UCV 2 - 3 Portuguesa FC — rezultat
30.05.2026 20:00 • Venecuela - Primera Division
Mečevi iz lige Venecuela - Primera Division
| Meč | Datum | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|
| ponedeljak, 31. avgust 2026. | ||||
| ── Primera División ── | ||||
| UCV - Rayo Zuliano | 31.08.2026 22:30 | 1.57 | 4.32 | 5.71 |
| Puerto Cabello - Academia Anzoategui | 31.08.2026 23:30 | 1.4 | 4.32 | 8.35 |
| Meč | Datum | Kvote |
|---|---|---|
| ponedeljak, 31. avgust 2026. | ||
| ── Primera División ── | ||
| UCV - Rayo Zuliano | 31.08 22:30 |
1.57
|
4.32
|
5.71
|
| Puerto Cabello - Academia Anzoategui | 31.08 23:30 |
1.4
|
4.32
|
8.35
|
Tabele Venecuela - Primera Division
Primera División
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Esppor Club | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | 6 | 9 | 4.2 | 12 |
| 2 | Metropolitanos FC | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 12 |
| 3 | Puerto Cabello | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 10 |
| 4 | Portuguesa FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 10 |
| 5 | Deportivo Tachira FC | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 9 |
| 6 | Estudiantes de Merida FC | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 6 | -1 | 2.2 | 8 |
| 7 | Carabobo FC | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 3 | 1 | 1.4 | 7 |
| 8 | Zamora FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | 9 | -4 | 2.8 | 6 |
| 9 | Caracas FC | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 5 |
| 10 | Academia Anzoategui | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 4 |
| 11 | Monagas SC | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 4 |
| 12 | Trujillanos FC | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.8 | 4 |
| 13 | Rayo Zuliano | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 9 | -4 | 2.8 | 3 |
| 14 | UCV | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 2.2 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 9 |
| 2 | Estudiantes de Merida FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 7 |
| 3 | Puerto Cabello | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | 6 |
| 4 | Carabobo FC | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 6 |
| 5 | Portuguesa FC | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 |
| 6 | Deportivo Tachira FC | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 6 |
| 7 | Zamora FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 6 |
| 8 | Monagas SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 9 | Real Esppor Club | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 5 | 3 |
| 10 | Trujillanos FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 11 | UCV | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 12 | Rayo Zuliano | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 | -1 | 3 | 3 |
| 13 | Caracas FC | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 14 | Academia Anzoategui | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Esppor Club | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 3 | 5 | 3.7 | 9 |
| 2 | Puerto Cabello | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 3 | Portuguesa FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 4 | Metropolitanos FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 5 | Deportivo Tachira FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 6 | Academia Anzoategui | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 7 | Caracas FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 8 | Carabobo FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 1 |
| 9 | Estudiantes de Merida FC | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 10 | Trujillanos FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | -3 | 1 | 1 |
| 11 | Monagas SC | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 4 | 0 |
| 12 | Rayo Zuliano | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 0 |
| 13 | UCV | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 14 | Zamora FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 | -6 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
UCV Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.05.2026 | Libertad Asuncion | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 23.05.2026 | Puerto Cabello | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 19.05.2026 | Rosario Central | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 15.05.2026 | Real Esppor Club | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.05.2026 | Real Esppor Club | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 10.05.2026 | Puerto Cabello | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 06.05.2026 | Independiente del Valle | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 02.05.2026 | Portuguesa FC | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 29.04.2026 | Rosario Central | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 25.04.2026 | Portuguesa FC | A | 3-0 (2-0) | I | O |
Portuguesa FC Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | Real Esppor Club | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 17.05.2026 | Puerto Cabello | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 13.05.2026 | Puerto Cabello | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 09.05.2026 | Real Esppor Club | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 02.05.2026 | UCV | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 25.04.2026 | UCV | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 20.04.2026 | Real Esppor Club | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Puerto Cabello | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 05.04.2026 | Estudiantes de Merida FC | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 22.03.2026 | Rayo Zuliano | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (12 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Primera División | Portuguesa FC | 1-1 (1-0) | UCV | N | U |
| 25.04.2026 | Primera División | Portuguesa FC | 3-0 (2-0) | UCV | I | O |
| 03.08.2025 | Primera División | UCV | 2-0 (0-0) | Portuguesa FC | P | U |
| 31.05.2025 | Primera División | Portuguesa FC | 1-3 (1-2) | UCV | P | O |
| 11.05.2025 | Primera División | UCV | 2-2 (1-1) | Portuguesa FC | N | O |
| 23.02.2025 | Primera División | Portuguesa FC | 0-1 (0-0) | UCV | P | U |
| 22.09.2024 | Primera División | Portuguesa FC | 1-1 (1-0) | UCV | N | U |
| 22.03.2024 | Primera División | UCV | 1-0 (0-0) | Portuguesa FC | P | U |
| 28.07.2023 | Primera División | UCV | 0-1 (0-1) | Portuguesa FC | I | U |
| 16.04.2023 | Primera División | Portuguesa FC | 2-0 (1-0) | UCV | I | U |
| 20.08.2022 | Primera División | UCV | 2-0 (0-0) | Portuguesa FC | P | U |
| 03.04.2022 | Primera División | Portuguesa FC | 0-0 (0-0) | UCV | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 90.8% | – | – | – | 90.1% | – |
| 1 | 1.85 17.4% | 1.77 17.3% | - | - | - | 1.80 7.7% | - |
| X | 3.36 5.7% | 3.22 5.9% | - | - | - | 3.25 3.2% | - |
| 2 | 4.62 35.1% | 4.42 35.2% | - | - | - | 4.05 12.5% | - |
| 0-2 | 1.78 3.5% | 1.72 3.0% | - | - | - | 1.72 3.6% | - |
| 3+ | 2.04 3.8% | 1.98 3.9% | - | - | - | 2.00 4.8% | - |
| 4+ | 3.82 5.4% | 3.34 4.6% | - | - | - | 3.60 5.3% | - |
| GG | 1.92 2.1% | 1.85 2.2% | - | - | - | - | - |
| NG | 1.88 2.1% | 1.82 2.2% | - | - | - | - | - |
| I2+ | 3.08 3.4% | 2.83 3.1% | - | - | - | 3.05 3.2% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice