Bandırmaspor 0 - 1 Antalyaspor — rezultat
01.09.2026 13:00 • Turska - 1. Liga
Mečevi iz lige Turska - 1. Liga
Tabele Turska - 1. Liga
1. Lig
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Batman Petrolspor | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 4 | 4 | 3 | 10 |
| 2 | Sarıyer | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 10 |
| 3 | Kayserispor | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 2 | 4 | 2 | 9 |
| 4 | Bursaspor | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 9 |
| 5 | Mardin BB | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 8 |
| 6 | Keciorengucu | 5 | 2 | 2 | 1 | 12 | 8 | 4 | 4 | 8 |
| 7 | Manisa BBSK | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 4 | 4 | 3 | 8 |
| 8 | Muglaspor | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 8 |
| 9 | Fatih Karagumruk | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 7 |
| 10 | Bandırmaspor | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 3 | 2 | 1.6 | 6 |
| 11 | 76 Igdır Belediyespor | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1.2 | 6 |
| 12 | Antalyaspor | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 6 |
| 13 | Pendikspor | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 11 | -4 | 3.6 | 5 |
| 14 | Van BB | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 4 |
| 15 | Erokspor | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 3 |
| 16 | Umraniyespor | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2 | 3 |
| 17 | BB Bodrumspor | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 3 |
| 18 | Sivasspor | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 2 |
| 19 | Istanbulspor | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 2 |
| 20 | Boluspor | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | 11 | -10 | 2.4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Batman Petrolspor | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 2 | Sarıyer | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 3 | Fatih Karagumruk | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 6 |
| 4 | Keciorengucu | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 4.5 | 4 |
| 5 | Manisa BBSK | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 4 |
| 6 | Mardin BB | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 7 | Muglaspor | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 |
| 8 | Bandırmaspor | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 4 |
| 9 | Kayserispor | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 3 |
| 10 | Bursaspor | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 11 | 76 Igdır Belediyespor | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 3 |
| 12 | Antalyaspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 8 | -1 | 5 | 3 |
| 13 | Van BB | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 3 |
| 14 | Pendikspor | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 2 |
| 15 | Sivasspor | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 16 | Istanbulspor | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 2 |
| 17 | Umraniyespor | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 2 |
| 18 | Erokspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 19 | BB Bodrumspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | -2 | 1 | 1 |
| 20 | Boluspor | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kayserispor | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 6 |
| 2 | Bursaspor | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 6 |
| 3 | Mardin BB | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 4 |
| 4 | Batman Petrolspor | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 4 |
| 5 | Sarıyer | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 6 | Keciorengucu | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 7 | Manisa BBSK | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 4 |
| 8 | Muglaspor | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 4 |
| 9 | 76 Igdır Belediyespor | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 10 | Antalyaspor | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 11 | Pendikspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 3 |
| 12 | Bandırmaspor | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 13 | Erokspor | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 14 | BB Bodrumspor | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 15 | Umraniyespor | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 1 |
| 16 | Fatih Karagumruk | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 17 | Van BB | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 18 | Sivasspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 0 |
| 19 | Istanbulspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| 20 | Boluspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
Forma i statistika timova
Bandırmaspor Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Pendikspor | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 23.08.2026 | Keciorengucu | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 16.08.2026 | Muglaspor | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.08.2026 | Istanbulspor | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 02.05.2026 | Sivasspor | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 26.04.2026 | Erzurum BB | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 19.04.2026 | Amed | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 11.04.2026 | BB Bodrumspor | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.04.2026 | Sarıyer | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.04.2026 | Yeni Corumspor | A | 0-1 (0-1) | P | U |
Antalyaspor Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Sarıyer | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 22.08.2026 | Pendikspor | H | 2-3 (0-2) | I | O |
| 16.08.2026 | Mardin BB | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 08.08.2026 | Keciorengucu | H | 4-3 (1-0) | P | O |
| 17.05.2026 | Kocaelispor | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 09.05.2026 | Galatasaray | A | 4-2 (0-1) | I | O |
| 03.05.2026 | Alanyaspor | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.04.2026 | Goztepe | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 17.04.2026 | Konyaspor | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 10.04.2026 | Besiktas | A | 4-2 (3-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.1% | 90.1% | 91.9% | 92.9% | 92.9% | 91.8% | 91.9% |
| 1 | 2.44 4.3% | 2.44 4.3% | 2.50 16.7% | 2.50 1.2% | 2.55 6.6% | 2.45 7.5% | 2.47 14.2% |
| X | 3.08 6.7% | 3.08 6.7% | 3.15 1.6% | 3.20 0.0% | 3.12 1.9% | 3.15 3.1% | 3.20 1.6% |
| 2 | 2.66 4.3% | 2.66 4.3% | 2.70 17.4% | 2.75 7.8% | 2.75 9.1% | 2.75 12.2% | 2.70 20.0% |
| 0-2 | 1.67 3.5% | 1.67 3.5% | 1.73 1.8% | 1.64 6.3% | 1.67 4.0% | 1.63 7.4% | 1.71 0.6% |
| 3+ | 2.07 4.0% | 2.07 4.0% | 1.93 1.0% | 2.12 7.6% | 2.08 4.5% | 2.15 10.3% | 2.02 2.5% |
| 4+ | 3.58 7.2% | 3.58 7.2% | 3.50 1.4% | 3.75 10.3% | 3.89 7.2% | 4.00 15.9% | 3.70 2.8% |
| GG | 1.81 2.8% | 1.81 2.8% | 1.73 1.1% | 1.85 4.5% | 1.85 3.9% | 1.90 8.0% | 1.80 1.1% |
| NG | 1.88 3.1% | 1.88 3.1% | 1.93 1.6% | 1.85 5.1% | 1.83 5.7% | 1.77 6.8% | 1.91 0.0% |
| I2+ | 2.96 2.8% | 2.96 2.8% | 2.95 0.0% | 3.05 6.3% | 3.12 4.3% | 3.20 8.5% | 3.05 1.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice