Istanbulspor 0 - 1 Erokspor — rezultat
10.10.2026 16:00 • Turska - 1. Liga
Mečevi iz lige Turska - 1. Liga
Tabele Turska - 1. Liga
1. Lig
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kayserispor | 10 | 8 | 1 | 1 | 22 | 5 | 17 | 2.7 | 25 |
| 2 | Bursaspor | 10 | 7 | 1 | 2 | 20 | 9 | 11 | 2.9 | 22 |
| 3 | 76 Igdır Belediyespor | 10 | 6 | 2 | 2 | 14 | 8 | 6 | 2.2 | 20 |
| 4 | Batman Petrolspor | 10 | 6 | 1 | 3 | 20 | 17 | 3 | 3.7 | 19 |
| 5 | Mardin BB | 10 | 5 | 3 | 2 | 12 | 6 | 6 | 1.8 | 18 |
| 6 | Keciorengucu | 10 | 4 | 5 | 1 | 19 | 10 | 9 | 2.9 | 17 |
| 7 | Sarıyer | 11 | 4 | 4 | 3 | 14 | 15 | -1 | 2.6 | 16 |
| 8 | Antalyaspor | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 17 | -2 | 3.2 | 15 |
| 9 | Bandırmaspor | 11 | 3 | 5 | 3 | 16 | 8 | 8 | 2.2 | 14 |
| 10 | BB Bodrumspor | 11 | 3 | 5 | 3 | 13 | 10 | 3 | 2.1 | 14 |
| 11 | Sivasspor | 11 | 2 | 7 | 2 | 15 | 14 | 1 | 2.6 | 13 |
| 12 | Fatih Karagumruk | 10 | 3 | 4 | 3 | 13 | 13 | 0 | 2.6 | 13 |
| 13 | Muglaspor | 10 | 2 | 6 | 2 | 9 | 11 | -2 | 2 | 12 |
| 14 | Manisa BBSK | 10 | 2 | 4 | 4 | 15 | 16 | -1 | 3.1 | 10 |
| 15 | Pendikspor | 10 | 2 | 4 | 4 | 12 | 19 | -7 | 3.1 | 10 |
| 16 | Erokspor | 10 | 1 | 6 | 3 | 6 | 11 | -5 | 1.7 | 9 |
| 17 | Van BB | 10 | 2 | 3 | 5 | 10 | 20 | -10 | 3 | 9 |
| 18 | Umraniyespor | 9 | 1 | 4 | 4 | 7 | 10 | -3 | 1.9 | 7 |
| 19 | Istanbulspor | 10 | 1 | 2 | 7 | 9 | 24 | -15 | 3.3 | 5 |
| 20 | Boluspor | 9 | 0 | 1 | 8 | 3 | 21 | -18 | 2.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 76 Igdır Belediyespor | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 4 | 5 | 2.6 | 12 |
| 2 | Batman Petrolspor | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | 8 | 5 | 4.2 | 12 |
| 3 | Mardin BB | 5 | 3 | 1 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.4 | 10 |
| 4 | Sarıyer | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 10 |
| 5 | Kayserispor | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 4 | 6 | 3.5 | 9 |
| 6 | Keciorengucu | 5 | 2 | 3 | 0 | 10 | 4 | 6 | 2.8 | 9 |
| 7 | Fatih Karagumruk | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 9 |
| 8 | Bandırmaspor | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 4 | 7 | 2.5 | 8 |
| 9 | Sivasspor | 6 | 1 | 5 | 0 | 10 | 7 | 3 | 2.8 | 8 |
| 10 | BB Bodrumspor | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 5 | 1 | 1.8 | 8 |
| 11 | Bursaspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 3 | 7 |
| 12 | Pendikspor | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 6 |
| 13 | Muglaspor | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 6 |
| 14 | Antalyaspor | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 14 | -3 | 4.2 | 6 |
| 15 | Manisa BBSK | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 5 |
| 16 | Van BB | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 4 |
| 17 | Umraniyespor | 5 | 0 | 3 | 2 | 3 | 5 | -2 | 1.6 | 3 |
| 18 | Istanbulspor | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 2 |
| 19 | Erokspor | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2 | 1 |
| 20 | Boluspor | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 9 | -7 | 2.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kayserispor | 6 | 5 | 1 | 0 | 12 | 1 | 11 | 2.2 | 16 |
| 2 | Bursaspor | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | 5 | 7 | 2.8 | 15 |
| 3 | Antalyaspor | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 9 |
| 4 | Mardin BB | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.2 | 8 |
| 5 | Keciorengucu | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3 | 8 |
| 6 | 76 Igdır Belediyespor | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 8 |
| 7 | Erokspor | 6 | 1 | 5 | 0 | 5 | 4 | 1 | 1.5 | 8 |
| 8 | Batman Petrolspor | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 9 | -2 | 3.2 | 7 |
| 9 | BB Bodrumspor | 5 | 1 | 3 | 1 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 6 |
| 10 | Bandırmaspor | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 6 |
| 11 | Muglaspor | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.4 | 6 |
| 12 | Sarıyer | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 6 |
| 13 | Sivasspor | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 5 |
| 14 | Manisa BBSK | 5 | 1 | 2 | 2 | 9 | 11 | -2 | 4 | 5 |
| 15 | Van BB | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 11 | -5 | 3.4 | 5 |
| 16 | Umraniyespor | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 4 |
| 17 | Fatih Karagumruk | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 4 |
| 18 | Pendikspor | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 13 | -7 | 3.8 | 4 |
| 19 | Istanbulspor | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 18 | -13 | 3.8 | 3 |
| 20 | Boluspor | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 12 | -11 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Istanbulspor Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 2.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | Manisa BBSK | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 14.09.2026 | Kayserispor | A | 4-0 (3-0) | I | O |
| 07.09.2026 | 76 Igdır Belediyespor | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 03.09.2026 | Bursaspor | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 29.08.2026 | Fatih Karagumruk | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 23.08.2026 | Van BB | A | 3-2 (2-2) | I | O |
| 15.08.2026 | BB Bodrumspor | H | 2-2 (2-0) | N | O |
| 08.08.2026 | Bandırmaspor | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 01.05.2026 | Adana Demirspor | H | 8-1 (4-1) | P | O |
| 25.04.2026 | Van BB | A | 1-3 (1-1) | P | O |
Erokspor Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Fatih Karagumruk | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 13.09.2026 | Bursaspor | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 07.09.2026 | Kayserispor | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 03.09.2026 | BB Bodrumspor | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.08.2026 | 76 Igdır Belediyespor | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 22.08.2026 | Umraniyespor | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 14.08.2026 | Sarıyer | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 08.08.2026 | Sivasspor | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.05.2026 | Yeni Corumspor | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 02.05.2026 | Pendikspor | H | 1-1 (1-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (5 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.02.2026 | 1. Lig | Istanbulspor | 1-4 (1-2) | Erokspor | I | O |
| 24.09.2025 | 1. Lig | Erokspor | 5-0 (0-0) | Istanbulspor | I | O |
| 04.05.2025 | 1. Lig | Erokspor | 0-3 (0-1) | Istanbulspor | P | O |
| 05.01.2025 | 1. Lig | Istanbulspor | 4-0 (1-0) | Erokspor | P | O |
| 18.12.2024 | Türkiye Kupası | Erokspor | 1-2 (1-1) | Istanbulspor | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 91.8% | 92.8% | 92.8% | 91.7% | 91.8% |
| 1 | 3.86 11.6% | 3.86 10.9% | 3.90 9.9% | 3.80 16.9% | 4.10 22.0% | 3.80 16.9% | 3.90 23.8% |
| X | 3.54 8.8% | 3.54 9.5% | 3.60 2.9% | 3.65 5.8% | 3.64 5.5% | 3.60 5.9% | 3.60 7.5% |
| 2 | 1.77 10.2% | 1.77 10.6% | 1.80 6.7% | 1.85 6.1% | 1.79 12.3% | 1.82 11.2% | 1.80 10.9% |
| 0-2 | 2.02 1.0% | 2.02 1.0% | 2.05 2.5% | 2.02 1.5% | 2.10 4.5% | 2.06 1.9% | 2.10 5.0% |
| 3+ | 1.68 5.6% | 1.68 5.6% | 1.63 3.0% | 1.71 0.6% | 1.66 3.5% | 1.68 2.3% | 1.65 3.5% |
| 4+ | 2.62 6.1% | 2.62 6.1% | 2.70 3.6% | 2.75 1.1% | - | 2.70 3.6% | 2.70 6.3% |
| GG | 1.63 0.6% | 1.63 0.6% | 1.60 0.0% | 1.64 1.9% | 1.63 0.0% | 1.65 1.2% | 1.63 0.6% |
| NG | 2.12 0.9% | 2.12 0.9% | 2.12 1.0% | 2.12 2.3% | 2.14 0.5% | 2.05 2.4% | 2.15 0.0% |
| I2+ | 2.45 2.8% | 2.45 2.8% | 2.50 2.0% | 2.47 0.0% | 2.52 3.8% | 2.55 3.8% | 2.50 3.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice