Real Esppor Club 0 - 2 Puerto Cabello — rezultat
31.05.2026 00:00 • Venecuela - Primera Division
Mečevi iz lige Venecuela - Primera Division
Tabele Venecuela - Primera Division
Primera División
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 12 | 10 | 1 | 1 | 28 | 9 | 19 | 3.1 | 31 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 12 | 8 | 2 | 2 | 28 | 15 | 13 | 3.6 | 26 |
| 3 | Puerto Cabello | 12 | 6 | 4 | 2 | 16 | 9 | 7 | 2.1 | 22 |
| 4 | Carabobo FC | 12 | 6 | 3 | 3 | 13 | 8 | 5 | 1.8 | 21 |
| 5 | Portuguesa FC | 12 | 4 | 6 | 2 | 14 | 12 | 2 | 2.2 | 18 |
| 6 | Real Esppor Club | 12 | 5 | 2 | 5 | 21 | 16 | 5 | 3.1 | 17 |
| 7 | Monagas SC | 12 | 5 | 2 | 5 | 14 | 14 | 0 | 2.3 | 17 |
| 8 | Estudiantes de Merida FC | 12 | 4 | 4 | 4 | 13 | 14 | -1 | 2.2 | 16 |
| 9 | UCV | 12 | 4 | 3 | 5 | 13 | 15 | -2 | 2.3 | 15 |
| 10 | Caracas FC | 12 | 3 | 5 | 4 | 13 | 15 | -2 | 2.3 | 14 |
| 11 | Trujillanos FC | 12 | 3 | 2 | 7 | 12 | 19 | -7 | 2.6 | 11 |
| 12 | Rayo Zuliano | 12 | 3 | 2 | 7 | 17 | 27 | -10 | 3.7 | 11 |
| 13 | Zamora FC | 12 | 2 | 2 | 8 | 11 | 25 | -14 | 3 | 8 |
| 14 | Academia Anzoategui | 12 | 1 | 2 | 9 | 6 | 21 | -15 | 2.2 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 4 | 14 | 3.7 | 18 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 5 | 7 | 2.8 | 14 |
| 3 | Puerto Cabello | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 5 | 6 | 2.7 | 13 |
| 4 | Carabobo FC | 5 | 4 | 1 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1 | 13 |
| 5 | Estudiantes de Merida FC | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 3 | 4 | 1.7 | 12 |
| 6 | Portuguesa FC | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 12 |
| 7 | UCV | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 11 |
| 8 | Monagas SC | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | 4 | 1 | 1.5 | 10 |
| 9 | Rayo Zuliano | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 10 | Real Esppor Club | 6 | 2 | 0 | 4 | 12 | 11 | 1 | 3.8 | 6 |
| 11 | Caracas FC | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 6 |
| 12 | Trujillanos FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 10 | -2 | 3 | 6 |
| 13 | Zamora FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 6 |
| 14 | Academia Anzoategui | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | 14 | -9 | 2.7 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 13 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 | 10 | 6 | 4.3 | 12 |
| 3 | Real Esppor Club | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 11 |
| 4 | Puerto Cabello | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.5 | 9 |
| 5 | Carabobo FC | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 8 | 0 | 2.3 | 8 |
| 6 | Caracas FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 7 | -3 | 1.8 | 8 |
| 7 | Monagas SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 10 | -1 | 3.2 | 7 |
| 8 | Portuguesa FC | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 6 |
| 9 | Trujillanos FC | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.2 | 5 |
| 10 | Estudiantes de Merida FC | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 11 | -5 | 2.8 | 4 |
| 11 | UCV | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 4 |
| 12 | Academia Anzoategui | 5 | 1 | 0 | 4 | 1 | 7 | -6 | 1.6 | 3 |
| 13 | Rayo Zuliano | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 17 | -10 | 4 | 3 |
| 14 | Zamora FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 13 | -10 | 2.7 | 2 |
Forma i statistika timova
Real Esppor Club Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.05.2026 | Fluminense | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 23.05.2026 | Portuguesa FC | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 21.05.2026 | Independ. Rivadavia | H | 2-4 (1-2) | I | O |
| 15.05.2026 | UCV | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.05.2026 | UCV | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 09.05.2026 | Portuguesa FC | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 06.05.2026 | Bolivar | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 03.05.2026 | Puerto Cabello | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 30.04.2026 | Independ. Rivadavia | A | 4-1 (3-1) | I | O |
| 25.04.2026 | Trujillanos FC | A | 0-1 (0-0) | P | U |
Puerto Cabello Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.05.2026 | Atletico-MG | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 23.05.2026 | UCV | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 21.05.2026 | Juventud | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 17.05.2026 | Portuguesa FC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 13.05.2026 | Portuguesa FC | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 10.05.2026 | UCV | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 06.05.2026 | Cienciano | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 03.05.2026 | Real Esppor Club | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 29.04.2026 | Juventud | A | 4-0 (4-0) | I | O |
| 25.04.2026 | Monagas SC | A | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (22 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2026 | Primera División | Puerto Cabello | 1-1 (0-0) | Real Esppor Club | N | U |
| 13.03.2026 | Primera División | Real Esppor Club | 0-0 (0-0) | Puerto Cabello | N | U |
| 08.11.2025 | Primera División | Real Esppor Club | 0-0 (0-0) | Puerto Cabello | N | U |
| 17.10.2025 | Primera División | Puerto Cabello | 3-1 (2-0) | Real Esppor Club | I | O |
| 13.09.2025 | Primera División | Puerto Cabello | 1-0 (1-0) | Real Esppor Club | I | U |
| 05.04.2025 | Primera División | Real Esppor Club | 0-0 (0-0) | Puerto Cabello | N | U |
| 14.08.2024 | Primera División | Puerto Cabello | 0-1 (0-0) | Real Esppor Club | P | U |
| 24.02.2024 | Primera División | Real Esppor Club | 0-0 (0-0) | Puerto Cabello | N | U |
| 11.08.2023 | Primera División | Real Esppor Club | 2-1 (1-0) | Puerto Cabello | P | O |
| 01.04.2023 | Primera División | Puerto Cabello | 1-0 (0-0) | Real Esppor Club | I | U |
| 14.09.2022 | Primera División | Puerto Cabello | 1-1 (0-0) | Real Esppor Club | N | U |
| 06.03.2022 | Primera División | Real Esppor Club | 2-1 (0-0) | Puerto Cabello | P | O |
| 18.09.2021 | Primera División | Real Esppor Club | 0-0 (0-0) | Puerto Cabello | N | U |
| 29.07.2021 | Primera División | Puerto Cabello | 0-2 (0-0) | Real Esppor Club | P | U |
| 12.06.2021 | Primera División | Real Esppor Club | 0-1 (0-1) | Puerto Cabello | I | U |
| 24.04.2021 | Primera División | Puerto Cabello | 0-0 (0-0) | Real Esppor Club | N | U |
| 02.12.2020 | Primera División | Puerto Cabello | 1-1 (1-1) | Real Esppor Club | N | U |
| 01.11.2020 | Primera División | Real Esppor Club | 3-0 (1-0) | Puerto Cabello | P | O |
| 16.08.2020 | Primera División | Puerto Cabello | - | Real Esppor Club | - | U |
| 13.10.2019 | Primera División | Real Esppor Club | 2-2 (1-1) | Puerto Cabello | N | O |
| 22.04.2019 | Primera División | Puerto Cabello | 3-3 (1-1) | Real Esppor Club | N | O |
| 17.10.2018 | Primera División | Real Esppor Club | 3-2 (2-0) | Puerto Cabello | P | O |
| 04.05.2018 | Primera División | Puerto Cabello | 1-2 (0-1) | Real Esppor Club | P | O |