Uporedi kvote: Wacker Innsbruck - Austria Salzburg
16.10.2026 18:30 • Austrija - 2. liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,8 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.6% | 92.6% | 91.4% | 92.3% | 92.7% | 92.4% | 91.4% |
| 1 | 2.26 0.0% | 2.26 0.0% | 2.25 0.0% | 2.27 0.0% | 2.27 0.0% | 2.25 0.0% | 2.25 0.0% |
| X | 3.55 0.0% | 3.55 0.0% | 3.50 0.0% | 3.50 0.0% | 3.53 0.0% | 3.65 0.0% | 3.50 0.0% |
| 2 | 2.81 0.0% | 2.81 0.0% | 2.75 0.0% | 2.80 0.0% | 2.82 0.0% | 2.75 0.0% | 2.75 0.0% |
| 0-2 | 2.16 0.0% | 2.16 0.0% | 2.20 0.0% | 2.17 0.0% | 2.23 0.0% | 2.20 0.0% | 2.22 0.0% |
| 3+ | 1.64 0.0% | 1.64 0.0% | 1.58 0.0% | 1.61 0.0% | 1.59 0.0% | 1.60 0.0% | 1.59 0.0% |
| 4+ | 2.49 0.0% | 2.49 0.0% | 2.55 0.0% | 2.50 0.0% | - | 2.55 0.0% | 2.55 0.0% |
| GG | 1.53 0.0% | 1.53 0.0% | 1.50 0.0% | 1.53 0.0% | 1.51 0.0% | 1.47 0.0% | 1.51 0.0% |
| NG | 2.35 0.0% | 2.35 0.0% | 2.38 0.0% | 2.35 0.0% | 2.38 0.0% | 2.50 0.0% | 2.38 0.0% |
| I2+ | 2.38 0.0% | 2.38 0.0% | 2.40 0.0% | 2.35 0.0% | 2.41 0.0% | 2.40 0.0% | 2.40 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Wacker Innsbruck
Austria Salzburg
Mečevi iz lige Austrija - 2. liga
Tabele Austrija - 2. liga
2. Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC BW Linz | 8 | 6 | 1 | 1 | 21 | 5 | 16 | 3.2 | 19 |
| 2 | First Vienna | 8 | 6 | 1 | 1 | 17 | 8 | 9 | 3.1 | 19 |
| 3 | Austria Vienna (Am) | 8 | 5 | 0 | 3 | 14 | 11 | 3 | 3.1 | 15 |
| 4 | Wacker Innsbruck | 8 | 4 | 2 | 2 | 12 | 9 | 3 | 2.6 | 14 |
| 5 | SKU Amstetten | 8 | 3 | 4 | 1 | 15 | 12 | 3 | 3.4 | 13 |
| 6 | Austria Salzburg | 8 | 4 | 1 | 3 | 16 | 13 | 3 | 3.6 | 13 |
| 7 | Floridsdorfer AC | 8 | 4 | 1 | 3 | 14 | 12 | 2 | 3.2 | 13 |
| 8 | FC Liefering | 8 | 4 | 1 | 3 | 17 | 16 | 1 | 4.1 | 13 |
| 9 | Admira Wacker | 8 | 4 | 0 | 4 | 10 | 10 | 0 | 2.5 | 12 |
| 10 | Schwarz-Weiss Bregenz | 8 | 3 | 1 | 4 | 11 | 13 | -2 | 3 | 10 |
| 11 | SKN ST. Polten | 8 | 3 | 0 | 5 | 7 | 9 | -2 | 2 | 9 |
| 12 | Voitsberg | 8 | 2 | 3 | 3 | 12 | 15 | -3 | 3.4 | 9 |
| 13 | Sturm Graz II | 8 | 2 | 2 | 4 | 16 | 21 | -5 | 4.6 | 8 |
| 14 | WSPG Wels | 8 | 2 | 1 | 5 | 9 | 17 | -8 | 3.2 | 7 |
| 15 | Rapid Wien II | 8 | 2 | 0 | 6 | 8 | 19 | -11 | 3.4 | 6 |
| 16 | SV Kapfenberg | 8 | 1 | 0 | 7 | 9 | 18 | -9 | 3.4 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC BW Linz | 4 | 4 | 0 | 0 | 15 | 2 | 13 | 4.2 | 12 |
| 2 | First Vienna | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 3 | 7 | 3.2 | 10 |
| 3 | Floridsdorfer AC | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 2 | 7 | 2.8 | 10 |
| 4 | Austria Salzburg | 4 | 3 | 1 | 0 | 12 | 7 | 5 | 4.8 | 10 |
| 5 | Schwarz-Weiss Bregenz | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 3 | 7 | 4.3 | 9 |
| 6 | Austria Vienna (Am) | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 9 |
| 7 | SKU Amstetten | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 8 |
| 8 | Wacker Innsbruck | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 7 |
| 9 | Sturm Graz II | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | 8 | 3 | 4.8 | 7 |
| 10 | FC Liefering | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 8 | 0 | 4 | 6 |
| 11 | Admira Wacker | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 4 | 0 | 2 | 6 |
| 12 | SKN ST. Polten | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 6 |
| 13 | Voitsberg | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 5 |
| 14 | WSPG Wels | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 10 | -6 | 2.8 | 3 |
| 15 | SV Kapfenberg | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 11 | -6 | 3.2 | 3 |
| 16 | Rapid Wien II | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 9 | -7 | 2.8 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | First Vienna | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 9 |
| 2 | FC BW Linz | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 7 |
| 3 | FC Liefering | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 8 | 1 | 4.2 | 7 |
| 4 | Wacker Innsbruck | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 2.6 | 7 |
| 5 | Admira Wacker | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 3 | 6 |
| 6 | Austria Vienna (Am) | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 6 |
| 7 | Rapid Wien II | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 10 | -4 | 4 | 6 |
| 8 | SKU Amstetten | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 5 |
| 9 | WSPG Wels | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 7 | -2 | 4 | 4 |
| 10 | Voitsberg | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 10 | -3 | 4.2 | 4 |
| 11 | Austria Salzburg | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 3 |
| 12 | SKN ST. Polten | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 3 |
| 13 | Floridsdorfer AC | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 3 |
| 14 | Sturm Graz II | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 13 | -8 | 4.5 | 1 |
| 15 | Schwarz-Weiss Bregenz | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 10 | -9 | 2.2 | 1 |
| 16 | SV Kapfenberg | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 0 |
Forma i statistika timova
Wacker Innsbruck Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Rapid Wien II | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 19.09.2026 | Sturm Graz II | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 11.09.2026 | Voitsberg | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.09.2026 | FC BW Linz | A | 2-3 (2-0) | P | O |
| 29.08.2026 | Floridsdorfer AC | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 21.08.2026 | SKN ST. Polten | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 15.08.2026 | SV Kapfenberg | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 07.08.2026 | FC BW Linz | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 31.07.2026 | Schwarz-Weiss Bregenz | H | 5-0 (4-0) | P | O |
| 25.07.2026 | SVG Reichenau | H | 3-0 (2-0) | P | O |
Austria Salzburg Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Floridsdorfer AC | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 19.09.2026 | Voitsberg | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 12.09.2026 | Sturm Graz II | H | 3-3 (1-1) | N | O |
| 05.09.2026 | First Vienna | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 28.08.2026 | SKN ST. Polten | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 21.08.2026 | SV Kapfenberg | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 15.08.2026 | Austria Vienna (Am) | A | 3-1 (3-0) | I | O |
| 08.08.2026 | First Vienna | H | 4-1 (1-1) | P | O |
| 02.08.2026 | WSPG Wels | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 25.07.2026 | Wals-Grunau | A | 1-5 (0-2) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (4 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.05.2016 | 2. Liga | Wacker Innsbruck | 2-2 (0-0) | Austria Salzburg | N | O |
| 01.04.2016 | 2. Liga | Austria Salzburg | 1-0 (1-0) | Wacker Innsbruck | I | U |
| 02.11.2015 | 2. Liga | Wacker Innsbruck | 1-1 (0-0) | Austria Salzburg | N | U |
| 28.08.2015 | 2. Liga | Austria Salzburg | 3-4 (1-1) | Wacker Innsbruck | P | O |