 |
| 6 | Estudiantes de Merida FC | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 6 | -1 | 2.2 | 8 |
| 7 | Carabobo FC | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 3 | 1 | 1.4 | 7 |
| 8 | Zamora FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | 9 | -4 | 2.8 | 6 |
| 9 | Caracas FC | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 5 |
| 10 | Academia Anzoategui | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 4 |
| 11 | Monagas SC | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 4 |
| 12 | Trujillanos FC | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.8 | 4 |
| 13 | Rayo Zuliano | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 9 | -4 | 2.8 | 3 |
| 14 | UCV | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 2.2 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 9 |
| 2 | Estudiantes de Merida FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 7 |
| 3 | Puerto Cabello | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | 6 |
| 4 | Carabobo FC | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 6 |
| 5 | Portuguesa FC | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 |
| 6 | Deportivo Tachira FC | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 6 |
| 7 | Zamora FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 6 |
| 8 | Monagas SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 9 | Real Esppor Club | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 5 | 3 |
| 10 | Trujillanos FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 11 | UCV | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 12 | Rayo Zuliano | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 | -1 | 3 | 3 |
| 13 | Caracas FC | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 14 | Academia Anzoategui | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Esppor Club | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 3 | 5 | 3.7 | 9 |
| 2 | Puerto Cabello | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 3 | Portuguesa FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 4 | Metropolitanos FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 5 | Deportivo Tachira FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 6 | Academia Anzoategui | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 7 | Caracas FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 8 | Carabobo FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 1 |
| 9 | Estudiantes de Merida FC | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 10 | Trujillanos FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | -3 | 1 | 1 |
| 11 | Monagas SC | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 4 | 0 |
| 12 | Rayo Zuliano | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 0 |
| 13 | UCV | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 14 | Zamora FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 | -6 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Portuguesa FC Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Puerto Cabello | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 13.05.2026 | Puerto Cabello | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 09.05.2026 | Real Esppor Club | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 02.05.2026 | UCV | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 25.04.2026 | UCV | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 20.04.2026 | Real Esppor Club | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Puerto Cabello | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 05.04.2026 | Estudiantes de Merida FC | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 22.03.2026 | Rayo Zuliano | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 18.03.2026 | Zamora FC | A | 0-2 (0-2) | P | U |
Real Esppor Club Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.05.2026 | Independ. Rivadavia | H | 2-4 (1-2) | I | O |
| 15.05.2026 | UCV | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.05.2026 | UCV | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 09.05.2026 | Portuguesa FC | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 06.05.2026 | Bolivar | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 03.05.2026 | Puerto Cabello | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 30.04.2026 | Independ. Rivadavia | A | 4-1 (3-1) | I | O |
| 25.04.2026 | Trujillanos FC | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 20.04.2026 | Portuguesa FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.04.2026 | Bolivar | A | 1-1 (0-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (24 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Primera División | Real Esppor Club | 1-1 (0-1) | Portuguesa FC | N | U |
| 20.04.2026 | Primera División | Real Esppor Club | 0-0 (0-0) | Portuguesa FC | N | U |
| 31.08.2025 | Primera División | Real Esppor Club | 3-1 (0-1) | Portuguesa FC | I | O |
| 09.06.2025 | Primera División | Real Esppor Club | 1-1 (1-0) | Portuguesa FC | N | U |
| 04.05.2025 | Primera División | Portuguesa FC | 1-2 (0-1) | Real Esppor Club | I | O |
| 31.03.2025 | Primera División | Portuguesa FC | 1-3 (1-1) | Real Esppor Club | I | O |
| 04.10.2024 | Primera División | Portuguesa FC | 2-1 (1-0) | Real Esppor Club | P | O |
| 07.04.2024 | Primera División | Real Esppor Club | 0-2 (0-1) | Portuguesa FC | P | U |
| 26.08.2023 | Primera División | Real Esppor Club | 2-2 (1-0) | Portuguesa FC | N | O |
| 10.03.2023 | Primera División | Portuguesa FC | 2-0 (1-0) | Real Esppor Club | P | U |
| 11.06.2022 | Primera División | Real Esppor Club | 2-1 (1-1) | Portuguesa FC | I | O |
| 02.06.2022 | Primera División | Portuguesa FC | 1-0 (0-0) | Real Esppor Club | P | U |
| 04.10.2020 | Primera División | Real Esppor Club | 0-0 | Portuguesa FC | N | U |
| 03.05.2020 | Primera División | Portuguesa FC | 0-0 | Real Esppor Club | N | U |
| 23.02.2020 | Primera División | Real Esppor Club | 2-0 (0-0) | Portuguesa FC | I | U |
| 31.08.2019 | Primera División | Portuguesa FC | 1-0 (0-0) | Real Esppor Club | P | U |
| 10.03.2019 | Primera División | Real Esppor Club | 2-0 (1-0) | Portuguesa FC | I | U |
| 19.09.2018 | Primera División | Portuguesa FC | 1-2 (0-1) | Real Esppor Club | I | O |
| 03.04.2018 | Primera División | Real Esppor Club | 1-1 (0-1) | Portuguesa FC | N | U |
| 22.10.2017 | Primera División | Portuguesa FC | 3-0 (1-0) | Real Esppor Club | P | O |
| 14.05.2017 | Primera División | Real Esppor Club | 1-1 (0-0) | Portuguesa FC | N | U |
| 23.07.2016 | Primera División | Real Esppor Club | 0-0 (0-0) | Portuguesa FC | N | U |
| 20.02.2016 | Primera División | Portuguesa FC | 1-1 (0-1) | Real Esppor Club | N | U |
| 21.09.2015 | Primera División | Real Esppor Club | 3-1 (1-0) | Portuguesa FC | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 90.8% | – | – | – | 90.2% | 90.3% |
| 1 | 2.36 18.3% | 2.26 17.2% | - | - | - | 2.40 11.1% | 2.50 9.1% |
| X | 3.10 1.6% | 2.97 0.3% | - | - | - | 2.75 8.3% | 2.85 1.7% |
| 2 | 3.24 26.1% | 3.10 27.6% | - | - | - | 3.05 24.5% | 2.80 12.0% |
| 0-2 | 1.52 2.6% | 1.47 2.6% | - | - | - | 1.53 0.0% | 1.46 4.6% |
| 3+ | 2.54 4.5% | 2.46 4.2% | - | - | - | 2.35 0.0% | 2.47 7.4% |
| 4+ | 6.20 10.7% | 4.90 7.7% | - | - | - | 4.50 0.0% | 5.10 10.9% |
| GG | 2.11 3.9% | 2.04 4.1% | - | - | - | - | 2.10 5.0% |
| NG | 1.72 3.4% | 1.66 4.0% | - | - | - | - | 1.62 4.1% |
| I2+ | 4.04 5.8% | 3.50 2.3% | - | - | - | 3.50 0.0% | 3.75 8.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice