Uporedi kvote: Pendikspor - Umraniyespor
05.09.2026 17:00 • Turska - 1. Liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,7 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.1% | 91.1% | – | 92.6% | – | – | 90.2% |
| 1 | 1.73 6.8% | 1.73 6.8% | - | 1.78 9.9% | - | - | 1.83 0.0% |
| X | 3.50 6.7% | 3.50 6.7% | - | 3.65 3.9% | - | - | 3.20 0.0% |
| 2 | 4.27 14.6% | 4.27 14.6% | - | 4.10 16.3% | - | - | 4.00 0.0% |
| 0-2 | 1.68 0.0% | 1.68 0.0% | - | 1.71 0.0% | - | - | 1.67 0.0% |
| 3+ | 2.06 0.0% | 2.06 0.0% | - | 2.02 0.0% | - | - | 2.05 0.0% |
| 4+ | 3.74 0.0% | 3.74 0.0% | - | 3.55 0.0% | - | - | 3.80 0.0% |
| GG | 1.92 0.0% | 1.92 0.0% | - | 1.95 0.0% | - | - | 1.94 0.0% |
| NG | 1.77 0.0% | 1.77 0.0% | - | 1.76 0.0% | - | - | 1.73 0.0% |
| I2+ | 3.02 0.0% | 3.02 0.0% | - | 2.92 0.0% | - | - | 3.10 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Mečevi iz lige Turska - 1. Liga
Tabele Turska - 1. Liga
1. Lig
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Batman Petrolspor | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 4 | 4 | 3 | 10 |
| 2 | Sarıyer | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 10 |
| 3 | Kayserispor | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 2 | 4 | 2 | 9 |
| 4 | Bursaspor | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 9 |
| 5 | Mardin BB | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 8 |
| 6 | Keciorengucu | 5 | 2 | 2 | 1 | 12 | 8 | 4 | 4 | 8 |
| 7 | Manisa BBSK | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 4 | 4 | 3 | 8 |
| 8 | Muglaspor | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 8 |
| 9 | Fatih Karagumruk | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 7 |
| 10 | Bandırmaspor | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 3 | 2 | 1.6 | 6 |
| 11 | 76 Igdır Belediyespor | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1.2 | 6 |
| 12 | Antalyaspor | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 6 |
| 13 | Pendikspor | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 11 | -4 | 3.6 | 5 |
| 14 | Van BB | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 4 |
| 15 | Erokspor | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 3 |
| 16 | Umraniyespor | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2 | 3 |
| 17 | BB Bodrumspor | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 3 |
| 18 | Sivasspor | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 2 |
| 19 | Istanbulspor | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 2 |
| 20 | Boluspor | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | 11 | -10 | 2.4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Batman Petrolspor | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 2 | Sarıyer | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 3 | Fatih Karagumruk | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 6 |
| 4 | Keciorengucu | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 4.5 | 4 |
| 5 | Manisa BBSK | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 4 |
| 6 | Mardin BB | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 7 | Muglaspor | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 |
| 8 | Bandırmaspor | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 4 |
| 9 | Kayserispor | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 3 |
| 10 | Bursaspor | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 11 | 76 Igdır Belediyespor | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 3 |
| 12 | Antalyaspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 8 | -1 | 5 | 3 |
| 13 | Van BB | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 3 |
| 14 | Pendikspor | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 2 |
| 15 | Sivasspor | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 16 | Istanbulspor | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 2 |
| 17 | Umraniyespor | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 2 |
| 18 | Erokspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 19 | BB Bodrumspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | -2 | 1 | 1 |
| 20 | Boluspor | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kayserispor | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 6 |
| 2 | Bursaspor | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 6 |
| 3 | Mardin BB | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 4 |
| 4 | Batman Petrolspor | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 4 |
| 5 | Sarıyer | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 6 | Keciorengucu | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 7 | Manisa BBSK | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 4 |
| 8 | Muglaspor | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 4 |
| 9 | 76 Igdır Belediyespor | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 10 | Antalyaspor | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 11 | Pendikspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 3 |
| 12 | Bandırmaspor | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 13 | Erokspor | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 14 | BB Bodrumspor | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 15 | Umraniyespor | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 1 |
| 16 | Fatih Karagumruk | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 17 | Van BB | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 18 | Sivasspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 0 |
| 19 | Istanbulspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| 20 | Boluspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
Forma i statistika timova
Pendikspor Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Sarıyer | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 28.08.2026 | Bandırmaspor | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 22.08.2026 | Antalyaspor | A | 2-3 (0-2) | P | O |
| 16.08.2026 | Keciorengucu | A | 4-1 (2-1) | I | O |
| 10.08.2026 | Batman Petrolspor | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 07.05.2026 | BB Bodrumspor | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 02.05.2026 | Erokspor | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 26.04.2026 | Boluspor | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 19.04.2026 | 76 Igdır Belediyespor | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Yeni Corumspor | H | 1-1 (1-0) | N | U |
Umraniyespor Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Muglaspor | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 28.08.2026 | Keciorengucu | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 22.08.2026 | Erokspor | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 15.08.2026 | Fatih Karagumruk | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 08.08.2026 | Mardin BB | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.05.2026 | Keciorengucu | H | 1-4 (1-4) | I | O |
| 25.04.2026 | Adana Demirspor | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 19.04.2026 | Van BB | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 13.04.2026 | Amed | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 08.04.2026 | Sakaryaspor | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (4 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | 1. Lig | Umraniyespor | 0-0 (0-0) | Pendikspor | N | U |
| 09.11.2025 | 1. Lig | Pendikspor | 3-0 (1-0) | Umraniyespor | P | O |
| 06.04.2025 | 1. Lig | Umraniyespor | 0-0 (0-0) | Pendikspor | N | U |
| 22.11.2024 | 1. Lig | Pendikspor | 2-2 (2-0) | Umraniyespor | N | O |