Hanacka 1 - 3 Pribram — rezultat
Forma i statistika timova
Hanacka Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.8
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.2026 | Karvina | A | 3-2 (2-0) | I | O |
| 12.09.2026 | Opava | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 06.09.2026 | Banik Ostrava II | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 29.08.2026 | Prostejov | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 26.08.2026 | Vsetin | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 23.08.2026 | Slavia Praha II | A | 4-1 (1-0) | I | O |
| 15.08.2026 | Vysocina Jihlava | H | 0-4 (0-2) | I | O |
| 12.08.2026 | SK Krumvir | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 07.08.2026 | Dukla Praha | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 01.08.2026 | Usti nad Labem | H | 0-2 (0-1) | I | U |
Pribram Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | Kladno | A | 2-2 (2-0) | N | O |
| 16.09.2026 | Hradec Kralove | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 11.09.2026 | Banik Ostrava II | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 06.09.2026 | Viktoria Zizkov | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 29.08.2026 | Karvina | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 26.08.2026 | Banik Sous | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.08.2026 | Vlasim | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 15.08.2026 | Prostejov | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 12.08.2026 | Strakonice | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 07.08.2026 | Vysocina Jihlava | A | 1-2 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (4 meča)
Golovi
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.1% | 89.1% | 89.9% | 91.9% | 91.7% | 92.8% | 90.1% |
| 1 | 2.54 0.4% | 2.54 0.4% | 2.55 13.6% | 2.62 3.7% | 2.60 18.0% | 2.70 8.5% | 2.55 13.6% |
| X | 3.28 2.5% | 3.28 2.5% | 3.20 0.0% | 3.35 4.7% | 3.27 0.3% | 3.35 0.0% | 3.15 1.6% |
| 2 | 2.36 7.5% | 2.36 7.5% | 2.45 14.0% | 2.45 0.0% | 2.50 17.4% | 2.45 8.9% | 2.50 14.7% |
| 0-2 | 1.87 0.5% | 1.87 0.5% | 1.88 0.0% | 1.90 5.6% | 1.90 0.0% | 1.91 0.0% | 1.89 0.0% |
| 3+ | 1.80 0.6% | 1.80 0.6% | 1.78 0.0% | 1.80 5.3% | 1.80 0.0% | 1.80 0.0% | 1.79 0.0% |
| 4+ | 2.97 0.0% | 2.97 0.0% | 3.10 0.0% | 2.85 6.6% | - | 3.05 0.0% | 3.10 0.0% |
| GG | 1.63 0.0% | 1.63 0.0% | 1.63 0.0% | 1.65 3.5% | 1.65 1.2% | 1.67 1.8% | 1.65 1.2% |
| NG | 2.10 0.0% | 2.10 0.0% | 2.05 0.0% | 2.10 4.0% | 2.09 1.0% | 2.10 2.3% | 2.08 0.5% |
| I2+ | 2.55 1.6% | 2.55 1.6% | 2.70 0.0% | 2.60 2.6% | 2.74 0.0% | 2.75 0.0% | 2.75 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice