Blooming 4 - 1 The Strongest — rezultat
20.12.2024 23:00 • Bolivija - Primera División
Mečevi iz lige Bolivija - Primera División
| Meč | Datum | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|
| ponedeljak, 2. novembar 2026. | ||||
| ── Primera División: Clausura ── | ||||
| Real Tomayapo - Blooming | 02.11.2026 21:15 | 2.16 | 3.7 | 3.1 |
| Meč | Datum | Kvote |
|---|---|---|
| ponedeljak, 2. novembar 2026. | ||
| ── Primera División: Clausura ── | ||
| Real Tomayapo - Blooming | 02.11 21:15 |
2.16
|
3.7
|
3.1
|
Tabele Bolivija - Primera División
Primera División
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bolivar | 24 | 18 | 3 | 3 | 60 | 24 | 36 | 3.5 | 57 |
| 2 | Always Ready | 23 | 15 | 6 | 2 | 55 | 16 | 39 | 3.1 | 51 |
| 3 | The Strongest | 24 | 14 | 6 | 4 | 46 | 28 | 18 | 3.1 | 48 |
| 4 | Real Potosi | 24 | 10 | 9 | 5 | 31 | 17 | 14 | 2 | 39 |
| 5 | Oriente Petrolero | 24 | 11 | 5 | 8 | 41 | 30 | 11 | 3 | 38 |
| 6 | Aurora | 24 | 8 | 11 | 5 | 35 | 31 | 4 | 2.8 | 35 |
| 7 | Nacional Potosi | 24 | 9 | 5 | 10 | 36 | 32 | 4 | 2.8 | 32 |
| 8 | Independiente Petrolero | 24 | 8 | 6 | 10 | 32 | 40 | -8 | 3 | 30 |
| 9 | Guabira | 24 | 8 | 6 | 10 | 35 | 49 | -14 | 3.5 | 30 |
| 10 | Blooming | 23 | 6 | 10 | 7 | 31 | 25 | 6 | 2.4 | 28 |
| 11 | Real Oruro | 24 | 8 | 4 | 12 | 38 | 57 | -19 | 4 | 28 |
| 12 | San Antonio Bulo Bulo | 24 | 8 | 3 | 13 | 27 | 45 | -18 | 3 | 27 |
| 13 | Universitario de Vinto | 23 | 6 | 3 | 14 | 30 | 45 | -15 | 3.3 | 21 |
| 14 | Gualberto Villarroel SJ | 24 | 4 | 8 | 12 | 29 | 44 | -15 | 3 | 20 |
| 15 | ABB | 24 | 6 | 2 | 16 | 35 | 54 | -19 | 3.7 | 20 |
| 16 | Real Tomayapo | 23 | 5 | 5 | 13 | 16 | 40 | -24 | 2.4 | 20 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bolivar | 12 | 10 | 1 | 1 | 36 | 12 | 24 | 4 | 31 |
| 2 | Always Ready | 12 | 9 | 2 | 1 | 32 | 7 | 25 | 3.2 | 29 |
| 3 | The Strongest | 12 | 8 | 3 | 1 | 29 | 15 | 14 | 3.7 | 27 |
| 4 | Oriente Petrolero | 12 | 8 | 2 | 2 | 24 | 9 | 15 | 2.8 | 26 |
| 5 | Blooming | 12 | 5 | 7 | 0 | 21 | 6 | 15 | 2.2 | 22 |
| 6 | Real Potosi | 12 | 6 | 4 | 2 | 19 | 7 | 12 | 2.2 | 22 |
| 7 | Guabira | 12 | 6 | 4 | 2 | 25 | 13 | 12 | 3.2 | 22 |
| 8 | Nacional Potosi | 12 | 7 | 1 | 4 | 21 | 15 | 6 | 3 | 22 |
| 9 | Aurora | 11 | 5 | 5 | 1 | 22 | 15 | 7 | 3.4 | 20 |
| 10 | San Antonio Bulo Bulo | 12 | 6 | 2 | 4 | 15 | 15 | 0 | 2.5 | 20 |
| 11 | Universitario de Vinto | 12 | 5 | 2 | 5 | 20 | 18 | 2 | 3.2 | 17 |
| 12 | Independiente Petrolero | 12 | 5 | 2 | 5 | 17 | 20 | -3 | 3.1 | 17 |
| 13 | ABB | 12 | 5 | 1 | 6 | 21 | 19 | 2 | 3.3 | 16 |
| 14 | Gualberto Villarroel SJ | 12 | 4 | 4 | 4 | 19 | 19 | 0 | 3.2 | 16 |
| 15 | Real Oruro | 12 | 4 | 2 | 6 | 19 | 26 | -7 | 3.8 | 14 |
| 16 | Real Tomayapo | 11 | 3 | 4 | 4 | 9 | 12 | -3 | 1.9 | 13 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bolivar | 12 | 8 | 2 | 2 | 24 | 12 | 12 | 3 | 26 |
| 2 | Always Ready | 11 | 6 | 4 | 1 | 23 | 9 | 14 | 2.9 | 22 |
| 3 | The Strongest | 12 | 6 | 3 | 3 | 17 | 13 | 4 | 2.5 | 21 |
| 4 | Real Potosi | 12 | 4 | 5 | 3 | 12 | 10 | 2 | 1.8 | 17 |
| 5 | Aurora | 13 | 3 | 6 | 4 | 13 | 16 | -3 | 2.2 | 15 |
| 6 | Real Oruro | 12 | 4 | 2 | 6 | 19 | 31 | -12 | 4.2 | 14 |
| 7 | Independiente Petrolero | 12 | 3 | 4 | 5 | 15 | 20 | -5 | 2.9 | 13 |
| 8 | Oriente Petrolero | 12 | 3 | 3 | 6 | 17 | 21 | -4 | 3.2 | 12 |
| 9 | Nacional Potosi | 12 | 2 | 4 | 6 | 15 | 17 | -2 | 2.7 | 10 |
| 10 | Guabira | 12 | 2 | 2 | 8 | 10 | 36 | -26 | 3.8 | 8 |
| 11 | San Antonio Bulo Bulo | 12 | 2 | 1 | 9 | 12 | 30 | -18 | 3.5 | 7 |
| 12 | Real Tomayapo | 12 | 2 | 1 | 9 | 7 | 28 | -21 | 2.9 | 7 |
| 13 | Blooming | 11 | 1 | 3 | 7 | 10 | 19 | -9 | 2.6 | 6 |
| 14 | Gualberto Villarroel SJ | 12 | 0 | 4 | 8 | 10 | 25 | -15 | 2.9 | 4 |
| 15 | Universitario de Vinto | 11 | 1 | 1 | 9 | 10 | 27 | -17 | 3.4 | 4 |
| 16 | ABB | 12 | 1 | 1 | 10 | 14 | 35 | -21 | 4.1 | 4 |
Forma i statistika timova
Blooming Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.12.2024 | Gualberto Villarroel SJ | A | 6-0 (3-0) | I | O |
| 15.12.2024 | Guabira | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 11.12.2024 | Santa Cruz | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 08.12.2024 | Oriente Petrolero | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 04.12.2024 | Aurora | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 30.11.2024 | Nacional Potosi | A | 4-2 (3-2) | I | O |
| 27.11.2024 | Universitario de Vinto | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 20.11.2024 | Independiente Petrolero | A | 5-1 (3-1) | I | O |
| 30.10.2024 | Royal Pari | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 27.10.2024 | Bolivar | A | 0-0 (0-0) | N | U |
The Strongest Gost
- Dao
- 3.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.12.2024 | San Antonio Bulo Bulo | H | 8-0 (4-0) | P | O |
| 17.12.2024 | Oriente Petrolero | H | 6-2 (5-0) | P | O |
| 14.12.2024 | Royal Pari | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 10.12.2024 | Real Tomayapo | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 08.12.2024 | Bolivar | A | 4-1 (2-1) | I | O |
| 04.12.2024 | Santa Cruz | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 01.12.2024 | Independiente Petrolero | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 27.11.2024 | Always Ready | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 24.11.2024 | Aurora | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 22.11.2024 | Jorge Wilstermann | H | 2-1 (1-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (16 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2024 | Primera División | The Strongest | 1-1 (0-0) | Blooming | N | U |
| 20.10.2023 | Primera División | The Strongest | 1-0 (1-0) | Blooming | I | U |
| 29.04.2023 | Primera División | Blooming | 1-3 (1-1) | The Strongest | I | O |
| 29.10.2022 | Primera División | Blooming | - | The Strongest | - | U |
| 25.08.2022 | Primera División | The Strongest | 3-1 (3-0) | Blooming | I | O |
| 30.10.2021 | Primera División | The Strongest | 2-1 (1-0) | Blooming | I | O |
| 22.07.2021 | Primera División | Blooming | 2-0 (2-0) | The Strongest | P | U |
| 31.12.2020 | Primera División | Blooming | 1-3 (1-1) | The Strongest | I | O |
| 28.11.2020 | Primera División | The Strongest | 3-0 (2-0) | Blooming | I | O |
| 29.09.2019 | Primera División | The Strongest | 6-1 (2-0) | Blooming | I | O |
| 14.07.2019 | Primera División | Blooming | 1-0 (1-0) | The Strongest | P | U |
| 16.05.2019 | Primera División | The Strongest | 3-1 (2-0) | Blooming | I | O |
| 10.03.2019 | Primera División | Blooming | 2-0 (1-0) | The Strongest | P | U |
| 20.12.2018 | Primera División | The Strongest | 8-0 (3-0) | Blooming | I | O |
| 30.09.2018 | Primera División | Blooming | 2-1 (2-0) | The Strongest | P | O |
| 26.03.2018 | Primera División | Blooming | 2-1 (0-1) | The Strongest | P | O |
| 09.03.2018 | Primera División | The Strongest | 4-0 (1-0) | Blooming | I | O |