Turska - 1. Liga — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 96 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Tabela
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kayserispor | 10 | 8 | 1 | 1 | 22 | 5 | 17 | 2.7 | 25 |
| 2 | Bursaspor | 10 | 7 | 1 | 2 | 20 | 9 | 11 | 2.9 | 22 |
| 3 | 76 Igdır Belediyespor | 10 | 6 | 2 | 2 | 14 | 8 | 6 | 2.2 | 20 |
| 4 | Batman Petrolspor | 10 | 6 | 1 | 3 | 20 | 17 | 3 | 3.7 | 19 |
| 5 | Mardin BB | 10 | 5 | 3 | 2 | 12 | 6 | 6 | 1.8 | 18 |
| 6 | Keciorengucu | 10 | 4 | 5 | 1 | 19 | 10 | 9 | 2.9 | 17 |
| 7 | Sarıyer | 11 | 4 | 4 | 3 | 14 | 15 | -1 | 2.6 | 16 |
| 8 | Antalyaspor | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 17 | -2 | 3.2 | 15 |
| 9 | Bandırmaspor | 11 | 3 | 5 | 3 | 16 | 8 | 8 | 2.2 | 14 |
| 10 | BB Bodrumspor | 11 | 3 | 5 | 3 | 13 | 10 | 3 | 2.1 | 14 |
| 11 | Sivasspor | 11 | 2 | 7 | 2 | 15 | 14 | 1 | 2.6 | 13 |
| 12 | Fatih Karagumruk | 10 | 3 | 4 | 3 | 13 | 13 | 0 | 2.6 | 13 |
| 13 | Muglaspor | 10 | 2 | 6 | 2 | 9 | 11 | -2 | 2 | 12 |
| 14 | Manisa BBSK | 10 | 2 | 4 | 4 | 15 | 16 | -1 | 3.1 | 10 |
| 15 | Pendikspor | 10 | 2 | 4 | 4 | 12 | 19 | -7 | 3.1 | 10 |
| 16 | Erokspor | 10 | 1 | 6 | 3 | 6 | 11 | -5 | 1.7 | 9 |
| 17 | Van BB | 10 | 2 | 3 | 5 | 10 | 20 | -10 | 3 | 9 |
| 18 | Umraniyespor | 9 | 1 | 4 | 4 | 7 | 10 | -3 | 1.9 | 7 |
| 19 | Istanbulspor | 10 | 1 | 2 | 7 | 9 | 24 | -15 | 3.3 | 5 |
| 20 | Boluspor | 9 | 0 | 1 | 8 | 3 | 21 | -18 | 2.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 76 Igdır Belediyespor | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 4 | 5 | 2.6 | 12 |
| 2 | Batman Petrolspor | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | 8 | 5 | 4.2 | 12 |
| 3 | Mardin BB | 5 | 3 | 1 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.4 | 10 |
| 4 | Sarıyer | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 10 |
| 5 | Kayserispor | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 4 | 6 | 3.5 | 9 |
| 6 | Keciorengucu | 5 | 2 | 3 | 0 | 10 | 4 | 6 | 2.8 | 9 |
| 7 | Fatih Karagumruk | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 9 |
| 8 | Bandırmaspor | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 4 | 7 | 2.5 | 8 |
| 9 | Sivasspor | 6 | 1 | 5 | 0 | 10 | 7 | 3 | 2.8 | 8 |
| 10 | BB Bodrumspor | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 5 | 1 | 1.8 | 8 |
| 11 | Bursaspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 3 | 7 |
| 12 | Pendikspor | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 6 |
| 13 | Muglaspor | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 6 |
| 14 | Antalyaspor | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 14 | -3 | 4.2 | 6 |
| 15 | Manisa BBSK | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 5 |
| 16 | Van BB | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 4 |
| 17 | Umraniyespor | 5 | 0 | 3 | 2 | 3 | 5 | -2 | 1.6 | 3 |
| 18 | Istanbulspor | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 2 |
| 19 | Erokspor | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2 | 1 |
| 20 | Boluspor | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 9 | -7 | 2.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kayserispor | 6 | 5 | 1 | 0 | 12 | 1 | 11 | 2.2 | 16 |
| 2 | Bursaspor | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | 5 | 7 | 2.8 | 15 |
| 3 | Antalyaspor | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 9 |
| 4 | Mardin BB | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.2 | 8 |
| 5 | Keciorengucu | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3 | 8 |
| 6 | 76 Igdır Belediyespor | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 8 |
| 7 | Erokspor | 6 | 1 | 5 | 0 | 5 | 4 | 1 | 1.5 | 8 |
| 8 | Batman Petrolspor | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 9 | -2 | 3.2 | 7 |
| 9 | BB Bodrumspor | 5 | 1 | 3 | 1 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 6 |
| 10 | Bandırmaspor | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 6 |
| 11 | Muglaspor | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.4 | 6 |
| 12 | Sarıyer | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 6 |
| 13 | Sivasspor | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 5 |
| 14 | Manisa BBSK | 5 | 1 | 2 | 2 | 9 | 11 | -2 | 4 | 5 |
| 15 | Van BB | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 11 | -5 | 3.4 | 5 |
| 16 | Umraniyespor | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 4 |
| 17 | Fatih Karagumruk | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 4 |
| 18 | Pendikspor | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 13 | -7 | 3.8 | 4 |
| 19 | Istanbulspor | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 18 | -13 | 3.8 | 3 |
| 20 | Boluspor | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 12 | -11 | 3.2 | 0 |
Rezultati
nedelja, 18. oktobar 2026
subota, 17. oktobar 2026
četvrtak, 15. oktobar 2026
sreda, 14. oktobar 2026
utorak, 13. oktobar 2026
nedelja, 11. oktobar 2026
subota, 10. oktobar 2026
petak, 09. oktobar 2026
nedelja, 20. septembar 2026
subota, 19. septembar 2026
petak, 18. septembar 2026
ponedeljak, 14. septembar 2026
nedelja, 13. septembar 2026
subota, 12. septembar 2026
petak, 11. septembar 2026
ponedeljak, 07. septembar 2026
nedelja, 06. septembar 2026
subota, 05. septembar 2026
četvrtak, 03. septembar 2026
sreda, 02. septembar 2026
utorak, 01. septembar 2026
nedelja, 30. avgust 2026
subota, 29. avgust 2026
petak, 28. avgust 2026
ponedeljak, 24. avgust 2026
nedelja, 23. avgust 2026
subota, 22. avgust 2026
petak, 21. avgust 2026
ponedeljak, 17. avgust 2026
nedelja, 16. avgust 2026
subota, 15. avgust 2026
petak, 14. avgust 2026
ponedeljak, 10. avgust 2026
nedelja, 09. avgust 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 72% mečeva, a preokret se desi u 8% (uzorak: 60 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 5% (5)
- 1 15% (14)
- 2 34% (33)
- 3 22% (21)
- 4 13% (12)
- 5+ 11% (11)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.91 | 2.61 | -0.30 |
| 3+ golova | 53% | 46% | -7 pp |
| Oba tima daju gol | 50% | 55% | +5 pp |
| Pobede domaćina | 45% | 33% | -12 pp |
Uzorak prošle sezone: 385 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Batman Petrolspor | 10 | 3.70 | 2.00 | 1.70 | 80% | 70% | 20% | W L L L W |
| Istanbulspor | 9 | 3.33 | 1.00 | 2.33 | 67% | 56% | 11% | L L W L L |
| Manisa BBSK | 9 | 3.11 | 1.44 | 1.67 | 56% | 78% | 11% | D L L D L |
| Pendikspor | 10 | 3.10 | 1.20 | 1.90 | 50% | 80% | 10% | L L D D W |
| Van BB | 10 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 50% | 60% | 0% | W L L D D |
| Bursaspor | 10 | 2.90 | 2.00 | 0.90 | 80% | 60% | 40% | W L W D W |
| Sivasspor | 10 | 2.90 | 1.50 | 1.40 | 50% | 90% | 0% | D D W D D |
| Antalyaspor | 9 | 2.78 | 1.22 | 1.56 | 67% | 44% | 33% | L W W W L |
| Kayserispor | 10 | 2.70 | 2.20 | 0.50 | 50% | 30% | 70% | W W W W W |
| Sarıyer | 11 | 2.64 | 1.27 | 1.36 | 45% | 73% | 18% | D L D W D |
| Boluspor | 8 | 2.63 | 0.25 | 2.38 | 38% | 25% | 0% | L L D L L |
| Fatih Karagumruk | 10 | 2.60 | 1.30 | 1.30 | 30% | 70% | 10% | L D W D L |
| Keciorengucu | 9 | 2.44 | 1.78 | 0.67 | 33% | 56% | 44% | D W D D W |
| 76 Igdır Belediyespor | 10 | 2.20 | 1.40 | 0.80 | 40% | 40% | 40% | D W D W W |
| Umraniyespor | 8 | 2.13 | 0.88 | 1.25 | 38% | 63% | 13% | D W L L L |
| Bandırmaspor | 10 | 2.10 | 1.30 | 0.80 | 20% | 50% | 30% | L D W L D |
| BB Bodrumspor | 11 | 2.09 | 1.18 | 0.91 | 36% | 36% | 36% | W W L D W |
| Mardin BB | 9 | 2.00 | 1.33 | 0.67 | 33% | 33% | 44% | W W L L W |
| Muglaspor | 10 | 2.00 | 0.90 | 1.10 | 30% | 40% | 40% | L D D D D |
| Erokspor | 9 | 1.89 | 0.67 | 1.22 | 22% | 44% | 22% | D W L D L |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.