Sivasspor 4 - 1 Pendikspor — rezultat
09.10.2026 14:00 • Turska - 1. Liga
Mečevi iz lige Turska - 1. Liga
Tabele Turska - 1. Liga
1. Lig
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kayserispor | 10 | 8 | 1 | 1 | 22 | 5 | 17 | 2.7 | 25 |
| 2 | Bursaspor | 10 | 7 | 1 | 2 | 20 | 9 | 11 | 2.9 | 22 |
| 3 | 76 Igdır Belediyespor | 10 | 6 | 2 | 2 | 14 | 8 | 6 | 2.2 | 20 |
| 4 | Batman Petrolspor | 10 | 6 | 1 | 3 | 20 | 17 | 3 | 3.7 | 19 |
| 5 | Mardin BB | 10 | 5 | 3 | 2 | 12 | 6 | 6 | 1.8 | 18 |
| 6 | Keciorengucu | 10 | 4 | 5 | 1 | 19 | 10 | 9 | 2.9 | 17 |
| 7 | Sarıyer | 11 | 4 | 4 | 3 | 14 | 15 | -1 | 2.6 | 16 |
| 8 | Antalyaspor | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 17 | -2 | 3.2 | 15 |
| 9 | Bandırmaspor | 11 | 3 | 5 | 3 | 16 | 8 | 8 | 2.2 | 14 |
| 10 | BB Bodrumspor | 11 | 3 | 5 | 3 | 13 | 10 | 3 | 2.1 | 14 |
| 11 | Sivasspor | 11 | 2 | 7 | 2 | 15 | 14 | 1 | 2.6 | 13 |
| 12 | Fatih Karagumruk | 10 | 3 | 4 | 3 | 13 | 13 | 0 | 2.6 | 13 |
| 13 | Muglaspor | 10 | 2 | 6 | 2 | 9 | 11 | -2 | 2 | 12 |
| 14 | Manisa BBSK | 10 | 2 | 4 | 4 | 15 | 16 | -1 | 3.1 | 10 |
| 15 | Pendikspor | 10 | 2 | 4 | 4 | 12 | 19 | -7 | 3.1 | 10 |
| 16 | Erokspor | 10 | 1 | 6 | 3 | 6 | 11 | -5 | 1.7 | 9 |
| 17 | Van BB | 10 | 2 | 3 | 5 | 10 | 20 | -10 | 3 | 9 |
| 18 | Umraniyespor | 9 | 1 | 4 | 4 | 7 | 10 | -3 | 1.9 | 7 |
| 19 | Istanbulspor | 10 | 1 | 2 | 7 | 9 | 24 | -15 | 3.3 | 5 |
| 20 | Boluspor | 9 | 0 | 1 | 8 | 3 | 21 | -18 | 2.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 76 Igdır Belediyespor | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 4 | 5 | 2.6 | 12 |
| 2 | Batman Petrolspor | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | 8 | 5 | 4.2 | 12 |
| 3 | Mardin BB | 5 | 3 | 1 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.4 | 10 |
| 4 | Sarıyer | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 10 |
| 5 | Kayserispor | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 4 | 6 | 3.5 | 9 |
| 6 | Keciorengucu | 5 | 2 | 3 | 0 | 10 | 4 | 6 | 2.8 | 9 |
| 7 | Fatih Karagumruk | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 9 |
| 8 | Bandırmaspor | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 4 | 7 | 2.5 | 8 |
| 9 | Sivasspor | 6 | 1 | 5 | 0 | 10 | 7 | 3 | 2.8 | 8 |
| 10 | BB Bodrumspor | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 5 | 1 | 1.8 | 8 |
| 11 | Bursaspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 3 | 7 |
| 12 | Pendikspor | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 6 |
| 13 | Muglaspor | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 6 |
| 14 | Antalyaspor | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 14 | -3 | 4.2 | 6 |
| 15 | Manisa BBSK | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 5 |
| 16 | Van BB | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 4 |
| 17 | Umraniyespor | 5 | 0 | 3 | 2 | 3 | 5 | -2 | 1.6 | 3 |
| 18 | Istanbulspor | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 2 |
| 19 | Erokspor | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2 | 1 |
| 20 | Boluspor | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 9 | -7 | 2.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kayserispor | 6 | 5 | 1 | 0 | 12 | 1 | 11 | 2.2 | 16 |
| 2 | Bursaspor | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | 5 | 7 | 2.8 | 15 |
| 3 | Antalyaspor | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 9 |
| 4 | Mardin BB | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.2 | 8 |
| 5 | Keciorengucu | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3 | 8 |
| 6 | 76 Igdır Belediyespor | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 8 |
| 7 | Erokspor | 6 | 1 | 5 | 0 | 5 | 4 | 1 | 1.5 | 8 |
| 8 | Batman Petrolspor | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 9 | -2 | 3.2 | 7 |
| 9 | BB Bodrumspor | 5 | 1 | 3 | 1 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 6 |
| 10 | Bandırmaspor | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 6 |
| 11 | Muglaspor | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.4 | 6 |
| 12 | Sarıyer | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 6 |
| 13 | Sivasspor | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 5 |
| 14 | Manisa BBSK | 5 | 1 | 2 | 2 | 9 | 11 | -2 | 4 | 5 |
| 15 | Van BB | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 11 | -5 | 3.4 | 5 |
| 16 | Umraniyespor | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 4 |
| 17 | Fatih Karagumruk | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 4 |
| 18 | Pendikspor | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 13 | -7 | 3.8 | 4 |
| 19 | Istanbulspor | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 18 | -13 | 3.8 | 3 |
| 20 | Boluspor | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 12 | -11 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Sivasspor Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Keciorengucu | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 13.09.2026 | Muglaspor | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 06.09.2026 | Antalyaspor | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 02.09.2026 | Mardin BB | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 29.08.2026 | Batman Petrolspor | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 24.08.2026 | Manisa BBSK | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 16.08.2026 | Kayserispor | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 08.08.2026 | Erokspor | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.05.2026 | Bandırmaspor | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 26.04.2026 | 76 Igdır Belediyespor | H | 2-1 (0-1) | P | O |
Pendikspor Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | BB Bodrumspor | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 12.09.2026 | Boluspor | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Umraniyespor | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 01.09.2026 | Sarıyer | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 28.08.2026 | Bandırmaspor | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 22.08.2026 | Antalyaspor | A | 2-3 (0-2) | P | O |
| 16.08.2026 | Keciorengucu | A | 4-1 (2-1) | I | O |
| 10.08.2026 | Batman Petrolspor | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 07.05.2026 | BB Bodrumspor | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 02.05.2026 | Erokspor | A | 1-1 (1-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (4 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.02.2026 | 1. Lig | Sivasspor | 0-0 (0-0) | Pendikspor | N | U |
| 31.08.2025 | 1. Lig | Pendikspor | 2-1 (0-0) | Sivasspor | I | O |
| 25.02.2024 | Süper Lig | Sivasspor | 4-1 (1-1) | Pendikspor | P | O |
| 07.10.2023 | Süper Lig | Pendikspor | 2-3 (0-1) | Sivasspor | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.5% | 89.5% | 91.6% | 92.4% | 92.8% | 91.9% | 91.6% |
| 1 | 2.31 3.8% | 2.31 4.1% | 2.38 4.8% | 2.37 0.0% | 2.31 3.3% | 2.35 2.1% | 2.38 2.9% |
| X | 3.24 9.0% | 3.24 9.5% | 3.25 3.2% | 3.30 4.8% | 3.48 0.6% | 3.35 4.7% | 3.25 4.8% |
| 2 | 2.66 5.0% | 2.66 5.7% | 2.75 1.9% | 2.80 2.9% | 2.80 3.7% | 2.75 0.0% | 2.75 3.8% |
| 0-2 | 1.83 0.5% | 1.83 0.5% | 1.88 10.6% | 1.85 5.7% | 1.90 9.2% | 1.85 5.1% | 1.89 9.2% |
| 3+ | 1.84 7.5% | 1.84 7.5% | 1.78 8.7% | 1.85 6.1% | 1.81 8.6% | 1.85 5.1% | 1.81 7.7% |
| 4+ | 3.08 7.8% | 3.08 7.8% | 3.10 12.7% | 3.05 10.3% | - | 3.20 7.2% | 3.15 12.5% |
| GG | 1.67 3.5% | 1.67 3.5% | 1.63 6.9% | 1.68 5.6% | 1.66 6.2% | 1.67 5.6% | 1.67 5.6% |
| NG | 2.06 4.0% | 2.06 4.0% | 2.05 7.9% | 2.07 7.8% | 2.09 7.7% | 2.05 7.9% | 2.08 7.8% |
| I2+ | 2.72 2.5% | 2.72 2.5% | 2.70 8.5% | 2.67 6.3% | 2.75 7.7% | 2.80 5.1% | 2.75 6.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice