Uporedi kvote: Antalyaspor - Kayserispor
14.10.2026 17:00 • Turska - 1. Liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,8 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 91.2% | 92.1% | 92.8% | 92.1% | 91.7% |
| 1 | 2.89 2.5% | 2.89 2.5% | 2.95 3.3% | 3.00 9.1% | 3.03 1.0% | 3.00 0.0% | 3.00 3.4% |
| X | 3.25 8.5% | 3.25 8.5% | 3.20 3.2% | 3.15 8.7% | 3.26 4.5% | 3.15 0.0% | 3.20 4.9% |
| 2 | 2.21 1.8% | 2.21 1.8% | 2.25 2.2% | 2.30 4.5% | 2.27 2.2% | 2.30 0.0% | 2.25 1.3% |
| 0-2 | 1.79 2.2% | 1.79 2.2% | 1.83 8.9% | 1.80 5.3% | 1.86 8.8% | 1.81 4.0% | 1.85 9.5% |
| 3+ | 1.88 2.2% | 1.88 2.2% | 1.83 8.5% | 1.90 5.6% | 1.85 8.9% | 1.90 4.0% | 1.84 8.9% |
| 4+ | 3.20 1.9% | 3.20 1.9% | 3.20 13.5% | 3.20 6.7% | - | 3.35 5.6% | 3.25 12.2% |
| GG | 1.70 1.8% | 1.70 1.8% | 1.65 7.3% | 1.71 2.4% | 1.69 6.6% | 1.73 2.8% | 1.70 6.1% |
| NG | 2.01 2.4% | 2.01 2.4% | 2.00 8.1% | 2.02 2.4% | 2.05 7.9% | 1.95 2.6% | 2.04 8.5% |
| I2+ | 2.65 1.5% | 2.65 1.5% | 2.75 8.3% | 2.75 5.0% | 2.81 7.9% | 2.90 3.3% | 2.80 8.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Antalyaspor
Kayserispor
Mečevi iz lige Turska - 1. Liga
Tabele Turska - 1. Liga
1. Lig
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kayserispor | 9 | 7 | 1 | 1 | 18 | 5 | 13 | 2.6 | 22 |
| 2 | Bursaspor | 9 | 6 | 1 | 2 | 17 | 9 | 8 | 2.9 | 19 |
| 3 | 76 Igdır Belediyespor | 9 | 6 | 1 | 2 | 14 | 8 | 6 | 2.4 | 19 |
| 4 | Keciorengucu | 9 | 4 | 4 | 1 | 19 | 10 | 9 | 3.2 | 16 |
| 5 | Batman Petrolspor | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 | 15 | 1 | 3.4 | 16 |
| 6 | Mardin BB | 9 | 4 | 3 | 2 | 11 | 6 | 5 | 1.9 | 15 |
| 7 | Antalyaspor | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 13 | 2 | 3.1 | 15 |
| 8 | Sarıyer | 9 | 4 | 3 | 2 | 12 | 10 | 2 | 2.4 | 15 |
| 9 | Bandırmaspor | 9 | 3 | 4 | 2 | 14 | 5 | 9 | 2.1 | 13 |
| 10 | Fatih Karagumruk | 9 | 3 | 4 | 2 | 13 | 12 | 1 | 2.8 | 13 |
| 11 | Muglaspor | 9 | 2 | 6 | 1 | 9 | 8 | 1 | 1.9 | 12 |
| 12 | Sivasspor | 9 | 2 | 5 | 2 | 13 | 12 | 1 | 2.8 | 11 |
| 13 | Pendikspor | 9 | 2 | 4 | 3 | 11 | 17 | -6 | 3.1 | 10 |
| 14 | Manisa BBSK | 9 | 2 | 3 | 4 | 14 | 15 | -1 | 3.2 | 9 |
| 15 | BB Bodrumspor | 9 | 1 | 5 | 3 | 7 | 8 | -1 | 1.7 | 8 |
| 16 | Erokspor | 9 | 1 | 5 | 3 | 5 | 10 | -5 | 1.7 | 8 |
| 17 | Umraniyespor | 9 | 1 | 4 | 4 | 7 | 10 | -3 | 1.9 | 7 |
| 18 | Van BB | 9 | 1 | 3 | 5 | 8 | 19 | -11 | 3 | 6 |
| 19 | Istanbulspor | 9 | 1 | 2 | 6 | 7 | 20 | -13 | 3 | 5 |
| 20 | Boluspor | 9 | 0 | 1 | 8 | 3 | 21 | -18 | 2.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 76 Igdır Belediyespor | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 4 | 5 | 2.6 | 12 |
| 2 | Sarıyer | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 10 |
| 3 | Kayserispor | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 4 | 6 | 3.5 | 9 |
| 4 | Batman Petrolspor | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 9 |
| 5 | Fatih Karagumruk | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 9 |
| 6 | Keciorengucu | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | 4 | 6 | 3.5 | 8 |
| 7 | Bandırmaspor | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 3 | 7 | 2.6 | 7 |
| 8 | Bursaspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 3 | 7 |
| 9 | Sivasspor | 5 | 1 | 4 | 0 | 9 | 6 | 3 | 3 | 7 |
| 10 | Mardin BB | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 7 |
| 11 | Muglaspor | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 12 | Antalyaspor | 5 | 2 | 0 | 3 | 11 | 10 | 1 | 4.2 | 6 |
| 13 | Pendikspor | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 6 |
| 14 | BB Bodrumspor | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 4 | 0 | 1.6 | 5 |
| 15 | Manisa BBSK | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 4 |
| 16 | Van BB | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 4 |
| 17 | Umraniyespor | 5 | 0 | 3 | 2 | 3 | 5 | -2 | 1.6 | 3 |
| 18 | Istanbulspor | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 2 |
| 19 | Erokspor | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2 | 1 |
| 20 | Boluspor | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 9 | -7 | 2.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kayserispor | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | 1 | 7 | 1.8 | 13 |
| 2 | Bursaspor | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 12 |
| 3 | Antalyaspor | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 9 |
| 4 | Keciorengucu | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3 | 8 |
| 5 | Mardin BB | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.2 | 8 |
| 6 | 76 Igdır Belediyespor | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 7 | Erokspor | 5 | 1 | 4 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1.4 | 7 |
| 8 | Batman Petrolspor | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 9 | -2 | 3.2 | 7 |
| 9 | Bandırmaspor | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 6 |
| 10 | Muglaspor | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.4 | 6 |
| 11 | Sarıyer | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 5 |
| 12 | Manisa BBSK | 5 | 1 | 2 | 2 | 9 | 11 | -2 | 4 | 5 |
| 13 | Fatih Karagumruk | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 | 3.2 | 4 |
| 14 | Umraniyespor | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 4 |
| 15 | Sivasspor | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 4 |
| 16 | Pendikspor | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 13 | -7 | 3.8 | 4 |
| 17 | BB Bodrumspor | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 3 |
| 18 | Istanbulspor | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 14 | -11 | 3.4 | 3 |
| 19 | Van BB | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 10 | -6 | 3.5 | 2 |
| 20 | Boluspor | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 12 | -11 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Antalyaspor Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Boluspor | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 20.09.2026 | Van BB | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 12.09.2026 | Umraniyespor | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 06.09.2026 | Sivasspor | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 01.09.2026 | Bandırmaspor | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 28.08.2026 | Sarıyer | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 22.08.2026 | Pendikspor | H | 2-3 (0-2) | I | O |
| 16.08.2026 | Mardin BB | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 08.08.2026 | Keciorengucu | H | 4-3 (1-0) | P | O |
| 17.05.2026 | Kocaelispor | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Kayserispor Gost
- Dao
- 2.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Manisa BBSK | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 20.09.2026 | Mardin BB | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 14.09.2026 | Istanbulspor | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 07.09.2026 | Erokspor | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 02.09.2026 | Fatih Karagumruk | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 29.08.2026 | Bursaspor | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 22.08.2026 | 76 Igdır Belediyespor | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 16.08.2026 | Sivasspor | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 09.08.2026 | Van BB | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 17.05.2026 | Konyaspor | H | 2-1 (0-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (28 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.02.2026 | Süper Lig | Kayserispor | 1-0 (0-0) | Antalyaspor | I | U |
| 20.09.2025 | Süper Lig | Antalyaspor | 1-1 (0-0) | Kayserispor | N | U |
| 12.05.2025 | Süper Lig | Kayserispor | 3-1 (2-1) | Antalyaspor | I | O |
| 15.12.2024 | Süper Lig | Antalyaspor | 2-0 (1-0) | Kayserispor | P | U |
| 29.01.2024 | Süper Lig | Kayserispor | 1-1 (0-1) | Antalyaspor | N | U |
| 02.09.2023 | Süper Lig | Antalyaspor | 1-1 (1-1) | Kayserispor | N | U |
| 11.03.2023 | Süper Lig | Antalyaspor | 4-0 (1-0) | Kayserispor | P | O |
| 17.01.2023 | Türkiye Kupası | Antalyaspor | 0-2 (0-0) | Kayserispor | I | U |
| 11.09.2022 | Süper Lig | Kayserispor | 1-0 (0-0) | Antalyaspor | I | U |
| 24.04.2022 | Süper Lig | Antalyaspor | 1-1 (0-0) | Kayserispor | N | U |
| 05.12.2021 | Süper Lig | Kayserispor | 2-0 (2-0) | Antalyaspor | I | U |
| 11.04.2021 | Süper Lig | Kayserispor | 0-1 (0-1) | Antalyaspor | P | U |
| 21.12.2020 | Süper Lig | Antalyaspor | 2-0 (2-0) | Kayserispor | P | U |
| 09.02.2020 | Süper Lig | Kayserispor | 2-2 (1-1) | Antalyaspor | N | O |
| 14.09.2019 | Süper Lig | Antalyaspor | 2-2 (1-1) | Kayserispor | N | O |
| 19.01.2019 | Süper Lig | Antalyaspor | 0-0 (0-0) | Kayserispor | N | U |
| 13.08.2018 | Süper Lig | Kayserispor | 2-0 (1-0) | Antalyaspor | I | U |
| 17.02.2018 | Süper Lig | Antalyaspor | 2-1 (0-0) | Kayserispor | P | O |
| 18.01.2018 | Türkiye Kupası | Antalyaspor | 0-2 (0-1) | Kayserispor | I | U |
| 27.12.2017 | Türkiye Kupası | Kayserispor | 3-1 (0-1) | Antalyaspor | I | O |
| 15.09.2017 | Süper Lig | Kayserispor | 2-0 (1-0) | Antalyaspor | I | U |
| 01.04.2017 | Süper Lig | Antalyaspor | 2-1 (1-0) | Kayserispor | P | O |
| 31.10.2016 | Süper Lig | Kayserispor | 0-1 (0-1) | Antalyaspor | P | U |
| 10.04.2016 | Süper Lig | Kayserispor | 0-0 (0-0) | Antalyaspor | N | U |
| 07.11.2015 | Süper Lig | Antalyaspor | 1-1 (1-0) | Kayserispor | N | U |
| 03.05.2015 | 1. Lig | Kayserispor | 0-0 (0-0) | Antalyaspor | N | U |
| 20.12.2014 | 1. Lig | Antalyaspor | 2-0 (1-0) | Kayserispor | P | U |
| 31.03.2014 | Süper Lig | Kayserispor | 3-1 (0-1) | Antalyaspor | I | O |