Van BB 0 - 2 Kayserispor — rezultat
09.08.2026 18:30 • Turska - 1. Liga
Mečevi iz lige Turska - 1. Liga
Tabele Turska - 1. Liga
1. Lig
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Batman Petrolspor | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 4 | 4 | 3 | 10 |
| 2 | Sarıyer | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 10 |
| 3 | Kayserispor | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 2 | 4 | 2 | 9 |
| 4 | Bursaspor | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 9 |
| 5 | Mardin BB | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 8 |
| 6 | Keciorengucu | 5 | 2 | 2 | 1 | 12 | 8 | 4 | 4 | 8 |
| 7 | Manisa BBSK | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 4 | 4 | 3 | 8 |
| 8 | Muglaspor | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 8 |
| 9 | Fatih Karagumruk | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 7 |
| 10 | Bandırmaspor | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 3 | 2 | 1.6 | 6 |
| 11 | 76 Igdır Belediyespor | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1.2 | 6 |
| 12 | Antalyaspor | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 6 |
| 13 | Pendikspor | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 11 | -4 | 3.6 | 5 |
| 14 | Van BB | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 4 |
| 15 | Erokspor | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 3 |
| 16 | Umraniyespor | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2 | 3 |
| 17 | BB Bodrumspor | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 3 |
| 18 | Sivasspor | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 2 |
| 19 | Istanbulspor | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 2 |
| 20 | Boluspor | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | 11 | -10 | 2.4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Batman Petrolspor | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 2 | Sarıyer | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 3 | Fatih Karagumruk | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 6 |
| 4 | Keciorengucu | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 4.5 | 4 |
| 5 | Manisa BBSK | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 4 |
| 6 | Mardin BB | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 7 | Muglaspor | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 |
| 8 | Bandırmaspor | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 4 |
| 9 | Kayserispor | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 3 |
| 10 | Bursaspor | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 11 | 76 Igdır Belediyespor | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 3 |
| 12 | Antalyaspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 8 | -1 | 5 | 3 |
| 13 | Van BB | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 3 |
| 14 | Pendikspor | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 2 |
| 15 | Sivasspor | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 16 | Istanbulspor | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 2 |
| 17 | Umraniyespor | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 2 |
| 18 | Erokspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 19 | BB Bodrumspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | -2 | 1 | 1 |
| 20 | Boluspor | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kayserispor | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 6 |
| 2 | Bursaspor | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 6 |
| 3 | Mardin BB | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 4 |
| 4 | Batman Petrolspor | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 4 |
| 5 | Sarıyer | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 6 | Keciorengucu | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 7 | Manisa BBSK | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 4 |
| 8 | Muglaspor | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 4 |
| 9 | 76 Igdır Belediyespor | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 10 | Antalyaspor | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 11 | Pendikspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 3 |
| 12 | Bandırmaspor | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 13 | Erokspor | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 14 | BB Bodrumspor | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 15 | Umraniyespor | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 1 |
| 16 | Fatih Karagumruk | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 17 | Van BB | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 18 | Sivasspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 0 |
| 19 | Istanbulspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| 20 | Boluspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
Forma i statistika timova
Van BB Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2026 | Hatayspor | A | 3-1 (0-0) | I | O |
| 25.04.2026 | Istanbulspor | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 19.04.2026 | Umraniyespor | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 12.04.2026 | Manisa BBSK | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 08.04.2026 | Serik Belediyespor | A | 1-6 (1-2) | P | O |
| 04.04.2026 | Keciorengucu | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 22.03.2026 | Sarıyer | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.03.2026 | Sakaryaspor | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 10.03.2026 | Adana Demirspor | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 06.03.2026 | Pendikspor | A | 1-1 (1-1) | N | U |
Kayserispor Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Konyaspor | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 09.05.2026 | Alanyaspor | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 03.05.2026 | Eyupspor | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 25.04.2026 | Rizespor | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 20.04.2026 | Gazisehir Gaziantep | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 11.04.2026 | Fenerbahce | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 04.04.2026 | Kasimpasa | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 19.03.2026 | Fatih Karagumruk | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 15.03.2026 | Samsunspor | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 09.03.2026 | Trabzonspor | H | 1-3 (0-2) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.12.2023 | Türkiye Kupası | Kayserispor | 4-0 (2-0) | Van BB | I | O |
| 19.09.2017 | Türkiye Kupası | Van BB | 0-1 (0-1) | Kayserispor | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 93.4% | 92.0% | 92.2% | 92.8% | 91.8% | 91.6% |
| 1 | 5.00 51.5% | 4.93 56.0% | 4.60 43.8% | 4.50 45.2% | 4.76 46.9% | 4.55 51.7% | 4.60 50.8% |
| X | 3.58 9.1% | 3.53 12.4% | 3.55 12.7% | 3.60 9.1% | 3.63 14.5% | 3.65 10.6% | 3.50 11.1% |
| 2 | 1.74 22.7% | 1.71 20.5% | 1.70 22.7% | 1.71 22.3% | 1.69 23.2% | 1.68 23.6% | 1.70 24.4% |
| 0-2 | 1.83 1.1% | 1.83 1.7% | 1.88 8.7% | 1.82 3.2% | 1.92 9.7% | 1.85 1.6% | 1.91 7.9% |
| 3+ | 1.97 1.0% | 1.97 3.7% | 1.75 9.3% | 1.88 3.3% | 1.79 8.7% | 1.85 1.6% | 1.79 7.7% |
| 4+ | 3.18 10.2% | 3.13 0.3% | 3.05 12.9% | 3.15 5.0% | 3.10 13.6% | 3.20 1.5% | 3.10 11.4% |
| GG | 1.84 4.5% | 1.82 6.4% | 1.75 0.0% | 1.82 9.6% | 1.79 0.6% | 1.81 5.8% | 1.78 1.1% |
| NG | 1.96 4.9% | 1.92 4.0% | 1.90 0.0% | 1.88 10.5% | 1.92 1.0% | 1.85 7.5% | 1.93 1.0% |
| I2+ | 2.86 3.4% | 2.82 1.8% | 2.70 8.5% | 2.67 1.9% | 2.73 8.4% | 2.80 1.8% | 2.75 6.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice