Lask Linz 0 - 2 Rapid Vienna — rezultat
11.10.2026 15:00 • Austrija - Bundesliga
Mečevi iz lige Austrija - Bundesliga
Tabele Austrija - Bundesliga
Bundesliga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rapid Vienna | 11 | 10 | 0 | 1 | 33 | 9 | 24 | 3.8 | 30 |
| 2 | Red Bull Salzburg | 11 | 8 | 3 | 0 | 29 | 6 | 23 | 3.2 | 27 |
| 3 | Lask Linz | 11 | 7 | 1 | 3 | 26 | 13 | 13 | 3.5 | 22 |
| 4 | Sturm Graz | 11 | 5 | 4 | 2 | 19 | 13 | 6 | 2.9 | 19 |
| 5 | TSV Hartberg | 11 | 5 | 2 | 4 | 20 | 19 | 1 | 3.5 | 17 |
| 6 | Ried | 11 | 4 | 4 | 3 | 19 | 18 | 1 | 3.4 | 16 |
| 7 | WSG Wattens | 11 | 3 | 3 | 5 | 14 | 17 | -3 | 2.8 | 12 |
| 8 | SCR Altach | 11 | 3 | 1 | 7 | 11 | 17 | -6 | 2.5 | 10 |
| 9 | Grazer AK | 11 | 2 | 4 | 5 | 8 | 27 | -19 | 3.2 | 10 |
| 10 | Austria Lustenau | 11 | 2 | 2 | 7 | 13 | 29 | -16 | 3.8 | 8 |
| 11 | Austria Vienna | 11 | 2 | 1 | 8 | 10 | 22 | -12 | 2.9 | 7 |
| 12 | Wolfsberger AC | 11 | 1 | 3 | 7 | 8 | 20 | -12 | 2.5 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rapid Vienna | 6 | 6 | 0 | 0 | 23 | 3 | 20 | 4.3 | 18 |
| 2 | Red Bull Salzburg | 6 | 6 | 0 | 0 | 21 | 3 | 18 | 4 | 18 |
| 3 | Lask Linz | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | 7 | 6 | 3.3 | 12 |
| 4 | Sturm Graz | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | 5 | 7 | 3.4 | 11 |
| 5 | Ried | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 3.2 | 10 |
| 6 | SCR Altach | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 10 |
| 7 | TSV Hartberg | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 12 | -1 | 3.8 | 10 |
| 8 | Austria Lustenau | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 10 | -5 | 3 | 7 |
| 9 | Grazer AK | 5 | 1 | 3 | 1 | 4 | 7 | -3 | 2.2 | 6 |
| 10 | Wolfsberger AC | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 10 | -4 | 2.7 | 5 |
| 11 | WSG Wattens | 5 | 0 | 3 | 2 | 5 | 9 | -4 | 2.8 | 3 |
| 12 | Austria Vienna | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 8 | -6 | 2 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rapid Vienna | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 6 | 4 | 3.2 | 12 |
| 2 | Lask Linz | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 6 | 7 | 3.8 | 10 |
| 3 | Red Bull Salzburg | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | 3 | 5 | 2.2 | 9 |
| 4 | WSG Wattens | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 9 |
| 5 | Sturm Graz | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 8 |
| 6 | TSV Hartberg | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 7 |
| 7 | Ried | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 12 | -3 | 3.5 | 6 |
| 8 | Austria Vienna | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 14 | -6 | 3.7 | 4 |
| 9 | Grazer AK | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 20 | -16 | 4 | 4 |
| 10 | Wolfsberger AC | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 10 | -8 | 2.4 | 1 |
| 11 | Austria Lustenau | 6 | 0 | 1 | 5 | 8 | 19 | -11 | 4.5 | 1 |
| 12 | SCR Altach | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 10 | -10 | 2 | 0 |
Forma i statistika timova
Lask Linz Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | TSV Hartberg | A | 3-3 (0-2) | N | O |
| 13.09.2026 | Sturm Graz | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 08.09.2026 | AEK Athens FC | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 05.09.2026 | Deutschlandsberger SC | A | 1-6 (0-4) | P | O |
| 01.09.2026 | Wolfsberger AC | A | 1-3 (1-0) | P | O |
| 29.08.2026 | SCR Altach | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 25.08.2026 | Celtic | H | 4-1 (1-1) | P | O |
| 19.08.2026 | Celtic | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 14.08.2026 | Ried | H | 4-1 (3-1) | P | O |
| 09.08.2026 | Austria Vienna | A | 0-2 (0-0) | P | U |
Rapid Vienna Gost
- Dao
- 3
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.2026 | WSG Wattens | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 12.09.2026 | Wolfsberger AC | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 05.09.2026 | Austria Klagenfurt | A | 2-5 (1-2) | P | O |
| 02.09.2026 | Red Bull Salzburg | A | 5-1 (3-0) | I | O |
| 30.08.2026 | Sturm Graz | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 26.08.2026 | Heart Of Midlothian | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 20.08.2026 | Heart Of Midlothian | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 16.08.2026 | Grazer AK | H | 8-0 (5-0) | P | O |
| 12.08.2026 | Paide | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 09.08.2026 | Ried | A | 1-2 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (34 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.05.2026 | Bundesliga | Lask Linz | 3-1 (0-1) | Rapid Vienna | P | O |
| 22.03.2026 | Bundesliga | Rapid Vienna | 4-2 (2-1) | Lask Linz | I | O |
| 30.11.2025 | Bundesliga | Lask Linz | 3-0 (1-0) | Rapid Vienna | P | O |
| 19.10.2025 | Bundesliga | Rapid Vienna | 0-2 (0-2) | Lask Linz | P | U |
| 01.06.2025 | Bundesliga | Rapid Vienna | 3-0 (1-0) | Lask Linz | I | O |
| 29.05.2025 | Bundesliga | Lask Linz | 3-1 (1-1) | Rapid Vienna | P | O |
| 23.02.2025 | Bundesliga | Lask Linz | 2-1 (1-0) | Rapid Vienna | P | O |
| 28.09.2024 | Bundesliga | Rapid Vienna | 1-1 (1-0) | Lask Linz | N | U |
| 28.04.2024 | Bundesliga | Lask Linz | 5-0 (3-0) | Rapid Vienna | P | O |
| 15.03.2024 | Bundesliga | Rapid Vienna | 0-0 (0-0) | Lask Linz | N | U |
| 29.10.2023 | Bundesliga | Rapid Vienna | 3-3 (1-1) | Lask Linz | N | O |
| 28.07.2023 | Bundesliga | Lask Linz | 1-1 (0-1) | Rapid Vienna | N | U |
| 21.05.2023 | Bundesliga | Rapid Vienna | 1-1 (1-0) | Lask Linz | N | U |
| 23.04.2023 | Bundesliga | Lask Linz | 3-1 (2-0) | Rapid Vienna | P | O |
| 06.11.2022 | Bundesliga | Rapid Vienna | 1-0 (1-0) | Lask Linz | I | U |
| 14.08.2022 | Bundesliga | Lask Linz | 2-1 (2-0) | Rapid Vienna | P | O |
| 31.10.2021 | Bundesliga | Rapid Vienna | 3-2 (1-1) | Lask Linz | I | O |
| 31.07.2021 | Bundesliga | Lask Linz | 1-1 (0-1) | Rapid Vienna | N | U |
| 22.05.2021 | Bundesliga | Rapid Vienna | 3-0 (0-0) | Lask Linz | I | O |
| 21.04.2021 | Bundesliga | Lask Linz | 1-1 (0-0) | Rapid Vienna | N | U |
| 31.01.2021 | Bundesliga | Lask Linz | 1-2 (1-2) | Rapid Vienna | I | O |
| 04.10.2020 | Bundesliga | Rapid Vienna | 3-0 (2-0) | Lask Linz | I | O |
| 01.07.2020 | Bundesliga | Rapid Vienna | 3-1 (2-0) | Lask Linz | I | O |
| 10.06.2020 | Bundesliga | Lask Linz | 0-1 (0-0) | Rapid Vienna | I | U |
| 01.12.2019 | Bundesliga | Lask Linz | 0-4 (0-1) | Rapid Vienna | I | O |
| 24.08.2019 | Bundesliga | Rapid Vienna | 1-2 (0-1) | Lask Linz | P | O |
| 03.04.2019 | Cup | Lask Linz | 1-1 (1-0) | Rapid Vienna | N | U |
| 25.11.2018 | Bundesliga | Rapid Vienna | 0-1 (0-0) | Lask Linz | P | U |
| 19.08.2018 | Bundesliga | Lask Linz | 2-1 (0-0) | Rapid Vienna | P | O |
| 05.05.2018 | Bundesliga | Lask Linz | 0-2 (0-1) | Rapid Vienna | I | U |
| 24.02.2018 | Bundesliga | Rapid Vienna | 2-0 (1-0) | Lask Linz | I | U |
| 18.11.2017 | Bundesliga | Lask Linz | 1-2 (0-2) | Rapid Vienna | I | O |
| 26.08.2017 | Bundesliga | Rapid Vienna | 1-0 (1-0) | Lask Linz | I | U |
| 26.04.2017 | Cup | Rapid Vienna | 2-1 (0-0) | Lask Linz | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.4% | 93.4% | 94.4% | 92.7% | 94.4% | 94.2% | 93.6% |
| 1 | 1.92 6.7% | 1.92 6.7% | 1.93 7.2% | 1.95 10.8% | 1.95 6.6% | 1.98 8.8% | 1.90 6.7% |
| X | 3.86 0.5% | 3.86 0.5% | 4.20 1.2% | 3.80 2.7% | 4.08 0.7% | 3.75 0.0% | 4.10 9.3% |
| 2 | 3.44 12.7% | 3.44 12.7% | 3.30 10.8% | 3.30 10.8% | 3.32 11.0% | 3.45 15.9% | 3.35 5.6% |
| 0-2 | 2.70 11.1% | 2.70 11.1% | 3.00 1.7% | 2.72 7.9% | - | 3.07 7.7% | 2.95 20.4% |
| 3+ | 1.36 5.6% | 1.36 5.6% | 1.38 1.4% | 1.40 4.1% | - | 1.38 3.5% | 1.37 6.8% |
| 4+ | 1.99 8.3% | 1.99 8.3% | 1.98 1.0% | 2.00 5.7% | 1.99 1.0% | 2.00 7.0% | 1.97 12.4% |
| GG | 1.38 5.5% | 1.38 5.5% | 1.38 1.4% | 1.40 4.8% | 1.38 2.1% | 1.33 5.7% | 1.37 6.8% |
| NG | 2.81 11.1% | 2.81 11.1% | 2.95 3.5% | 2.72 7.9% | 2.99 4.2% | 3.10 12.7% | 2.95 19.4% |
| I2+ | 2.02 5.6% | 2.02 5.6% | 2.05 2.4% | 2.00 4.8% | 2.05 1.0% | 2.05 2.4% | 2.04 7.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice