Uporedi kvote: Kayserispor - Batman Petrolspor
18.10.2026 13:00 • Turska - 1. Liga
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | – | – | – | 92.4% | – | – | – |
| 1 | - | - | - | 1.75 0.0% | - | - | - |
| X | - | - | - | 3.70 0.0% | - | - | - |
| 2 | - | - | - | 4.15 0.0% | - | - | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Mečevi iz lige Turska - 1. Liga
Tabele Turska - 1. Liga
1. Lig
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kayserispor | 9 | 7 | 1 | 1 | 18 | 5 | 13 | 2.6 | 22 |
| 2 | Bursaspor | 9 | 6 | 1 | 2 | 17 | 9 | 8 | 2.9 | 19 |
| 3 | 76 Igdır Belediyespor | 9 | 6 | 1 | 2 | 14 | 8 | 6 | 2.4 | 19 |
| 4 | Keciorengucu | 9 | 4 | 4 | 1 | 19 | 10 | 9 | 3.2 | 16 |
| 5 | Batman Petrolspor | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 | 15 | 1 | 3.4 | 16 |
| 6 | Mardin BB | 9 | 4 | 3 | 2 | 11 | 6 | 5 | 1.9 | 15 |
| 7 | Antalyaspor | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 13 | 2 | 3.1 | 15 |
| 8 | Sarıyer | 9 | 4 | 3 | 2 | 12 | 10 | 2 | 2.4 | 15 |
| 9 | Bandırmaspor | 9 | 3 | 4 | 2 | 14 | 5 | 9 | 2.1 | 13 |
| 10 | Fatih Karagumruk | 9 | 3 | 4 | 2 | 13 | 12 | 1 | 2.8 | 13 |
| 11 | Muglaspor | 9 | 2 | 6 | 1 | 9 | 8 | 1 | 1.9 | 12 |
| 12 | Sivasspor | 9 | 2 | 5 | 2 | 13 | 12 | 1 | 2.8 | 11 |
| 13 | Pendikspor | 9 | 2 | 4 | 3 | 11 | 17 | -6 | 3.1 | 10 |
| 14 | Manisa BBSK | 9 | 2 | 3 | 4 | 14 | 15 | -1 | 3.2 | 9 |
| 15 | BB Bodrumspor | 9 | 1 | 5 | 3 | 7 | 8 | -1 | 1.7 | 8 |
| 16 | Erokspor | 9 | 1 | 5 | 3 | 5 | 10 | -5 | 1.7 | 8 |
| 17 | Umraniyespor | 9 | 1 | 4 | 4 | 7 | 10 | -3 | 1.9 | 7 |
| 18 | Van BB | 9 | 1 | 3 | 5 | 8 | 19 | -11 | 3 | 6 |
| 19 | Istanbulspor | 9 | 1 | 2 | 6 | 7 | 20 | -13 | 3 | 5 |
| 20 | Boluspor | 9 | 0 | 1 | 8 | 3 | 21 | -18 | 2.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 76 Igdır Belediyespor | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 4 | 5 | 2.6 | 12 |
| 2 | Sarıyer | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 10 |
| 3 | Kayserispor | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 4 | 6 | 3.5 | 9 |
| 4 | Batman Petrolspor | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 9 |
| 5 | Fatih Karagumruk | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 9 |
| 6 | Keciorengucu | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | 4 | 6 | 3.5 | 8 |
| 7 | Bandırmaspor | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 3 | 7 | 2.6 | 7 |
| 8 | Bursaspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 3 | 7 |
| 9 | Sivasspor | 5 | 1 | 4 | 0 | 9 | 6 | 3 | 3 | 7 |
| 10 | Mardin BB | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 7 |
| 11 | Muglaspor | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 12 | Antalyaspor | 5 | 2 | 0 | 3 | 11 | 10 | 1 | 4.2 | 6 |
| 13 | Pendikspor | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 6 |
| 14 | BB Bodrumspor | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 4 | 0 | 1.6 | 5 |
| 15 | Manisa BBSK | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 4 |
| 16 | Van BB | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 4 |
| 17 | Umraniyespor | 5 | 0 | 3 | 2 | 3 | 5 | -2 | 1.6 | 3 |
| 18 | Istanbulspor | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 2 |
| 19 | Erokspor | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2 | 1 |
| 20 | Boluspor | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 9 | -7 | 2.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kayserispor | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | 1 | 7 | 1.8 | 13 |
| 2 | Bursaspor | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 12 |
| 3 | Antalyaspor | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 9 |
| 4 | Keciorengucu | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3 | 8 |
| 5 | Mardin BB | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.2 | 8 |
| 6 | 76 Igdır Belediyespor | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 7 | Erokspor | 5 | 1 | 4 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1.4 | 7 |
| 8 | Batman Petrolspor | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 9 | -2 | 3.2 | 7 |
| 9 | Bandırmaspor | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 6 |
| 10 | Muglaspor | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.4 | 6 |
| 11 | Sarıyer | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 5 |
| 12 | Manisa BBSK | 5 | 1 | 2 | 2 | 9 | 11 | -2 | 4 | 5 |
| 13 | Fatih Karagumruk | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 | 3.2 | 4 |
| 14 | Umraniyespor | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 4 |
| 15 | Sivasspor | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 4 |
| 16 | Pendikspor | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 13 | -7 | 3.8 | 4 |
| 17 | BB Bodrumspor | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 3 |
| 18 | Istanbulspor | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 14 | -11 | 3.4 | 3 |
| 19 | Van BB | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 10 | -6 | 3.5 | 2 |
| 20 | Boluspor | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 12 | -11 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Kayserispor Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 0.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2026 | Antalyaspor | A | 0-0 | I | U |
| 10.10.2026 | Manisa BBSK | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 20.09.2026 | Mardin BB | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 14.09.2026 | Istanbulspor | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 07.09.2026 | Erokspor | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 02.09.2026 | Fatih Karagumruk | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 29.08.2026 | Bursaspor | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 22.08.2026 | 76 Igdır Belediyespor | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 16.08.2026 | Sivasspor | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 09.08.2026 | Van BB | A | 0-2 (0-1) | P | U |
Batman Petrolspor Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2026 | Istanbulspor | H | 0-0 | I | U |
| 10.10.2026 | 76 Igdır Belediyespor | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 19.09.2026 | Bursaspor | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 12.09.2026 | BB Bodrumspor | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 06.09.2026 | Fatih Karagumruk | H | 4-3 (1-0) | P | O |
| 02.09.2026 | Van BB | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 29.08.2026 | Sivasspor | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 23.08.2026 | Sarıyer | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 17.08.2026 | Boluspor | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 10.08.2026 | Pendikspor | A | 2-2 (0-1) | N | O |