BB Bodrumspor 0 - 2 Keciorengucu — rezultat
09.10.2026 14:00 • Turska - 1. Liga
Mečevi iz lige Turska - 1. Liga
Tabele Turska - 1. Liga
1. Lig
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kayserispor | 10 | 8 | 1 | 1 | 22 | 5 | 17 | 2.7 | 25 |
| 2 | Bursaspor | 10 | 7 | 1 | 2 | 20 | 9 | 11 | 2.9 | 22 |
| 3 | 76 Igdır Belediyespor | 10 | 6 | 2 | 2 | 14 | 8 | 6 | 2.2 | 20 |
| 4 | Batman Petrolspor | 10 | 6 | 1 | 3 | 20 | 17 | 3 | 3.7 | 19 |
| 5 | Mardin BB | 10 | 5 | 3 | 2 | 12 | 6 | 6 | 1.8 | 18 |
| 6 | Keciorengucu | 10 | 4 | 5 | 1 | 19 | 10 | 9 | 2.9 | 17 |
| 7 | Sarıyer | 11 | 4 | 4 | 3 | 14 | 15 | -1 | 2.6 | 16 |
| 8 | Antalyaspor | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 17 | -2 | 3.2 | 15 |
| 9 | Bandırmaspor | 11 | 3 | 5 | 3 | 16 | 8 | 8 | 2.2 | 14 |
| 10 | BB Bodrumspor | 11 | 3 | 5 | 3 | 13 | 10 | 3 | 2.1 | 14 |
| 11 | Sivasspor | 11 | 2 | 7 | 2 | 15 | 14 | 1 | 2.6 | 13 |
| 12 | Fatih Karagumruk | 10 | 3 | 4 | 3 | 13 | 13 | 0 | 2.6 | 13 |
| 13 | Muglaspor | 10 | 2 | 6 | 2 | 9 | 11 | -2 | 2 | 12 |
| 14 | Manisa BBSK | 10 | 2 | 4 | 4 | 15 | 16 | -1 | 3.1 | 10 |
| 15 | Pendikspor | 10 | 2 | 4 | 4 | 12 | 19 | -7 | 3.1 | 10 |
| 16 | Erokspor | 10 | 1 | 6 | 3 | 6 | 11 | -5 | 1.7 | 9 |
| 17 | Van BB | 10 | 2 | 3 | 5 | 10 | 20 | -10 | 3 | 9 |
| 18 | Umraniyespor | 9 | 1 | 4 | 4 | 7 | 10 | -3 | 1.9 | 7 |
| 19 | Istanbulspor | 10 | 1 | 2 | 7 | 9 | 24 | -15 | 3.3 | 5 |
| 20 | Boluspor | 9 | 0 | 1 | 8 | 3 | 21 | -18 | 2.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 76 Igdır Belediyespor | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 4 | 5 | 2.6 | 12 |
| 2 | Batman Petrolspor | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | 8 | 5 | 4.2 | 12 |
| 3 | Mardin BB | 5 | 3 | 1 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.4 | 10 |
| 4 | Sarıyer | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 10 |
| 5 | Kayserispor | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 4 | 6 | 3.5 | 9 |
| 6 | Keciorengucu | 5 | 2 | 3 | 0 | 10 | 4 | 6 | 2.8 | 9 |
| 7 | Fatih Karagumruk | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 9 |
| 8 | Bandırmaspor | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 4 | 7 | 2.5 | 8 |
| 9 | Sivasspor | 6 | 1 | 5 | 0 | 10 | 7 | 3 | 2.8 | 8 |
| 10 | BB Bodrumspor | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 5 | 1 | 1.8 | 8 |
| 11 | Bursaspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 3 | 7 |
| 12 | Pendikspor | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 6 |
| 13 | Muglaspor | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 6 |
| 14 | Antalyaspor | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 14 | -3 | 4.2 | 6 |
| 15 | Manisa BBSK | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 5 |
| 16 | Van BB | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 4 |
| 17 | Umraniyespor | 5 | 0 | 3 | 2 | 3 | 5 | -2 | 1.6 | 3 |
| 18 | Istanbulspor | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 2 |
| 19 | Erokspor | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2 | 1 |
| 20 | Boluspor | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 9 | -7 | 2.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kayserispor | 6 | 5 | 1 | 0 | 12 | 1 | 11 | 2.2 | 16 |
| 2 | Bursaspor | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | 5 | 7 | 2.8 | 15 |
| 3 | Antalyaspor | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 9 |
| 4 | Mardin BB | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.2 | 8 |
| 5 | Keciorengucu | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3 | 8 |
| 6 | 76 Igdır Belediyespor | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 8 |
| 7 | Erokspor | 6 | 1 | 5 | 0 | 5 | 4 | 1 | 1.5 | 8 |
| 8 | Batman Petrolspor | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 9 | -2 | 3.2 | 7 |
| 9 | BB Bodrumspor | 5 | 1 | 3 | 1 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 6 |
| 10 | Bandırmaspor | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 6 |
| 11 | Muglaspor | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.4 | 6 |
| 12 | Sarıyer | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 6 |
| 13 | Sivasspor | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 5 |
| 14 | Manisa BBSK | 5 | 1 | 2 | 2 | 9 | 11 | -2 | 4 | 5 |
| 15 | Van BB | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 11 | -5 | 3.4 | 5 |
| 16 | Umraniyespor | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 4 |
| 17 | Fatih Karagumruk | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 4 |
| 18 | Pendikspor | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 13 | -7 | 3.8 | 4 |
| 19 | Istanbulspor | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 18 | -13 | 3.8 | 3 |
| 20 | Boluspor | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 12 | -11 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
BB Bodrumspor Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | Pendikspor | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 12.09.2026 | Batman Petrolspor | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 07.09.2026 | Mardin BB | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 03.09.2026 | Erokspor | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.08.2026 | Manisa BBSK | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.08.2026 | Muglaspor | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.08.2026 | Istanbulspor | A | 2-2 (2-0) | N | O |
| 09.08.2026 | Bursaspor | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 15.05.2026 | Yeni Corumspor | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 11.05.2026 | Yeni Corumspor | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Keciorengucu Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Sivasspor | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 12.09.2026 | Van BB | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 05.09.2026 | Sarıyer | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 01.09.2026 | Boluspor | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 28.08.2026 | Umraniyespor | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 23.08.2026 | Bandırmaspor | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 16.08.2026 | Pendikspor | H | 4-1 (2-1) | P | O |
| 08.08.2026 | Antalyaspor | A | 4-3 (1-0) | I | O |
| 07.05.2026 | Yeni Corumspor | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 02.05.2026 | Umraniyespor | A | 1-4 (1-4) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.02.2026 | 1. Lig | BB Bodrumspor | 4-3 (3-2) | Keciorengucu | P | O |
| 20.09.2025 | 1. Lig | Keciorengucu | 2-1 (1-0) | BB Bodrumspor | I | O |
| 06.04.2024 | 1. Lig | BB Bodrumspor | 0-0 (0-0) | Keciorengucu | N | U |
| 11.11.2023 | 1. Lig | Keciorengucu | 1-1 (0-0) | BB Bodrumspor | N | U |
| 22.01.2023 | 1. Lig | BB Bodrumspor | 1-2 (0-1) | Keciorengucu | I | O |
| 21.08.2022 | 1. Lig | Keciorengucu | 1-3 (0-2) | BB Bodrumspor | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.5% | 89.5% | 91.7% | 92.7% | 92.8% | 91.7% | 91.3% |
| 1 | 2.57 2.3% | 2.57 2.3% | 2.70 1.9% | 2.75 7.0% | 2.77 2.6% | 2.80 1.8% | 2.70 3.1% |
| X | 3.34 8.7% | 3.34 8.7% | 3.40 4.6% | 3.45 9.5% | 3.44 5.2% | 3.35 4.7% | 3.40 7.9% |
| 2 | 2.33 7.2% | 2.33 7.2% | 2.35 4.1% | 2.35 4.9% | 2.35 5.6% | 2.30 4.2% | 2.32 5.3% |
| 0-2 | 1.99 4.7% | 1.99 4.7% | 2.05 13.9% | 2.05 12.0% | 2.10 14.1% | 2.06 11.4% | 2.10 14.8% |
| 3+ | 1.70 10.5% | 1.70 10.5% | 1.63 10.9% | 1.68 10.2% | 1.66 11.2% | 1.68 9.2% | 1.65 10.8% |
| 4+ | 2.74 11.6% | 2.74 11.6% | 2.70 16.9% | 2.67 15.2% | - | 2.70 15.6% | 2.70 18.2% |
| GG | 1.57 6.0% | 1.57 6.0% | 1.53 8.9% | 1.57 7.1% | 1.56 8.2% | 1.56 8.2% | 1.56 8.2% |
| NG | 2.23 8.8% | 2.23 8.8% | 2.25 12.5% | 2.25 9.8% | 2.28 11.8% | 2.20 10.0% | 2.28 12.9% |
| I2+ | 2.51 6.3% | 2.51 6.3% | 2.50 10.7% | 2.45 9.3% | 2.52 11.3% | 2.55 8.9% | 2.50 12.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice