Deportivo Tachira FC 2 - 0 Monagas SC — rezultat
27.10.2026 23:30 • Venecuela - Primera Division
Mečevi iz lige Venecuela - Primera Division
| Meč | Datum | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|
| utorak, 3. novembar 2026. | ||||
| ── Primera División ── | ||||
| Monagas SC - Caracas FC | 03.11.2026 21:30 | 2.27 | 3.35 | 3 |
| Deportivo Tachira FC - Puerto Cabello | 03.11.2026 23:30 | 2.02 | 3.25 | 3.55 |
| Meč | Datum | Kvote |
|---|---|---|
| utorak, 3. novembar 2026. | ||
| ── Primera División ── | ||
| Monagas SC - Caracas FC | 03.11 21:30 |
2.27
|
3.35
|
3
|
| Deportivo Tachira FC - Puerto Cabello | 03.11 23:30 |
2.02
|
3.25
|
3.55
|
Tabele Venecuela - Primera Division
Primera División
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Deportivo Tachira FC | 16 | 11 | 3 | 2 | 35 | 18 | 17 | 3.3 | 36 |
| 2 | Metropolitanos FC | 15 | 10 | 4 | 1 | 32 | 13 | 19 | 3 | 34 |
| 3 | Carabobo FC | 15 | 8 | 4 | 3 | 21 | 12 | 9 | 2.2 | 28 |
| 4 | Puerto Cabello | 16 | 7 | 5 | 4 | 21 | 15 | 6 | 2.2 | 26 |
| 5 | Monagas SC | 16 | 6 | 3 | 7 | 21 | 23 | -2 | 2.8 | 21 |
| 6 | Portuguesa FC | 15 | 4 | 8 | 3 | 15 | 15 | 0 | 2 | 20 |
| 7 | Caracas FC | 16 | 5 | 5 | 6 | 19 | 21 | -2 | 2.5 | 20 |
| 8 | Real Esppor Club | 15 | 5 | 3 | 7 | 25 | 23 | 2 | 3.2 | 18 |
| 9 | Estudiantes de Merida FC | 13 | 4 | 5 | 4 | 15 | 16 | -1 | 2.4 | 17 |
| 10 | UCV | 13 | 4 | 4 | 5 | 13 | 15 | -2 | 2.2 | 16 |
| 11 | Trujillanos FC | 13 | 4 | 2 | 7 | 14 | 20 | -6 | 2.6 | 14 |
| 12 | Rayo Zuliano | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 | 29 | -11 | 3.6 | 11 |
| 13 | Academia Anzoategui | 13 | 2 | 2 | 9 | 8 | 22 | -14 | 2.3 | 8 |
| 14 | Zamora FC | 13 | 2 | 2 | 9 | 12 | 27 | -15 | 3 | 8 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 7 | 6 | 1 | 0 | 18 | 4 | 14 | 3.1 | 19 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 7 | 5 | 2 | 0 | 14 | 5 | 9 | 2.7 | 17 |
| 3 | Carabobo FC | 7 | 5 | 2 | 0 | 10 | 3 | 7 | 1.9 | 17 |
| 4 | Puerto Cabello | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 10 | 4 | 2.7 | 14 |
| 5 | Estudiantes de Merida FC | 7 | 3 | 4 | 0 | 9 | 5 | 4 | 2 | 13 |
| 6 | UCV | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | 4 | 4 | 1.7 | 12 |
| 7 | Portuguesa FC | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | 7 | 1 | 2.1 | 12 |
| 8 | Monagas SC | 7 | 3 | 1 | 3 | 6 | 6 | 0 | 1.7 | 10 |
| 9 | Rayo Zuliano | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 | 12 | -1 | 3.3 | 8 |
| 10 | Real Esppor Club | 8 | 2 | 1 | 5 | 15 | 15 | 0 | 3.8 | 7 |
| 11 | Caracas FC | 8 | 1 | 3 | 4 | 12 | 13 | -1 | 3.1 | 6 |
| 12 | Trujillanos FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 10 | -2 | 3 | 6 |
| 13 | Zamora FC | 7 | 2 | 0 | 5 | 9 | 14 | -5 | 3.3 | 6 |
| 14 | Academia Anzoategui | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | 14 | -9 | 2.7 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Deportivo Tachira FC | 9 | 6 | 1 | 2 | 21 | 13 | 8 | 3.8 | 19 |
| 2 | Metropolitanos FC | 8 | 4 | 3 | 1 | 14 | 9 | 5 | 2.9 | 15 |
| 3 | Caracas FC | 8 | 4 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 1.9 | 14 |
| 4 | Puerto Cabello | 7 | 3 | 3 | 1 | 7 | 5 | 2 | 1.7 | 12 |
| 5 | Carabobo FC | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 9 | 2 | 2.5 | 11 |
| 6 | Real Esppor Club | 7 | 3 | 2 | 2 | 10 | 8 | 2 | 2.6 | 11 |
| 7 | Monagas SC | 9 | 3 | 2 | 4 | 15 | 17 | -2 | 3.6 | 11 |
| 8 | Portuguesa FC | 8 | 1 | 5 | 2 | 7 | 8 | -1 | 1.9 | 8 |
| 9 | Trujillanos FC | 7 | 2 | 2 | 3 | 6 | 10 | -4 | 2.3 | 8 |
| 10 | Academia Anzoategui | 6 | 2 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 1.8 | 6 |
| 11 | Estudiantes de Merida FC | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 11 | -5 | 2.8 | 4 |
| 12 | UCV | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 4 |
| 13 | Rayo Zuliano | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 17 | -10 | 4 | 3 |
| 14 | Zamora FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 13 | -10 | 2.7 | 2 |
Forma i statistika timova
Deportivo Tachira FC Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | Caracas FC | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 21.10.2026 | Monagas SC | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 17.10.2026 | Carabobo FC | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 10.10.2026 | UCV | H | 4-1 (1-1) | P | O |
| 20.09.2026 | Real Esppor Club | A | 2-4 (1-3) | P | O |
| 15.09.2026 | Puerto Cabello | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 12.09.2026 | Estudiantes de Merida FC | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 06.09.2026 | Rayo Zuliano | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 02.09.2026 | Zamora FC | A | 2-5 (0-1) | P | O |
| 30.08.2026 | Caracas FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Monagas SC Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | Puerto Cabello | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 21.10.2026 | Deportivo Tachira FC | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 18.10.2026 | Puerto Cabello | A | 3-3 (2-1) | N | O |
| 14.10.2026 | Dinamo de Puerto La Cruz | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 11.10.2026 | Estudiantes de Merida FC | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 07.10.2026 | Mineros de Guyana | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 19.09.2026 | Rayo Zuliano | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 17.09.2026 | Zamora | H | - | I | U |
| 16.09.2026 | Zamora FC | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 13.09.2026 | Caracas FC | A | 0-1 (0-1) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (27 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.2026 | Copa Venezuela | Deportivo Tachira FC | 1-1 (0-0) | Monagas SC | N | U |
| 16.08.2026 | Primera División | Deportivo Tachira FC | 3-2 (1-1) | Monagas SC | P | O |
| 22.02.2026 | Primera División | Monagas SC | 2-3 (1-2) | Deportivo Tachira FC | P | O |
| 03.09.2025 | Copa Venezuela | Deportivo Tachira FC | 0-1 (0-1) | Monagas SC | I | U |
| 20.08.2025 | Copa Venezuela | Monagas SC | 1-0 (0-0) | Deportivo Tachira FC | I | U |
| 13.07.2025 | Primera División | Deportivo Tachira FC | 2-1 (1-1) | Monagas SC | P | O |
| 31.01.2025 | Primera División | Monagas SC | 1-4 (1-2) | Deportivo Tachira FC | P | O |
| 15.09.2024 | Primera División | Monagas SC | 0-0 (0-0) | Deportivo Tachira FC | N | U |
| 21.03.2024 | Primera División | Deportivo Tachira FC | 1-0 (0-0) | Monagas SC | P | U |
| 24.09.2023 | Primera División | Monagas SC | 1-2 (1-1) | Deportivo Tachira FC | P | O |
| 18.02.2023 | Primera División | Deportivo Tachira FC | 1-0 (0-0) | Monagas SC | P | U |
| 18.06.2022 | Primera División | Monagas SC | 3-0 (1-0) | Deportivo Tachira FC | I | O |
| 28.05.2022 | Primera División | Deportivo Tachira FC | 4-2 (1-2) | Monagas SC | P | O |
| 19.11.2021 | Primera División | Monagas SC | 1-1 (1-1) | Deportivo Tachira FC | N | U |
| 31.10.2021 | Primera División | Deportivo Tachira FC | 3-1 (2-1) | Monagas SC | P | O |
| 20.11.2020 | Primera División | Deportivo Tachira FC | 3-2 (2-1) | Monagas SC | P | O |
| 26.10.2020 | Primera División | Monagas SC | 1-2 (0-1) | Deportivo Tachira FC | P | O |
| 11.10.2020 | Primera División | Deportivo Tachira FC | - | Monagas SC | - | U |
| 17.05.2020 | Primera División | Monagas SC | - | Deportivo Tachira FC | - | U |
| 18.08.2019 | Primera División | Monagas SC | 2-1 (2-1) | Deportivo Tachira FC | I | O |
| 22.02.2019 | Primera División | Deportivo Tachira FC | 0-0 (0-0) | Monagas SC | N | U |
| 19.08.2018 | Primera División | Deportivo Tachira FC | 0-1 (0-1) | Monagas SC | I | U |
| 23.02.2018 | Primera División | Monagas SC | 2-2 (0-0) | Deportivo Tachira FC | N | O |
| 10.09.2017 | Primera División | Deportivo Tachira FC | 1-2 (0-1) | Monagas SC | I | O |
| 01.04.2017 | Primera División | Monagas SC | 1-1 (0-1) | Deportivo Tachira FC | N | U |
| 04.11.2016 | Primera División | Monagas SC | 1-1 (0-1) | Deportivo Tachira FC | N | U |
| 30.10.2016 | Primera División | Deportivo Tachira FC | 2-1 (0-1) | Monagas SC | P | O |
| 31.07.2016 | Primera División | Monagas SC | 4-0 (1-0) | Deportivo Tachira FC | I | O |
| 28.02.2016 | Primera División | Deportivo Tachira FC | 3-0 (2-0) | Monagas SC | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 91.5% | 90.5% | 91.8% | 90.1% | 90.1% |
| 1 | 1.38 6.8% | 1.38 6.8% | 1.42 7.2% | 1.46 5.2% | 1.43 7.1% | 1.45 5.2% | 1.41 6.6% |
| X | 4.15 7.8% | 4.15 7.8% | 4.40 7.3% | 4.25 6.3% | 4.38 7.1% | 3.85 2.7% | 4.30 7.5% |
| 2 | 6.97 20.8% | 6.97 20.8% | 6.20 21.6% | 5.40 8.0% | 6.20 20.4% | 6.25 19.0% | 5.95 17.8% |
| 0-2 | 2.19 0.9% | 2.19 0.9% | 2.30 2.2% | 2.20 0.0% | 2.28 1.3% | 2.25 0.0% | 2.25 1.4% |
| 3+ | 1.54 0.6% | 1.54 0.6% | 1.55 1.9% | 1.57 0.0% | 1.56 0.6% | 1.58 0.0% | 1.55 1.3% |
| 4+ | 2.41 1.2% | 2.41 1.2% | 2.45 2.0% | 2.40 2.1% | - | 2.50 0.0% | 2.45 2.0% |
| GG | 1.72 4.2% | 1.72 4.2% | 1.75 4.2% | 1.73 4.2% | 1.75 4.8% | - | 1.75 4.2% |
| NG | 1.96 5.3% | 1.96 5.3% | 1.95 4.9% | 1.97 4.8% | 1.96 5.3% | - | 1.96 3.9% |
| I2+ | 2.19 1.4% | 2.19 1.4% | 2.35 1.3% | 2.22 0.9% | 2.34 0.8% | 2.35 0.0% | 2.32 1.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice