Venecuela - Primera Division — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 101 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Tabela
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Deportivo Tachira FC | 16 | 11 | 3 | 2 | 35 | 18 | 17 | 3.3 | 36 |
| 2 | Metropolitanos FC | 15 | 10 | 4 | 1 | 32 | 13 | 19 | 3 | 34 |
| 3 | Carabobo FC | 15 | 8 | 4 | 3 | 21 | 12 | 9 | 2.2 | 28 |
| 4 | Puerto Cabello | 16 | 7 | 5 | 4 | 21 | 15 | 6 | 2.2 | 26 |
| 5 | Monagas SC | 16 | 6 | 3 | 7 | 21 | 23 | -2 | 2.8 | 21 |
| 6 | Portuguesa FC | 15 | 4 | 8 | 3 | 15 | 15 | 0 | 2 | 20 |
| 7 | Caracas FC | 16 | 5 | 5 | 6 | 19 | 21 | -2 | 2.5 | 20 |
| 8 | Real Esppor Club | 15 | 5 | 3 | 7 | 25 | 23 | 2 | 3.2 | 18 |
| 9 | Estudiantes de Merida FC | 13 | 4 | 5 | 4 | 15 | 16 | -1 | 2.4 | 17 |
| 10 | UCV | 13 | 4 | 4 | 5 | 13 | 15 | -2 | 2.2 | 16 |
| 11 | Trujillanos FC | 13 | 4 | 2 | 7 | 14 | 20 | -6 | 2.6 | 14 |
| 12 | Rayo Zuliano | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 | 29 | -11 | 3.6 | 11 |
| 13 | Academia Anzoategui | 13 | 2 | 2 | 9 | 8 | 22 | -14 | 2.3 | 8 |
| 14 | Zamora FC | 13 | 2 | 2 | 9 | 12 | 27 | -15 | 3 | 8 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 7 | 6 | 1 | 0 | 18 | 4 | 14 | 3.1 | 19 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 7 | 5 | 2 | 0 | 14 | 5 | 9 | 2.7 | 17 |
| 3 | Carabobo FC | 7 | 5 | 2 | 0 | 10 | 3 | 7 | 1.9 | 17 |
| 4 | Puerto Cabello | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 10 | 4 | 2.7 | 14 |
| 5 | Estudiantes de Merida FC | 7 | 3 | 4 | 0 | 9 | 5 | 4 | 2 | 13 |
| 6 | UCV | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | 4 | 4 | 1.7 | 12 |
| 7 | Portuguesa FC | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | 7 | 1 | 2.1 | 12 |
| 8 | Monagas SC | 7 | 3 | 1 | 3 | 6 | 6 | 0 | 1.7 | 10 |
| 9 | Rayo Zuliano | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 | 12 | -1 | 3.3 | 8 |
| 10 | Real Esppor Club | 8 | 2 | 1 | 5 | 15 | 15 | 0 | 3.8 | 7 |
| 11 | Caracas FC | 8 | 1 | 3 | 4 | 12 | 13 | -1 | 3.1 | 6 |
| 12 | Trujillanos FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 10 | -2 | 3 | 6 |
| 13 | Zamora FC | 7 | 2 | 0 | 5 | 9 | 14 | -5 | 3.3 | 6 |
| 14 | Academia Anzoategui | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | 14 | -9 | 2.7 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Deportivo Tachira FC | 9 | 6 | 1 | 2 | 21 | 13 | 8 | 3.8 | 19 |
| 2 | Metropolitanos FC | 8 | 4 | 3 | 1 | 14 | 9 | 5 | 2.9 | 15 |
| 3 | Caracas FC | 8 | 4 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 1.9 | 14 |
| 4 | Puerto Cabello | 7 | 3 | 3 | 1 | 7 | 5 | 2 | 1.7 | 12 |
| 5 | Carabobo FC | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 9 | 2 | 2.5 | 11 |
| 6 | Real Esppor Club | 7 | 3 | 2 | 2 | 10 | 8 | 2 | 2.6 | 11 |
| 7 | Monagas SC | 9 | 3 | 2 | 4 | 15 | 17 | -2 | 3.6 | 11 |
| 8 | Portuguesa FC | 8 | 1 | 5 | 2 | 7 | 8 | -1 | 1.9 | 8 |
| 9 | Trujillanos FC | 7 | 2 | 2 | 3 | 6 | 10 | -4 | 2.3 | 8 |
| 10 | Academia Anzoategui | 6 | 2 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 1.8 | 6 |
| 11 | Estudiantes de Merida FC | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 11 | -5 | 2.8 | 4 |
| 12 | UCV | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 4 |
| 13 | Rayo Zuliano | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 17 | -10 | 4 | 3 |
| 14 | Zamora FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 13 | -10 | 2.7 | 2 |
Rezultati
nedelja, 01. novembar 2026
subota, 31. oktobar 2026
sreda, 28. oktobar 2026
utorak, 27. oktobar 2026
nedelja, 25. oktobar 2026
subota, 24. oktobar 2026
nedelja, 18. oktobar 2026
subota, 17. oktobar 2026
nedelja, 11. oktobar 2026
subota, 10. oktobar 2026
nedelja, 20. septembar 2026
subota, 19. septembar 2026
četvrtak, 17. septembar 2026
sreda, 16. septembar 2026
utorak, 15. septembar 2026
nedelja, 13. septembar 2026
subota, 12. septembar 2026
ponedeljak, 07. septembar 2026
nedelja, 06. septembar 2026
subota, 05. septembar 2026
četvrtak, 03. septembar 2026
sreda, 02. septembar 2026
ponedeljak, 31. avgust 2026
nedelja, 30. avgust 2026
nedelja, 23. avgust 2026
subota, 22. avgust 2026
petak, 21. avgust 2026
nedelja, 16. avgust 2026
subota, 15. avgust 2026
ponedeljak, 10. avgust 2026
nedelja, 09. avgust 2026
subota, 08. avgust 2026
četvrtak, 06. avgust 2026
sreda, 05. avgust 2026
utorak, 04. avgust 2026
ponedeljak, 03. avgust 2026
nedelja, 02. avgust 2026
subota, 01. avgust 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 70% mečeva, a preokret se desi u 7% (uzorak: 54 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 8% (8)
- 1 20% (20)
- 2 23% (23)
- 3 20% (20)
- 4 16% (16)
- 5+ 14% (14)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.38 | 2.68 | +0.30 |
| 3+ golova | 43% | 50% | +7 pp |
| Oba tima daju gol | 47% | 58% | +11 pp |
| Pobede domaćina | 46% | 40% | -6 pp |
Uzorak prošle sezone: 234 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rayo Zuliano | 13 | 3.62 | 1.38 | 2.23 | 69% | 69% | 8% | L L D W D |
| Deportivo Tachira FC | 15 | 3.33 | 2.13 | 1.20 | 60% | 67% | 27% | W W W D W |
| Real Esppor Club | 16 | 3.25 | 1.69 | 1.56 | 69% | 75% | 13% | D L D L D |
| Zamora FC | 13 | 3.00 | 0.92 | 2.08 | 54% | 62% | 15% | L L L L L |
| Metropolitanos FC | 16 | 2.94 | 2.06 | 0.88 | 69% | 63% | 31% | D D D D W |
| Monagas SC | 16 | 2.75 | 1.31 | 1.44 | 56% | 63% | 25% | W L L D W |
| Trujillanos FC | 13 | 2.62 | 1.08 | 1.54 | 46% | 54% | 15% | W L D L W |
| Caracas FC | 16 | 2.50 | 1.19 | 1.31 | 50% | 63% | 25% | L W L W W |
| Estudiantes de Merida FC | 13 | 2.38 | 1.15 | 1.23 | 46% | 62% | 23% | D L D L W |
| Carabobo FC | 15 | 2.27 | 1.47 | 0.80 | 27% | 47% | 47% | D W W D W |
| Academia Anzoategui | 12 | 2.25 | 0.67 | 1.58 | 33% | 33% | 17% | W L D L L |
| Puerto Cabello | 16 | 2.25 | 1.31 | 0.94 | 38% | 50% | 31% | L L W D W |
| Portuguesa FC | 15 | 2.20 | 1.07 | 1.13 | 40% | 60% | 33% | D D L D D |
| UCV | 13 | 2.15 | 1.00 | 1.15 | 31% | 46% | 31% | D L D W W |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.